Marcik7 Marcik7 komentáře u knih

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Příběh ze života, vlastně několik příběhů, o tom, kolik smůly na lidi může mít jeden člověk, smůlou na chlapy počínaje, a také o tom, jak je důležité mít někoho blízkého, kdo nás podrží ve chvílích kdy to nejvíc potřebujeme a že je skvělé, když se jedná o nejbližší rodinu - ne všichni mají to štěstí - a také že i blízká rodina dovede udělat člověku ze života peklo.

21.06.2018 5 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

opět líčení brutálního mučení tentokrát knězů, připomenutí kauzy zneužívání mladistvých, ale tentokrát mnohem krutějším způsobem, ovšem dá-li se to nějak odstupňovat.

19.06.2018 3 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

dobrá detektivka, místy hodně drsná, současně pohled do soukromí vyšetřovatelky

18.06.2018 4 z 5

Hana Benešová Hana Benešová Petr Zídek

velmi zajímavý a v mnohém pro mě objevný životopis této vskutku první dámy, která svůj život zasvětila svému milovanému muži

09.06.2018 5 z 5

Smrt expremiérky Smrt expremiérky Stanislav Češka

dočetla jsem s vypětím sil, zdlouhavé, místy vtipné, nenapínavé

05.06.2018 1 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

snad ještě u žádné knihy jsem tolik neslzela, je plná moudrosti i humoru, no a happy end to jen završil - určitě doporučuji

29.05.2018 5 z 5

Soukromé bludiště Soukromé bludiště Michal Fieber (p)

slušná detektivka, dobře se četla

20.05.2018 3 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

krásný, i když trochu smutný příběh, zajímavá zápletka a nevím, jestli byl ten příběh s dobrým nebo špatným koncem, ale vlastně spíš s dobrým...stojí rozhodně za přečtení

14.05.2018 5 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

začala jsem tímto třetím dílem, ale určitě si přečtu všechny, opravdu velmi dobrá a čtivá detektivka, doporučuji

06.05.2018 4 z 5

Poslední pád Mistra Materny Poslední pád Mistra Materny Václav Erben

pěkný vztahový propletenec, čtivý příběh s otevřeným, i když naznačeným dobrým koncem, příjemné čtení

24.04.2018 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

teď jsem ji dočetla, takže co k tomu se dá říct - fantazie, fantazie, napětí, příběh, tajemství... moc se mi líbila, ač nejsem právě milovníkem tohoto žánru. Ale třetí díl si taky nenechám ujít.

23.04.2018 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Donna Hay

pěkný příběh o těžkém životě osamělých matek, sonda do života žen v různých prostředích, moc dobře se četla

15.04.2018

Žena, která se ponořila do srdce světa Žena, která se ponořila do srdce světa Sabina Berman

každopádně velmi zvláštní kniha, ale svým způsobem pro "normálního" člověka objevná, inspirující až očistná

22.03.2018 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Patricia Scanlan

dojemná kniha, moc milá a to, že se dalo vše předvídat vůbec nevadilo

12.03.2018 4 z 5

Rodinná hrobka Rodinná hrobka Katarina Mazetti

čtivá, oddechová, humorná knížka ze života

05.03.2018 4 z 5

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

zdlouhavé, nemělo to spád ani moc napětí, i když překvapivý konec

05.03.2018 2 z 5

Prokletí lipovského dvora Prokletí lipovského dvora Věra Fojtová

tolik krutosti a násilí v 18.století?!?

26.02.2018

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Pro mě překvapivě slušná detektivka, i když na začátku jsem se trochu ztrácela v množství postav, ale vše vynahradila zmiňovaná známá místa mého rodného města.

11.02.2018

Jiří Kodet o sobě: (... ten báječný život, plný útrap ...) Jiří Kodet o sobě: (... ten báječný život, plný útrap ...) Soňa Kodetová

Jiřího Kodeta jsem měla ráda, jeho role v Pelíškách byla excelentní, toto jsou vzpomínky jeho ženy Soni na společné roky a její podání se mi líbilo

21.01.2018

Chuť na lásku Chuť na lásku Zdenka Procházková

Knížka malá , ale nabušená :) a to doslova. moc se mi líbila, byla distingovaná stejně jako její autorka, kterou obdivuji pro její půvab a eleganci do vysokého věku. Doporučuji !

09.01.2018