Medvidek82 Medvidek82 komentáře u knih

Bible domácího pečení Bible domácího pečení Rose Levy Beranbaum

Naprosto dokonalá kuchařka!
Není možné aby se výsledek nepovedl. Vše přehledné, převážené na gramy, spousta rad a triků.

20.08.2020 5 z 5

Bylinky Bylinky Judith Hann

Kniha podrobně vysvětluje funkci jednotlivých bylinek. Včetně receptů jak je možné je využít.

24.02.2020 5 z 5

Rybí kuchyně Rybí kuchyně Jindřich Vaňha

Dnes se mi knížka dostala do ruky a nestačím koukat :)
Dřív bylo tolik receptů!!! Kdo je trošku zapálený do vaření a chtěl by se zlepšit v rybách tak je to kniha pro Vás.

12.07.2019 5 z 5

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

Knihu jsem četla pár dní po jednom nepříjemnému zákroku na gynekologii...
jako terapie mi kniha určitě pomohla. Ne vždy se vše povede tak jak jsme očekávali a hold i špatné věci jsou určené k tomu aby si je lidé rozebrali.
Kniha je velmi realistická a za sebe jen smekám před lidmi, kteří si takovou profesi vybrali a nám ostatním pomáhají lépe zvládnout náš život.

14.12.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Koukám na komentáře a nerozumím... za mě je kniha dobrá. Hezky táhlí příběh, který ukrývá překvapení ve stojaté vodě.

03.12.2018 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Kniha nebyla špatná, četla se dobře, ale zásek, že bych se od ní nemohla odtrhnout se nekonal.

17.10.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha která Vás nepustí. Napsáno v dvou dějových stopách, které společně utvářejí přítomnost.
Brrr příběh mi stačil jen na papíře, nechtěla bych ho zažít!!!

14.05.2018 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Určitě zajímavě napsaný příběh, nicméně mi úplně nepohltil. 80% knížky bylo “nudné” vyprávění a na konci knížky přišlo očekávané rozuzlení.
Dávám 4* za “jiný” styl psaní, za mě to mohlo být více akčnější.

05.05.2018 4 z 5

Žena, která nemohla křičet Žena, která nemohla křičet Christina Dodd

Dobře napsaná kniha. Dva paralelní příběhy, které se vzájemně prolínají.

24.04.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha mi přišla malinko slabší než jeho tři předešlé.

19.03.2018 4 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Hezký příběh, zajímavá dějová línie. Jen mi trošku bylo smutno z konce :( když jsem záhadu nakonec rozlouskla.

21.01.2018 5 z 5

Smutný příběh čerpaný z reality poválečného života přeživších Židů a hledání jejich nového domova.
Nezkutečné co tento národ musel vydržet aby dostal zpátky kus své země. Jak sami o sobě říkají “už nikdy NE jako ovce”

04.01.2018 5 z 5

Hojnost Hojnost Yotam Ottolenghi

Pokud nejste 24/7 masožravec, tak úžasná kniha plná dobrých a především chutných receptů které jsou vegetariánské.
Z knihy velmi ráda čerpám inspirace kterak zužitkovat sezonní zeleninu.
Navštívila jsem osobně jeho restauraci a opravdu to byl kulinářské zážitek.

27.12.2017 5 z 5

Jeruzalém Jeruzalém Yotam Ottolenghi

Jiź trochu více náročné recepty. Především na koření a bylinky, které se u nás téměř nedají sehnat. Kuchařka není košér, jak by se mohlo na první pohled zdát.

27.12.2017 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Dobře napsané, přečetla jsem na jeden nádech.

23.11.2017 5 z 5