meinita meinita komentáře u knih

Zn. Hledám chlapa Zn. Hledám chlapa Lucy-Anne Holmes

Odlehčené, čtivé se spousty humoru.

09.06.2019

Střípky pravdy Střípky pravdy Lisa Unger

Zajímavá, ale misty zdlouhava kniha

28.07.2018 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

neskutečně smutný příběh, velmi čtivě napsaný, nicméně mám raději knihy, které nezpůsobí tak těžké srdce.

27.05.2018 4 z 5

Od A do Z - Souhrnné vydání nejlepších povídek. Svazek 1 Od A do Z - Souhrnné vydání nejlepších povídek. Svazek 1 Roald Dahl

parádní povídky, plné humoru, velmi dobře čtivé, akorát tak na cesty MHD :)

27.05.2018

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Zajímavý příběh, postupem času drsnější a drsnější, až jsem si někdy říkala, proč je ta žena tak naivní...

27.05.2018 3 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Kniha nenadchla ale ani nijak neurazila. Příjemná oddechovka.

27.05.2018 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

k původnímu miléniu to má daleka, ale i tak kniha je velmi čtivá a zajímavá, ve svém žánru vysoký nadprůměr

23.07.2017 4 z 5

Zločinecký podnik Zločinecký podnik Owen Laukkanen

průměrná detektivka, oddychové čtení na dovolenou.

23.07.2017 3 z 5

Vítejte ve svém mozku Vítejte ve svém mozku Sandra Aamodt

kniha je místy celkem zábavná (hlavně ty včleněné pasáže o pokusech), ale já jakožto laik jí často moc nerozumím, a to nepatřím zrovna mezi lidi s podprůměrnou inteligencí. myslím, že by se dala napsat čtivěji. ale některé poznatky si z ní asi budu pamatovat navždy.

19.02.2017 3 z 5

Sice jsem knihu přečetla za jedno odpoledne, neb je prosta sáhodlouhých Rowlingovských popisů, ale pointa/příběh mne dost zklamala. Asi je to hlavně proto, že Harry Potter nasadil laťku velmi vysoko, troufám si říct, že v mém dětství žádný jiný příběh ho nepředčil. V této povídce je ale HP pouze jakási kreatura, loutka, se kterou okolní svět mává...což absolutně popírá myšlenku HP...

19.01.2017 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

parádní příběh, ke konci možná trochu happy end, no na paganiniho smlouvu nebo hypnotizéra to fakt nemá, ale i tak jsem se bavila.

31.08.2016 4 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

zajímavý příběh, možná trochu zdlouhavý, složka 64 mne zaujala více.

31.08.2016 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

docela zajímavá kniha - první setkání s tímto autorem - přečteno na dovolené za dva dny :)

02.08.2016 4 z 5

Antistresové omalovánky pro dospělé Antistresové omalovánky pro dospělé Jolana Daňková

parádní odreagování od veškerého stresu, napětí, bolestí hlavy.

29.03.2016 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

četla jsem v létě na dovolené - zajímavý příběh, sice pár slabých míst v knize, ale celkově kniha na mne budí uvěřitelný dojem

21.02.2016 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Nečekané zvraty na konci -klasický Rhyme... ale moc se mi kniha líbila.

02.03.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

bohužel přečteno až po filmovém zpracování, ale i tak je kniha fantasticky napsaná a nemohla jsem se od ní odtrhnout

10.02.2015 5 z 5

Smrtící posedlost Smrtící posedlost J. D. Robb (p)

nezklamala :-)

02.11.2014 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Skvělá kniha, hodnotím 5 hvězdami :-)

23.10.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Děj celkem dobrý, přečteno na dva zátahy dala bych i 5 hvězd, ale bohužel na Browna trochu slabé... :-(

16.10.2013 4 z 5