martunka martunka komentáře u knih

Černá sféra Černá sféra Rob Williams

A oddíl je pěkně v akci. Zase jsem se pobavila. Tohle je nejlepší, když se chci dozvědět více o svých oblíbencích.

06.07.2019 4 z 5

Nájemný vrah Nájemný vrah Graham Greene

Tohle je první kniha od tohoto autora, kterou jsem přečetla. Úplně mě dostal. Musím uznat, že se mi moc líbí, jakým způsobem vykresluje charaktery postav a popisuje jejich způsob myšlení.

29.06.2019 4 z 5

Noví mladí titáni - Smlouva s Jidášem Noví mladí titáni - Smlouva s Jidášem Marv Wolfman

Tak určitě mě to bavilo.

28.06.2019 4 z 5

Imaginární přítelkyně Imaginární přítelkyně John Irving

Líbí se mi tenhle životopis. Je to pěkné seznámení se s mým oblíbeným spisovatelem.

24.06.2019 4 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Uznávám, že tohle je trochu slabší příběh od jinak skvělé vypravěčky.

22.06.2019 4 z 5

Smrt: Vysoká cena za život Smrt: Vysoká cena za život Neil Gaiman

Tak určitě mě tenhle příběh bavil. Není to sice nic světoborného, ale neurazí!

20.06.2019 4 z 5

Kopanec do zubů Kopanec do zubů Adam Glass

Ať už je to považováno za mainstreem, nebo ne, tak já jsem se u toho rozhodně bavila!

19.06.2019 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Tohle je třetí kniha, kterou jsem si od této autorky přečetla. A zase mě nezklamala. Opět je to dobrý příběh, který se mi líbí.

18.06.2019 5 z 5

Bowie: Ilustrovaný životopis Bowie: Ilustrovaný životopis Fran Ruiz

Tak dostala jsem to, co jsem čekala. Líbí se mi hlavně kresby, ale jinak je to pěkně napsané, rozhodně nejsem zklamaná. Za mě doporučuji.

08.06.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Po delší době musím uznat, že téhle autorce se podařilo mně známé téma podat jinak, než jsem byla dosud zvyklá. Tak nějak lidsky a přitom i předat jiný pohled na osudy lidí, kteří tohle prožili.

04.06.2019 5 z 5

Šrímad Bhágavatam, Zpěv třetí díl třetí Šrímad Bhágavatam, Zpěv třetí díl třetí Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Úžasné!

02.06.2019 5 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Rozhodně jsem tuhle knihu ráda četla. Je originální a správně vyvážená. Chvíli jsem se usmívala a chvíli cítila s lidmi, kteří zažili smutné chvíle.

26.05.2019 5 z 5

Moudrost šamanů Moudrost šamanů Tony Samara

Tak určitě na tom, co zde autor píše, něco je.

26.05.2019 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Tak opět mě autorka nezklamala. Skvěle podané závažné téma. Příběh i postavy mě dost zaujaly.

21.05.2019 5 z 5

Laurus Laurus Jevgenij Vodolazkin

Musím uznat, že tuto knihu jsem četla opravdu se zalíbením. Krásné.

18.05.2019 5 z 5

Raja Vidya: Královské poznání Raja Vidya: Královské poznání Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Úžasné. Celé téma je srozumitelně a prostě skvělé vysvětleno.

10.05.2019 5 z 5

Esence Psychonautiky Esence Psychonautiky Filip Hájek

Vůbec mě to neoslovilo.

08.05.2019 odpad!

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Tohle je druhá kniha, kterou jsem od této autorky přečetla, opět mě nezklamala. Dané téma, které je závazně a já sama si nedokážu představit, co bych udělala, uchopila s grácií. Za mě doporučuji.

08.05.2019 5 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Tak tenhle příběh se mi líbí. Rozhodně je to kniha, kterou jsem si ráda přečetla.

01.05.2019 5 z 5

Bratři Youngové Bratři Youngové Jesse Fink

Tak myslím, že tohle je jedna z těch "lepších" knih o někom, kdo nestojí o to, aby o nich někdo psal.

22.04.2019 4 z 5