meda2007 meda2007 komentáře u knih

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Pohodova, klidná oddechovka na zimní večer. Příběh krásně plynul, akce a láska tam byla také. Jediné co mě trošku mrzí je to že nemám pohled i z druhé strany. A taky fakt že Lena jela do USA dělat au-pair a o malém Liamovi tam není skoro zmínka. Až na toto to byl krásný příběh, který jsem s chutí smlsla a těším se na další díl.

06.12.2022 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Tento dil me bavil vic nez prvni. Skvele a vtipne napsana oddechovka. Od zacatku bylo jasne vedet kdo s kym skonci, ale i tak jsem si pribeh uzivala a Brennu s Jakem jsem si oblibila.

29.11.2020 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Bylo to jako jizda na horske draze. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a cetla a cetla. Skvele napsana kniha.

08.07.2020 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tahle serie je proste super. Libi se mi ze je pokazde o nekom a necem jinem. Pokazde jine tezke tema zabalene do romanticke linky. Reece byl uzasny a Roxy skvela. Libi se mi take to ze autorka nezapomina ani na predchozi postavy. Zakomponovala je do deje a ja se dozvedela jak pokracuje jejich pribeh, i kdyz uz nejsou " v zari reflektoru " jako hlavni postavy. Ma to pekne srovne a pribeh krasne plyne dal.

03.03.2021 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Opět skvělé oddechové čtení. Žádné velké drama a lásky tam bylo taky dost. V tuto chvíli, presne to co potřebuji. A nakonec i slzička ukápla, "Ach Marmaduku". Příběh se krásně četl.

02.11.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Moc mila oddechovka, kterou jsem mela prectenou za jedno odpoledne. Mila, vtipna pohadka o tom, kterak Popelka ke stesti prisla. Ano chvilkama to bylo preslazene, ale dala jsem si k tomu kus cokolady a hltala dal :)

09.05.2021 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tahle serie me neskutecne bavi. V kazde knize je jine tema a je to nekutecne ctive. Jax je skvely a jeho kamosi take.

28.02.2021 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Do této knižní série jsem se normálně zamilovala. Její hrdinové jsou naprosto úžasní.
Jacka miluju už z prvního dílu a držela mu palce. Riley jsem chvilku měla ráda, pak ji nenáviděla a nakonec jsem ji opět měla ráda. Krásně napsaný příběh který hladce plynul. Postavy i dej byly úžasně propracované. Líbilo se mi i to že se dozvídáme jak se mají hrdinové z prvního dílu a že je to tím krásně celistvé.

Jediná česká autorka kterou čtu. Už se těším na další její knihy.

12.04.2023 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Krásný čtivý příběh, který hladce plyne. Začetla jsem se do něj natolik že jsem ho slupka za jeden den.

04.01.2023 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Této knize jsem nedávala moc šancí. Knihy od českých autorů mě moc nebaví. Ale tato kniha mě uchvátila po pár stránkách, možná i tím že byla z části v Praze a při čtení jejich popisku jsem si dokázala představit kde přesně to je. Milá oddechovka která se krásně četla.

15.08.2022 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Vtipne psana oddechovka. Super kniha na dlouhy vecery. Nic hlubokomyslneho v tom ale nehledejte. Bavilo me hastereni tech dvou.

06.11.2020 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Už jednou jsem psala že české autory nečtu. Jejich styl psaní mě prostě nebaví. ALE jsem ráda že u této autorky jsem udělala výjimku.

Toto je moje druhá kniha od autorky, ( přiznávám že první byla ze zoufalství, protože jsem už neměla, při kovidu, co číst ) a je stejně skvělá jako ta první. Jediné co mi vadí je moc krátký epilog ... :-) A dozvědění se co vlastně je Jackovi? No snad bude nějaka novela o něm, dovětek, dopis nebo tak něco ..... :-D ( Beru klidně i poznámku pod čarou )

Jinak, knihu jsem zhltla za jeden den, nedokázala jsem ji odložit a stále musela pokračovat dál.
Milá vtipná kniha. Příběh krásně plynul a odvíjel se a řekla bych že nikde nebyla hluchá místa. Všechny hlavní protagonisty si nejde nezamiloval a svým určitým způsobem jsem chápala i Bena.
Kdy jsem se trošku zarazila bylo, když Lily řekla Jackovi že si to představuje jak Hurvínek válku. Chápu že pochází z Čech, ale odstěhovala se z maminkou v 7 letech a pochybuji že jako malá používala tohle přirovnání. Ale co já vím, třeba ho její maminka používá .... Je to možné, jen mě to trošku, cca na 5 vteřin, zarazilo :-)

Rozhodně toto není moje poslední kniha od autorky kterou čtu. Řekla bych že mám novou oblíbenou autorku ... :-)

P.S. Po přečtení si komentářů, přičemž jeden zmiňoval že Haka existuje, jsem si to potřebovala pustit taky. Vůbec jsem netušila že něco takového existuje. Děkuji autorce že mi rozšířila obzory.

08.12.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Tato kniha opět nezklama. Krásne odpočinkové čtení, které jsem si naprosto užila. Jen bych Willa občas něčím bouchla aby mu pár věcí došlo, ostatně Izzy to párkrát udělala za mě ( šikovná holka :-) ) Izzy nešlo nemiloval a Will byl úžasný. Už při prvním díle jsem si zamilovala všechny čtyři postavy a těšila se na další díl. A jsem ráda že mě nezklamal, jen mě štve že jsem ho zhltla tak rychle a je najednou po všem.

Jak nemám ráda zimu a vše co k ní patří, tak po přečtení těchto dvou knih, bych nejraději odjela do hor a začala lyžovat. Po dočtení na mě dýchl takový klid a pohoda...

P.S. : Možná to bude znít divné ale zamilovala jsem si i Cola.

06.12.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Hned od zacatku se mi libila hlavni hrdinka. Konecne nejaka, ktera byla hned od zacatku vyvolena a odvazna. Chemie mezi hrdiny byla skvela a vtipna. Svet byl krasne vystaveny a nebyl predvidatelny. Jediny co me trosku stvalo, bylo velka umrtnost postav.

22.11.2021 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Mili sladky pribeh, presne jak jsem cekala. Pohodova kniha, presne na jedno proprsene odpoledne. Skoda ze jsem se nedozvedela jak do dopadne s Jade, ale to nevadi. Knihy Penelope Ward jsou proste sladke jednohubky

11.09.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Krasna, vtipna a mila knizka, ktera mi chvilkama rvala srdce. Nemohla jsem ji odlozit a cetla stale dal a dal. Oddechovka ke ktere se rada vratim. Caleba jsem si zamilovala hned jak se objevil :) i kdyz konec byl na muj vkus trosku uspechany. Libilo se mi i stridani kapitol z pohledu Teagan i Celeba.

02.04.2021 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Opravu skvele napsana oddechovka, u ktery jsem se dost nasmala.

13.01.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Na sladarny me moc neuzije, nevim cim to, ale tahle kniha me dostala. Jasne uz na zacatku je jasne jak to dopadne. Ale i tak podle me byla skvela.

17.10.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Libi se mi jak autorka prolina minulost s pritomnosti a dava nam nahlednou proc je to tak jak je. Take jsou super pohledy obou hlavnich postav. Tento pribeh se trosku tahnul ale potrebovala jsem to docist co nejdriv. Musela jsem proste vedet jak skonci Rosie. A i v epilogu me autorka napinala jako strunu a napsala to skoro az na konec.

05.08.2020 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tenhle dil byl skvely. Asi jsem se zamilovala :)

24.07.2020 5 z 5