Maria95 Maria95 komentáře u knih

Za války, 1914: Sbohem, Piccadilly Za války, 1914: Sbohem, Piccadilly Cynthia Harrod-Eagles

Kniha mě moc nezaujala, až ten konec byl aspoň trochu zajímavý. Všechno takové nedotazene. Měla jsem větší očekávání

14.01.2020 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Knihu o rasismu jsem četla snad poprvé a v podání od této autorky se mi libila.. Po Vypravecce další dobrá kniha

10.12.2019 5 z 5

Poutavé a lehké čtivo.. Někdy mě už rozčilovala hloupost Celestine a Holgera1, ale to prostě k tomu příběhu patří a má tam být.. Ani jednu chvilku se mi kniha nechtěla odložit. Takže oddechovka

29.11.2019 4 z 5

Chlapec v parku Chlapec v parku Ashley J. Grayson

Nemohla jsem se vůbec začít a celkově mě kniha moc nezaujala, všechno takové nijake

11.09.2019 2 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Supr kniha, stále se něco děje a nutí číst dál a dál. Ani jednu chvilku jsem nenudila

20.08.2019 5 z 5

Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Matthew Reilly

Myslela jsem, že Reilly umí psát jen o Starasakovi, ale toto mě mile překvapilo. Hlavní hrdinka a pan Ascham byli velice sympatičtí a děj s nimi hladce utíkal. Takže za mě autor nezkalamal

24.07.2019 4 z 5

Strašák Strašák Matthew Reilly

Shane Schofield opět nezklamal. Akce, dramaticnost a nesmrelnost hlavního hrdiny.. Strasakovy akce mě baví

03.07.2019 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Na začátku mi kniha přišla strašně jednoduchá, že se všechno děje jen tak bez jakýchkoliv problémů, ale druhý pohled tomu dal šťávu a vysvětlil jednoduchost první části.. Dobrý psycho thriller

03.07.2019 4 z 5

Hříšník Hříšník Madeline Hunter

Lehká oddychovka s romantickým podtextem.. Ten konec byl ale trošku odflaknuty

07.03.2019 3 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Pěkný pravdivý příběh plný dramatu.. Aspoň malá představa, jak to bylo v Itálii za války.. Dobrý poctenicko

01.03.2019 5 z 5

Rubínový pokoj Rubínový pokoj Pauline Peters (p)

Musím souhlasit s komentáři níže a to tím, že to byla detektivka. Také to oslovovani mě neskutečně rusilo, kdyby to přeložili do češtiny, nebylo by to od věci. Jinak to byla celkem dobrá detektivka, ikdyz tento žánr moc nevyhledavam

12.02.2019 3 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Taková pěkná, lehká oddychovka. Jediný co mě rozčilovalo by výrazy cool, okey a jimi podobné

05.02.2019 3 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Tak to je závěr trilogie.. Nemám co dodat, super poctenicko

30.01.2019 5 z 5

Ledoví piráti Ledoví piráti Dirk Husemann

Zase trošku jiné období děje než je obvyklé, ale dobře se to četlo. Chvilku mi zabralo zorientovat se ve jménech a místech, ale pak už to šlo samo.. Zajímavé cesty po dobrodružstvích a neodbytnost Matyldy nutily k dalšímu čtení

24.01.2019 3 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Pěkně se četla, nemohla jsem se odtrhnout a furt se něco dělo, až teda na ten konec, ten mě teda zamrzel, že to bylo tak rychle odbyte..

16.01.2019 4 z 5

Pochod na Varšavu Pochod na Varšavu Leo Kessler (p)

Pěkně se četla, akorát na začátku jsem v tom měla trochu maglajs.. Akční, napínavý a téma 2.svetova,takže za mě super

09.01.2019 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Kniha pro snílky, moc mě to nezaujalo..spoustu známých frazich, které nejdou ze samotný autorky.. Kdyby tam nebyla ilustrace, tak je kniha ještě poloviční

06.01.2019 2 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

No musím říct, že mě to fakt baví,a to jsem se do takovéhle fantasy vůbec nechtěla dávat.. Stále se něco děje, není chvilka, kdy by člověk vydechl.. Spokojenost

19.12.2018 5 z 5

Úder škorpiona Úder škorpiona John J. Nance

Akční scény nechyběly, ale ten začátek.. Ztrácela jsem se, nevěděla jsem co se děje a hned do začátku hromada označení několika jednotek a organizac.. Musela jsem knihu na den odložit, a pak už jsem se zacetla

13.12.2018 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Klasika, každý s každým:D hodně erotiky, dohadů, nesnází.. Kniha k oddychu, ne k obohaceni

17.11.2018 3 z 5