martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Pračlovíčci - Hurá na mamuta! Pračlovíčci - Hurá na mamuta! Jackie Niebisch

Tak tohle byla luxusní knížka na čtení před spaním. Kéž bych našla více takových. Mého 3 a půl letého syna také moc bavila a užíval si každý příběh. Určitě doporučuji.

30.03.2020 5 z 5

Kulihrášek a Budulínek Kulihrášek a Budulínek Mária Ďuríčková (p)

Taková zkrácená klasika. Ilustrace jsou moc pěkné, ty se nám líbí. U Budulínka mě zklamala písnička, krátká.

20.03.2020 4 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Krásná pohádka. Je pravda, že to pro malé děti není, ale ty starší si myslím pobaví. Jen teda ty ilustrace se opravdu nepovedly, škoda.

12.03.2020 4 z 5

Králíček v nebezpečí Králíček v nebezpečí Lucy Daniels

Jednoduchý a poutavý příběh pro malé holky i kluky. Určitě koupíme i další knihy.

25.02.2020 4 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

Naivní pohádka pro dospělé. Krásně odpočinkové a nemusí se u toho přemýšlet, což občas u čtení potřebuji. Takže toto bych doporučila na takovéto dovolenkové čtení.

19.02.2020 4 z 5

Jak Krtek uzdravil myšku Jak Krtek uzdravil myšku Hana Doskočilová

Oblíbená pohádka o krtečkovi jak syna, tak tatínka a i moje. Takže čtení si vždy užíváme všichni a ilustrace jsou prostě super.

19.02.2020 5 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Není to moc kniha pro mne, neoslovilo mě to. Je to takový deník, kde se občas někdo s podobným osudem najde. Já to nejsem, tak mi to nic nedalo.

19.02.2020 2 z 5

Pohádky o mašinkách Pohádky o mašinkách Jozef Pavlovič

Tak to jsme šlápli hodně vedle. Nebavila ani mě a ani syna. Pohádky nedávaly moc smysl. Mašinky co jezdí i mimo koleje, ukládají se ke spánku, opijí se pivem, orají pole atd. No tak to vážně ani těm dětem nemůže nic dát. Navíc jsou napsané složitě podle mého pro čtení na dobrou noc. Jednu hvězdičku si to zaslouží za obrázky, ty mají pěkné.

18.02.2020 1 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Pěkné a oddechové čtení. Občas jsem se musela i zasmát.

04.02.2020 4 z 5

Začínala jsem vánočními příběhy a ty byly super. Tyhle také pěkné, ale když to porovnám s vánočními, tak slabší. Některé se mi líbily více a některé méně. Jen nevím, jestli bych to zrovna dětem dala číst.

01.02.2020 3 z 5

Pan Brambora a jeho kamarádi - Na cestě do Evropy a do vašich bříšek Pan Brambora a jeho kamarádi - Na cestě do Evropy a do vašich bříšek Markéta Hrubešová

Pěkné příběhy, bavily mě i syna. A recepty jsou příjemný bonus, který doprovází příběhy.

31.01.2020 4 z 5

Kniha říkanek Kniha říkanek Petr Behenský

Je to zábavná knížka, ale ne zrovna pro malé děti.

20.01.2020 4 z 5

Obři, bacha! Obři, bacha! Jorge Aguirre

Takové zvláštní, ale ty děti to asi bavit může.

08.01.2020 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Super knížka. Dost i na zamyšlení. Jen ten konec byl na mě moc zkrácený anebo by to chtělo další pokračování a víc ten konec rozvést. Ráda bych si přečetla o tom jak se dají dohromady.

02.01.2020 3 z 5

Kavárnička na pobřeží Kavárnička na pobřeží Jenny Colgan

Pěkná oddychovka a hned bych chtěla zajít na koláče do takové kavárničky. Musela jsem si upéct koláč když jsem to četla.

27.11.2019 4 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Bomba. Čekala jsem takovou trošku strašidelnou pohádku a ono ne. Super strašidelné příběhy.

26.11.2019 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Walt Disney

Tak pohádka pěkná, ale jak je rýmovaná, tak to syna nebavilo a mně se to špatně četlo.

25.11.2019 2 z 5

Pohádky do postýlky Pohádky do postýlky kolektiv autorů

Tak tato knížka je super. Moc nás bavila a určitě musím sehnat všechny díly.

Krtek ve městě Krtek ve městě J. A. Novotný

Super knížka. Pěkné ilustrace, tak syn měl na co pořád koukat. Pohádka, která ho bavila a mě taky.

Polly Zubatá: Sloní nadělení Polly Zubatá: Sloní nadělení Lucy Astner

Moc pěkné dobrodružství pro slečny. Určitě doporučuji.