MedvidekS MedvidekS komentáře u knih

Polovina tebe Polovina tebe Brit Bennett

Doporučuji k přečtení, spousta témat a osudů na 300 stránkách.

29.12.2021 4 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Tak to bylo emoční jízda… Výborný příběh s velice propracovanými postavami.

12.12.2021 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Diane je moje oblíbená autorka, sáhnout vedle u ní nejde :-) Děj výborný, v půlce už mi to všechno sice začalo být jasné, ale i tak je knížka skvělá.

08.12.2021 4 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Knížka s dějem z pohledu více postav. Velice propracovaný a smutný příběh. Spoustu věcí jsem si spojila sama, ale takový konec jsem nečekala. Doporučuji :-) Jo a malilinko mi to připomíná Jodi Picoult a její knížku Nejsem jako vy.

05.12.2021 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Thrillery normálně nečtu, takže nemůžu moc porovnávat. Nicméně děj odsejpá, nenudila jsem se. Od konce jsem však čekala ještě trošinku více.

30.11.2021 4 z 5

Naděje pro Fleetwood Naděje pro Fleetwood Stacey Halls

Skvělý příběh, pro mě osobně zase něco jiného, jelikož příběhy z minulosti moc nečtu. Knížka je psaná v ich formě a děj hezky plyne. Ještě je třeba zmínit překrásnou obálku.

28.11.2021 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Diane je jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek, jelikož její knížky mají spád a vždy obsahují nějaké vážnější téma. Mlčení není výjimkou - pět *.

20.11.2021 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Knihy od Colleen milujuuu. Většinou je přečtu za den, jelikož čtenáře pohltí a tak musíte číst a číst, abyste se dočkali rozuzlení. Zároveň vždycky obsahují nějakou hlubší myšlenku, která mě donutí se zamyslet… tady jich je hodně, ale zároveň musím říct, že v porovnání s ostatními knihami je příběh 9. listopadu občas trošku naivní a neuvěřitelný… Ale stejně za pět *

17.11.2021 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Příběh je originální a postavy sympatické. Nicméně začátek je pomalý, a chvilinku mě kniha i nudila, ale pak to už mělo spád. No a ta obálka je top!

17.11.2021 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Jak je již zmíněno níže, autorka má velice čtivý styl psaní. Příběhy tří žen, které jsou velice lidské a uvěřitelné.

08.11.2021 4 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Výborný strhující příběh! Přečteno jedním dechem, Diane umí :-)

03.11.2021 5 z 5

Dívka, had, trn Dívka, had, trn Melissa Bashardoust

Normálně fantasy knížky nečtu, ale tato mě zaujala obálkou a anotací. Krásný pohádkově-krvavý příběh, u kterého budete chtít zjistit, jak skončí.

30.10.2021 5 z 5

Mango nepadá daleko od stromu Mango nepadá daleko od stromu Kereen Getten

Jej, tak tahle knížka mě bohužel vůbec nezaujala. Může to však být tím, že nejsem cílová skupina, kterou je nejspíš mládež okolo 12 let. Škoda, obálka je krásná.

27.10.2021 2 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Začátek super, zvrat za půlkou byl wow, ale uvěřitelný. No ale ten konec? To už bylo bohužel moc… “Pět kroků od sebe” je o level výše.

03.10.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Krásně napsaný příběh. Avšak ze začátku jsem si musela připomínat kdo je kdo, postav je tam mnoho, ale knížka je velice čtivá.

01.10.2021 4 z 5

Alchymie Alchymie Rory Sutherland

Skvělá knížka, ostatně jako všechny Melvilovky :-)

Život na míru Život na míru Marek Rabij

Knížka je útlá, ale obsahuje alarmující informace ohledně vzniku oblečení, které většina z nás nosí…

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Skvělý příběh, sympatické postavy ze života.

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

Skvělá knížka, kde se postupně protínají dvě časové linie. Děj ubíhá a všechny ženské hlavní postavy vám musí být sympatické. A jako bonus krásná obálka.

12.09.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Nádherný, ale smutný příběh, který se čte jedním dechem.

09.09.2021 5 z 5