Maria95 Maria95 komentáře u knih

Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Matthew Reilly

Myslela jsem, že Reilly umí psát jen o Starasakovi, ale toto mě mile překvapilo. Hlavní hrdinka a pan Ascham byli velice sympatičtí a děj s nimi hladce utíkal. Takže za mě autor nezkalamal

24.07.2019 4 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Pěkně se četla, nemohla jsem se odtrhnout a furt se něco dělo, až teda na ten konec, ten mě teda zamrzel, že to bylo tak rychle odbyte..

16.01.2019 4 z 5

Smrt včel Smrt včel Lisa O'Donnell

Nikdo si zkrátka nemůže vybrat rodiče podle svého a tyto dvě dívky to schytaly naplno.. Dobrá kniha, bylo zajímavé to vidět ze tří pohledu...obětavost Lennieho a síla děvčat, stojí za přečtení

01.11.2018 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Z knihy mě zaujal obal, byla jednoduchá na čtení a celkem rychle jsem ji přečetla..čekala jsem něco víc strašidelnejsiho

15.08.2018 2 z 5

Zóna 22 Zóna 22 Tig Hague

Strhující pravdivý příběh, který člověka pohltí..lidé kteří nemají prostředky nebo nemají známé co je mají, si v Rusku asi moc neskrtnou

05.08.2018 5 z 5

Mrazivý ráj Mrazivý ráj Jana Frey

Pravdivý příběh, který mrazí..hlavní akterka Hana vlastně nemá na výběr, nevlastní macecha ji do toho zatahne, otec má plnou hlavu své partnerky a neví, jak na tom je vlastní dcera, nakonec však zasáhne a nějak to dopadne..doporučuji přečíst

05.08.2018 5 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Z Brownych knih mě asi zaujmula nejmíň, ale to bylo asi tím, že šlo o technologii, jinak tp nebyla špatná kniha

05.08.2018 3 z 5

Peklo Beneš - O šťastnějším Československu Peklo Beneš - O šťastnějším Československu Josef Nesvadba

Kniha se mi strašně blbě četla, ztrácela jsem a moc jsem z toho neměla

05.08.2018 odpad!

Strašák Strašák Matthew Reilly

Shane Schofield opět nezklamal. Akce, dramaticnost a nesmrelnost hlavního hrdiny.. Strasakovy akce mě baví

03.07.2019 4 z 5

Hříšník Hříšník Madeline Hunter

Lehká oddychovka s romantickým podtextem.. Ten konec byl ale trošku odflaknuty

07.03.2019 3 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Pěkný pravdivý příběh plný dramatu.. Aspoň malá představa, jak to bylo v Itálii za války.. Dobrý poctenicko

01.03.2019 5 z 5

Rubínový pokoj Rubínový pokoj Pauline Peters (p)

Musím souhlasit s komentáři níže a to tím, že to byla detektivka. Také to oslovovani mě neskutečně rusilo, kdyby to přeložili do češtiny, nebylo by to od věci. Jinak to byla celkem dobrá detektivka, ikdyz tento žánr moc nevyhledavam

12.02.2019 3 z 5

Pochod na Varšavu Pochod na Varšavu Leo Kessler (p)

Pěkně se četla, akorát na začátku jsem v tom měla trochu maglajs.. Akční, napínavý a téma 2.svetova,takže za mě super

09.01.2019 4 z 5

Úder škorpiona Úder škorpiona John J. Nance

Akční scény nechyběly, ale ten začátek.. Ztrácela jsem se, nevěděla jsem co se děje a hned do začátku hromada označení několika jednotek a organizac.. Musela jsem knihu na den odložit, a pak už jsem se zacetla

13.12.2018 3 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Zajímavé prolínání, a přesto mi tam chybělo něco víc z kelsey. První díl je první díl. Ale nezklamalo a jsem zvědavá jak to dopadne

08.11.2018 4 z 5

Pekelný ostrov Pekelný ostrov Matthew Reilly

Jak už nekdo psal, autor nezklamal, ale bylo to nezvykle krátké. Přesto stále zajímavé

12.10.2018 3 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Kniha se mi moc líbila, hned jsem zacetla.. Libila se mi charakteristika všech hlavních postav, autorka to provedla bravurně :) avšak mám i negativní zazitky z knihy, děj je vypraven za doby krále klacka, kdy všichni jezdí na koni, bojují meči a najednou tam berou antikoncepci, mají v knihovně Pottera, Hobita..To jediné mě v této knize rusilo, jinak super fantasy.. Jsem zvědavá na další díly a co způsobí ještě Kostej

09.10.2018 5 z 5

Strašák a Armáda zlodějů Strašák a Armáda zlodějů Matthew Reilly

Přečetla jsem druhou strasakovu knihu a musím říct, že mě ani tento díl nezklamal.. Situace, které jsou normálně nereálné a nelogické, až hloupé a jsou použity v této knize, tak mi vůbec nevadily, ani mě neodrazovaly. Ba naopak mě velice bavilo, těším se na další čtení

14.09.2018 5 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

3/4knihy dobrá, pěkně se četla, stále se něco dělo..konec už se mi moc nelíbil,ten skok o 70 nebo kolik let už byl moc, už to bylo přehnané a to zkazilo můj dojem.

13.08.2018 3 z 5

Midway Midway Micuo Fučida

Zajímavé ctivo, které popisuje válku v tichomoří

06.08.2018 5 z 5