Strašák a Armáda zlodějů

Čtvrtá kniha série Shane Schofield. Na Dračím ostrově se kdysi vyvíjely zbraně bez jakéhokoli omezení. Nyní ho obsadila organizace, která si říká Armáda zlodějů. Má v úmyslu uvést do chodu zařízení, které je schopné zapálit atmosféru. Zabránit jim v tom má jednotka kapitána Shanea Schofielda zvaného Strašák. Jenže lovec lidí Renard, který má Schofielda zabít, na něj číhá právě tam......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139046/strasak-a-armada-zlodeju-139046.jpg 4.435

Shane Schofield 5.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Alpress

Scarecrow and the Army of Thieves, 2011

Kniha Strašák a Armáda zlodějů

Maria95
14.09.2018

Přečetla jsem druhou strasakovu knihu a musím říct, že mě ani tento díl nezklamal.. Situace, které jsou normálně nereálné a nelogické, až hloupé a jsou použity v této knize, tak mi vůbec nevadily, ani mě neodrazovaly. Ba naopak mě velice bavilo, těším se na další čtení

slunečnice777
29.10.2017

To jsem si dobře smlsnul na dobrém dortu v podobě dalšího Strašákovo dobrodružství. Správná divočina jako vždy. Akce za akcí, pravda občas přitažené za vlasy, ale co, nic není dokonalé. Jen mě zarazila autorova fantazie, v dnešní době kdy je politika špína nejhrubšího zrna dokázal že něco podobného se mohlo stát či se zrovna děje. Ne sice tak šílené, ale děje. Jako vždy doporučuji, vypnout mozek, relaxovat a nechat se unášet dějem příběhu. Snad se autor časem k Strašákovi vrátí.

hana4834
24.02.2017

naprosto a jednoznačně doporučuji

mulderka
22.01.2017

V rámci žánru - napínavá akční pohádka pro dospělé - naprostá jednička, co chtít od oddechovky víc? :-)

Dandulka
22.08.2015

Strašák je prostě nezničitelný a jak je vidět, je i schopen vstát z mrtvých.

honza8366
08.03.2015

Velmi chytlava a ctiva kniha. I kdyz ke konci uz jsou dejove zvraty trochu prekotne, temer vždy jsou nečekane a mistrne autor pracuje i s náznaky z počátku knihy, které mají objasnění na konci.

Nagadir
03.09.2014

Další Strašákovo dobrodružství. Po předchozí knize mě tahle trochu zklamala. Místy nepřehledné, nudnější, méně akce. Něco tomu prostě chybělo.

Matthew Reilly
australská, 1974