Střípky pravdy

Střípky pravdy https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92709/bmid_stripky-pravdy-nGc-92709.jpg 3 24 7

Ridley Jonesová série

< 2. díl

Pokračování bestselleru Krásné lži. Ridley Jonesová doufala, že si konečně vydobyla právo na klidný a bezpečný život, ale nemohla se plést víc. FBI jí sdělí šokující informaci, že její biologický otec Max Smiley, který se angažoval v ilegálním adoptivním projektu Záchrana, je stále naživu a je možná nebezpečným sériovým vrahem. Ridley se snaží složit ze střípků pravdu o své identitě, ale neví, komu může důvěřovat – jsou to alespoň její vzpomínky, anebo i ty jí lžou?... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Sliver of Truth , 2007

maličkán
11.04.2023 1 z 5

Tak tohle tedy ne. Několikrát jsem chtěla knihu odložit, i když se dobře četla, tak asi pro mne moc náročná. Nechápala jsem děj. Konec to trochu spravil. Jednu hvězdu za to, že jsem nakonec dočetla a hned knihu vyzařuji z mé knihovny.

gersie
11.01.2020 4 z 5

Jako v předchozím díle i zde autorka napsala spoustu hezkých a zajímavých myšlenek. A zase příběh celkem obyčejný. Zase se dobře četlo a alespoň se tam pořád nepotřásalo rameny (takže se autorka , nebo překladatelé polepšili a za to mají ode mne o hvězdu navíc).

meinita
28.07.2018 2 z 5

Zajímavá, ale misty zdlouhava kniha

gnocchi
10.09.2017 4 z 5

Nemohla jsem se do knihy začíst, po dvaceti stránkách jsem ji odložila a vrátila jsem se k ní po několika dnech a několika jiných knížkách.
Ale pak se děj rozjel, takže za mě 4 *.

denča1000
27.06.2016 5 z 5

Velmi hezké, napínavé a zajímavé čtení, které každého zaujme a těžko se přestává číst. Miluji takové žánry. Doporučuji přečíst.

Věro
04.04.2013 5 z 5

Stejně dobré čtení, jako v prvním díle. Kromě napínavého děje jsou zde i velice dobře popsané myšlenky hlavní aktérky a její až filozofické úvahy o determinaci našeho chování a rozhodování z pohledu dědičnosti.

evasamankova
05.03.2013 4 z 5

Střípky pravdy jsou stejně jako první část Krásné lži (kterou jsem před čtením této knihy asi po třech letech oprášila z knihovny), výbornou směsí detektivního a psychologického žánru. Kniha je velmi čtivá, napínavá a obsahuje spoustu úvah o životě, vlastní existenci, hledání/nehledání pravdy. Zajímavé k přemýšlení. Navrch jako bonus sympatická hlavní hrdinka. Určitě doporučuji.

Lisa Unger
americká, 1970