Pekelný ostrov

Kapitán Schofield zvaný Strašák má se svým družstvem přistát na mateřské letadlové lodi Nimitz, s níž velitelství ztratilo kontakt. Krátce po přistání na tým zaútočí nejnovější tajná zbraň vyvíjená na Pekelném ostrově – živé bojové stroje. Jenže Strašák netuší, že tohle je pouze zahřívací kolo a že teprve pak zjistí, co je to opravdový nepřítel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201860/big_pekelny-ostrov-Hsj-201860.jpg 3.847

Shane Schofield 4.

Literatura světová, Dobrodružné

Vydáno: , Alpress

Hell Island, 2005

Kniha Pekelný ostrov

petulik330
03.07.2021

Velice zajímavá kniha s kapitánem volací znak strašák. s hlavními hrdiny to je strašák a břitva se setkáváme od smrti lišky poprvé a jde to znát.
Využít opice jako vojáky do první linie ... zajimavý nápad, ale využití nejlepších elitních jednotek americké armády aby je vyskoušeli? To je trochu moc. Patří jim jak nakonce dopadli.
Tato kniha byla krátká, takový knižní předkrm. už se těším na další knihy od toho autora.

Maria95
12.10.2018

Jak už nekdo psal, autor nezklamal, ale bylo to nezvykle krátké. Přesto stále zajímavé

Atanone
03.03.2018

Nečekejte žádný literární skvost, ale pokud přijmete autorova pravidla,dostanete za to slušný nekomplikovaný akčňák s hrdinou typu Chucka Norrise,u kterého jste ochotní uvěřit,že se skutečně narodil v chatrči,kterou si před tím postavil vlastníma rukama.

Allebith
09.11.2017

Kupodivu me velmi mile prekvapila. Pekna kniha. :)

slunečnice777
27.10.2017

Kratší knížka o 100 stránkách. Děj odsípá, plno akce. Strašák je James Bond Jason Bourne do hromady. Za chvíli se zactu do Armády zlodějů. Kdo má rád divočinu, mohu jen doporučit. Jednoduše, vypnout mozek, uvolnit se, odpočívat a číst, kochat se šílenou akcí za akcí.

Tazz1
08.07.2017

Strašák není člověk, Strašák to je bůh. Sice kratší, ale skvělé.

muchomurka
03.03.2017

Opět skvělá napínavá knížka, kdy jsem hltala stránku za stránkou. Akorát mě mrzí, že byla tak krátká. Mi přijde, že jsem si to ani neužila a byl konec. Přitom by to sneslo klidně o 150 stran více. Přijdu si okradená o příběh. Ale i přesto jsem spokojená, že to byl typický Strašák, Břitva a tým a napínavý děj.

hana4834
24.02.2017

myslím že autor má i lepší knihy přesto to bylo dobrý