Pohádky do postýlky

Pohádky do postýlky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375827/bmid_peppa-pig-pohadky-do-postylky-KHa-375827.jpg 5 14 5

V nové knížce plné pohádek si přečtete, jak Peppa s kamarády hledala pirátský poklad nebo se ve školce učila počítat, o tom, jak s rodinou sbírali ostružiny, nakupovali u pana Lišáka, cestovali po rozkopané silnici, stavěli studnu přání, sbírali čerstvá vajíčka a vyráběli kompost. Knížka s krásnými obrázky se skvěle hodí k předčítání přes usnutím!... celý text

coolpet.CP
26.02.2024 5 z 5

Tato kniha je u syna moc oblíbená. Nejvíce má rád Ostružiní a Rozkopaná silnice. To jak maminka spadne do ostružiní bych synovi mohla číst pořád dokola.

Kattie
12.09.2020 5 z 5

Textu ani málo, ani moc. Příběhy milé a vtipné. Nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nejlepší je díl, kde se dědeček zbaví trpaslíků :).

Varjohukka
07.12.2019 5 z 5

Prostě Prasátko Peppa. Dcerka miluje seriál i příběhy v knižní podobě. Mně je Peppa a její rodinka taky sympatická.

martinkaLLL
25.11.2019 5 z 5

Tak tato knížka je super. Moc nás bavila a určitě musím sehnat všechny díly.

Liduka
27.05.2018 5 z 5

Syn miluje prasátko Peppu a tahle knížka ho přímo uchvátila, takže musíme číst každý den před spaním. Jsou tam hezké obrázky a i více vět než v ostatních knihách o Peppě, které dosud vyšly, takže si moje dítko může v klidu prohlédnout obrázky zatímco já čtu a nemusíme neustále otáčet strany po jedné větě.