MarkettT MarkettT komentáře u knih

Nejtemnější polibek Nejtemnější polibek Keri Arthur

Nemám slov.. prostě bomba
SPOILER
To s Liandrem, až mi slza ukápla, bála jsem se, že to dopadne zle. Konečně se Riley rozhodla správně, těším se na další! ♥

28.04.2018 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Opravdu potřebuji další díl!:D tolik otázek a tak málo odpovědí!:D ❤️

15.04.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nemám slov!!! bomba!
SPOILER
Mor mě dostala:D, ale snad se dočkáme!❤️ Vladaři jsou opravdu úžasný. Helion, to je miláček prostě!❤️
Ještě Tamlin by si zasloužil být šťastný ♥

24.03.2018 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Spoiler!!!
Série to byla úžasná, jen bych si představovala jiný konec, možná kdyby některé věci/lidi nechala mrtvé udělala by lépe. A rozhodně si myslím, že Temnyj by si zasloužil šťastný konec, sice je to zlosyn, ale zasloužil by si někoho, kdo by mu ukázal, že je i lepší cesta. Mala jsem v první knize měla ráda, ale postupem jsem ho nesnášela a Nikolaj, by si též zasloužil něco jiného. K sérii se budu i přesto ráda vracet, byl to nádherný příběh. ♥

22.03.2018 4 z 5

V náruči temnoty V náruči temnoty Keri Arthur

Včera mi psalo nakladatelství, že na překladu probíhá finální redakce

07.03.2018 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Zajímavý příběh, originální, určitě stojí za přečtení a doufám, ze vyjde pokračování!:)❤️❤️

30.12.2017 5 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Po komentářích ,co jsem tu četla, tak jsem vůbec neměla chuť, tuto knihu číst, ale jsem opravdu rada, ze jsem se do toho nakonec pustila ,stojí to za to a doufám ,ze bude další díl i u nás, protože se mi vůbec nelíbí, jak dopadl tento díl ,takže kdo váháte stejně jako já ,tak určitě neváhejte, ano jsou lepsi fantasy ,ale i tato kniha si zaslouží své místo mezi ostatními

20.11.2017 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Lepé to ani dopadnout nemohlo! Dokonalá série!:)
SPOILER
Akorát je mi líto Ciarana, docela jsem si ho oblíbila :)

15.11.2017 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Trilogie pěkná, ale přála bych si, aby to skončilo jinak:/:)

12.11.2017 3 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Tenebien,naprosto s tebou souhlasím!:D Těším se na další !:)

05.11.2017 5 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Nemám slov! Opravdu se těším na další díl

05.11.2017 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Kniha byla opět super, ale mám z ní smíšené pocity, v jednu chvíli, jsem byla nadšena a ve druhé ,jsem byla naštvaná, takže doufám, že na poslední díl ,nebudeme příliš dlouho čekat!

22.09.2017 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Nevím ani kde začít... trilogie byla dokonala,ale ten konec... co to potom bylo za vidění, když zůstal sám... ano sice Ledger, říkal, že ho vidí u řeky, jen jsem,ale doufala,ze ne samotného:/. ♡

07.01.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Dokonalost sama! Kéž už by byl další díl!

20.11.2016 5 z 5