OnlineMAU256

Pan RomantikPan RomantikLeisa Rayven

K této knížce snad nemám ani co dodat. Byla krásně romanticky čtivá. Která z nás by nechtěla mít Pana Romantika :-). A Eden, nedivím se jí, že byla tak podezíravá. Kdy lze poznat to, že člověk mluví pravdu, když má takovou "práci"? Jako odpočinkové čtení pro dnešní uspěchanou dobu doporučuji si knížku přečíst.

Na druhý pokusNa druhý pokusT. L. Swan

Musím říci, že se mi tato kniha snad líbila ještě víc než první díl. Dost jsem se nasmála. Tristan byl dokonalý, dostat se do srdcí tří kluků je dosti náročné, ale on to zvládl na jedničku s hvězdičkou. Clair byla neskutečná, starat se sama o tři kluky, ještě o firmu, palec nahoru. Ač byli oba z jiných "světů", přesto je to k sobě táhlo.

Přitiskne mi obličej ke krku. "Už mě neopouštěj."
"Už nikdy," slibuji.

Bylo to krásně čtivé, romantické, smutné a zároveň i veselé, doporučuji si přečíst oba dva díly. Bylo by fajn, kdyby autorka napsala i nějaké pokračování o dalších dvou bratrech Elliotovi a Christopherovi.

Hořím pro tebeHořím pro tebeJ. T. Geissinger

Jen náhodou jsem narazila na tuto knížku a musím říci, že jsem ráda, že jsem si ji koupila. Mohu jen doporučit. Knížka se četla jedním dechem, v poslední části byla hodně smutná, to mě dostalo.
"Je mi to moc líto. Umřela. Nemohli jsme nic dělat."
V tu chvíli jsem přestala číst, protože přes slzy se mi písmenka ztrácela. Ale takový je prostě život. Jednou tam musíme všichni. Knížku mohu jen doporučit.

Jednou za životJednou za životT. L. Swan

Krásná romantická knížka. Jedna noc a vše se změní. Zamilovala jsem si Emily pro to, jaká byla, peníze ani luxus jí nezajímaly a ač není ani ten človíček, co riskne vášnivou noc s neznámým, prostě se to stane. Jenže srdci se poručit nedá a když se rozbije na milion kousků, těžko se skládá dohromady. A Jameson, boháč, který si myslí, že získá každou, na kterou si jen ukáže, jenže ona je jiná. A ač se to zdá nemožné i Jameson má srdce, do kterého se vkradla láska, jenže si s tím nějak neví rady. A když Emily srdce rozbije, nebude to mít snadné. Ale je to přeci romantická kniha, takže v jaký naše romantická srdíčka doufají konec? Přesně takový, jaký má být. Už se těším na další příběh, tentokrát o Tristanovi. Knížku mohu jen doporučit.

ŠéfŠéfVi Keeland

Tak tohle byla nádhera. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, i když bylo zřejmé, jak to dopadne, bylo to super čtení. Nesčetněkrát jsem se přistihla, že se usmívám, bavila mne jejich hra. Smutek, který zasáhne tak hluboko, že jen těžko ho lze překonat. Ale nakonec to všechno dopadne tak, jak má. Pro romantické dušičky knížku doporučuji.

Easy?Easy?Tammara Webber

Moc hezky psaná kniha. Vůbec nechci myslet na to, že se něco takového vůbec může stát, ale bohužel, se to děje. Byla bych ráda, kdyby děj pokračoval dál, konec byl nějak moc rychlý. Ale i přesto doporučuji se knihu přečíst.

Vzduch, který dýcháVzduch, který dýcháBrittainy C. Cherry

Oh, tohle byla krásná kniha, bylo v ní sice pro srdce až moc bolesti, ale i to, že bolest nemusí být věčná, že se dá překonat.
Zamilovala jsem si je - Tristana, kterému se v jeden okamžik roztříštil celý svět a nezbylo mu už nic, pro co by měl dál žít. Elizabeth, které se v ten samý okamžik stalo totéž, ovšem jí zůstala alespoň její Emma, takže alespoň pro někoho tu musela být. Líbila se mi Faye, jak dokázala být upřímná. A Tanner, no prostě nemůže být všechno jen růžové.

Hluboce jsem si ji vážil za všechno, čím byla, i za všechno, čím nebyla. Choval jsem ji v srdci ve svitu slunečních paprsků i ve stínech. Oceňoval jsem ji nahlas i šeptem. Zbožňoval jsem ji, když jsme se hádali, a zbožňoval jsem ji, když jsme žili poklidným životem. Jednoduše byla vzduchem, který jsem dýchal.

Knížka mě dostala, byla nádherně čtivá, smutná, úsměvná, romantická, prostě měla vše... Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Taju pro tebeTaju pro tebeJ. T. Geissinger

Moc se mí líbil první příběh, proto jsem neváhala a začetla se i do druhého příběhu. Byl s úplně jinými postavami a jiným příběhem, ale i přesto byl stejně čtivý jako ten první. Upřímně obdivuji Cama, že vydržel hrát tu hru s Joellen tak dlouho. Mé romantické já děkuje za krásný konec. Knížku mohu jen doporučit.

Nesnáším těNesnáším těVi Keeland

Krásné čtení, úplně mne mrzelo, že už mám knížku přečtenou. Měla v sobě úplně všechno, romantiku, smutek, štěstí, trošku toho sexu. Moc mne bavilo, jak se mezi sebou pošťuchovali a zároveň si pomáhali. Babička Iris byla dobrá dohazovačka. Moc ráda si přečtu i další knížky těchto autorek.

Alfa samecAlfa samecVi Keeland

Když jsem si přečetla na obálce "erotický román" začínala jsem mí strach, že to bude jen o sexu. Ale knížka mne nadchla, toho sexu tam sice bylo dostatek, ale i také něco víc. Drew byl prostě ALFA SAMEC a Emerie, byla pro něj jak stvořená, díky bohu, že si to uvědomil, sice trochu později než bylo zdrávo, ale někdy to tak prostě chodí.

"Emerie Roseová, od chvíle, kdy ses mi vloupala do kanceláře, zdemolovala ji a ukázala mi svoji prdelku, mi vždy připadalo, že mi něco chybí, když nejsi u mě. Jsi barvou v mém černobílém světě. Než jsem tě potkal, nechápal jsem, proč mi to s nikým jiným nevyšlo. Ale teď už tomu rozumím, bylo to proto, že jsi to nebyla ty. Tak mi, prosím tě, řekni, že si mě vezmeš, protože už jsi mi dala všechno ostatní. To poslední, co mi v životě chybí, jsi ty s mým příjmením."

Knížku mohu jen doporučit, už se těším na další od této autorky.

Eleanor a GreyEleanor a GreyBrittainy C. Cherry

Kdyby to šlo, dám 10 hvězdiček. Knížka mě chytla za srdíčko, byla naprosto dokonalá, i když se musím přiznat, že mi slzy smáčely tváře snad 3/4 knížky. Byla strašně smutná, citově vyčerpávající, ale zároveň krásná, mohu jen doporučit.

ManažerManažerKristen Callihan

Krásný příběh pro romantické dušičky. Gabriel, který se bojí létání a nikoho k sobě nechce pustit. Sophie, která mu nejen se strachem z létání pomůže. A do srdíček se pomaloučku ale jistě vkrádá láska. Knížku mohu jen doporučit.

LovLovElle Kennedy

V zelených očích jí tančí rozpustilé ohníčky. "Ale stejně mě miluješ, ne?" Přitáhnu si ji k sobě a přitisknu rty a její. "Jo". Pomalu, škádlivě ji políbím. "Stejně tě miluji."

Krásný příběh z vysokoškolského prostředí, pohybující se mezi hokejistky, fotbalisty a boháči, kteří by si mohli dovolit cokoli. Summer jsem si oblíbila, šla si za svým, byla neskutečně bohatá, ale i přesto má v sobě "svůj hlas", který jí sráží. A bože, kdo by nemiloval Fitze. A kamarádka Brenna - už se těším na její příběh. Mrzelo mě, co se kvůli holce stane s kamarádstvím mezi Fritzem a Hunterem, doufám, že nějaký díl bude také o něm a že se to mezi nimi urovná. Pro romantické dušičky doporučuji.

Jako ledJako ledJ. Lynn (pseudonym)

Je tak těžké přiznat se, že milujete? Ačkoli to Syd a Kylerovi trvalo snad celou věčnost, nakonec k tomu našli odvahu. Je to tak zřejmé, že všichni okolo to vědí a ti, kterých se to týká jsou slepí? Knížka byla krásně napsaná, četla se jedním dechem.

JaxJaxKristen Callihan

Parkem se roznese můj smích. Zvednu Stellu do náruče a nesu ji stejně jako před časem přes kaluž.

Opět krásně čtivá romantická knížka této autorky. Zamilovala jsem si Stellu pro její obrovské srdce, s nímž je tu pro každého, aby mu pomohla od samoty, i když to ona sama neměla nikdy jednoduché. A John, jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak, jak to má být.

Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

OnOnElle Kennedy

Krásně psaný příběh, je to první kniha, kterou jsem četla, s touto tématikou. Neodradilo mě to, autorky píšou prostě skvěle.

Ty nejsi můj RomeoTy nejsi můj RomeoIlsa Madden-Mills

Tahle knížka mě úplně pohltila, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Jacka mi bylo chvílemi líto, že nedokáže nikomu důvěřovat, musí to být těžké. Elena byla živel, bez televize a s nálepkou knihovnice :-). Od začátku rande na slepo jsem jí fandila. Romantickým dušičkám se tyhle příběhy nikdy neomrzí. Knížku mohu jen doporučit.

Navždy s tebouNavždy s tebouJ. Lynn (pseudonym)

Další krásně čtivý příběh, tentokrát o Nickovi a Stef. Stefanii mi byl líto, tohle by neměla zažít žádná žena, ale mít po boku Nicka, ve dvou se dá vše zvládnout. A proč? No přeci láska je mocná čarodějka... ;-). Knížku pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Plamen v násPlamen v násJ. Lynn (pseudonym)

Krásná čtivá romantická knížka. Jsem moc ráda, že jsem na tuto autorku natrefila. Její příběhy mi dovolují vypnout v této uspěchané době a žít s jejími postavami. Tentokrát to byl příběh o Jillian a její životní lásce. Obdivuji autorku za její příběhy, které jsou spojené se všemi v již dříve psaných knížkách a přitom můžou být čtené každá samostatně. Je vidět jak její postavy z dříve psaných knih v životě pokračují dál. Určitě romantickým dušičkám tuto knížku mohu jen doporučit.

Božský bastardBožský bastardChristina Lauren

Chloe byla úžasná, Bennett byl prostě arogantní parchant. A kombinace těch dvou byla dokonalá. Srdíčku se prostě nedá poručit, takže i dokonalý arogantní Benentt pozná, že bez ní nedokáže být.

"Bene, ty pitomče? Co se stalo?" "Já to zkurvil," řekl jsem konečně a přitiskl si dlaně na oči.

Knížka byla čtivá, prodchnutá sexem a se šťastným koncem. Určitě si ráda přečtu nějaká další dílka od této autorky.

Kontrakt 2Kontrakt 2Melanie Moreland

Nemohu říci, zda se mi líbil více první či druhý díl, každý měl něco do sebe.
Jak lze všechno ztratit v jednom okamžiku, bylo to hrozné. Jsem ráda, že to Katy s Richardem nevzdala a Richard, že dostal rozum. Ještě že existují přátelé (na jejich příběhy se už těším).
Romantickým dušičkám mohu jen doporučit. Vždyť, kdo by neměl rád lásku a její příběh se šťastným koncem.

Sexy profesorSexy profesorVi Keeland

Najdi minci, podrž ji v hrsti, a budeš mít celý den štěstí.

Cainovy oči přelétly podlahu, kde ležely mince, a pak se mi zkoumavě podíval do obličeje. "Cos to, sakra, teď udělala?"

Krásný romantický příběh sexy profesora Caina a Rachel, která se stane jeho asistentkou. Jak si osud s námi dokáže pohrát.

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Tak tohle byla krásně čtivá knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tara byla neskutečná, nechápu, jak mohla tak dlouho odolávat a Preston? Fakt bílý inkoust? Určitě si přečtu další díla této autorky. Pro uvolnění a únik od reality je tato knížka ideální řešení.

Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

Krásně čtivý příběh, tentokrát z pohledu Avery. Jsem ráda, že jsem na tuto autorku narazila. Avery a Cama jsem si zamilovala. I když musím přiznat, že knížka z pohledu Cama se mi líbala o kousek víc. Ale i přesto knížku mohu jen doporučit.

IdolIdolKristen Callihan

Krásný romantický příběh z hudebního světa, jak je vidět, i zde je možné najít lásku, i když poznání nebylo přímo růžové. Killian - rocker, kterého milují miliony fanoušků. Libby, která se ukrývá před světem. Zamilovala jsem si oba. Jsem ráda za šťastný konec. Určitě si ještě od této autorky nějakou tu knížku přečtu, neboť se mi její psaní líbilo. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

Krásně romantický příběh z krasobruslařského prostředí, bavil mne hned od začátku. Autorka píše krásně čtivě. Jasmin byla neuvěřitelná, brala bych část jí, tu, která se nikdy nevzdává. A Ivan, kdo jiný by k ní patřil, než ten nejlepší? :-)

"Jsi nemožná," zašeptal mi a jeho dech mě pošimral na tváři. Sotva jsem zadržela úsměv. "Ty jsi ještě nemožnější," odsekla jsem šeptem.

Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

AidenAidenMelanie Moreland

Po knížce Bentley jsem sáhla po knize Aiden. Krásný příběh o tvořící se lásce Cami a Aidena. Srdíčku se prostě poručit nedá, ač se snažil sebevíc, láska zvítězila.

Přitáhl jsem si ji k poslednímu objetí. "Já tady budu vždycky, Sluníčko. Teď už mě máš na krk."

Už se těším na příběh Maddoxe. Všem romantickým dušičkám určitě doporučuji.

Hodnej klukHodnej klukElle Kennedy

Krásné čtení z hokejového prostředí. Blake byl prostě k sežrání, snažil se být samá srandička, i když měl zlomené srdce. A Jess, ale že jí to trvalo, než ji přesvědčil, že je jeho holka. Četlo se to úplně samo, ráda si od autorek přečtu další díla.

Vzdorující královnaVzdorující královnaMeghan March

Do prvního dílu z trilogie jsem se musela malinko zakousnout do čtení, protože to je zase trošičku jiný styl psaní. Ale nemohla jsem se dočkat pokračování tohoto druhého dílu. Keira a Lachlan jsou pro sebe stvořeni, ale ani jeden z nich nějak nechce ustoupit. Poslední část knihy mě úplně dostala, teď už jen aby vyšel poslední díl. Měla jsem počkat, až budou na trhu všechny díly, protože teď se už nemůžu dočkat poslední části trilogie, abych zjistila, jak to s nimi nakonec dopadne. Knížku doporučuji, i když je to trošku jiné čtení.

18.05.2021

Království hříchuKrálovství hříchuMeghan March

Celou trilogii mohu jen doporučit. Jsem ráda, že to skončilo tak, jak mělo. Škoda, že příběh Mounta a Kairy už skončil, myslím, že se k této trilogii zase za pár let vrátím, bylo to velmi čtivé.

26.06.2021