Rodinná hrobka

Desirée se po velkém váhání přistěhuje k Bennovi, kde ji jeho bývalá přítelkyně Annika jen nerada uvolní místo. Benny očekává, že ji Desirée v domácnosti i v hospodářství nahradí. Ta to s velkým přemáháním do nějaké míry skutečně dokáže, hlavně když se Benny zraní při práci v lese a několik týdnů musí být doma. Po prvním dítěti Desirée okamžitě znovu otěhotní a dětí je nakonec víc, po dvou chlapcích přijde i holčička. Harmonii v tomto vztahu lze ovšem stěží očekávat. Každý si svůj život představoval docela jinak. A tak Desirée asi jen marně doufá, že známé příznaky tentokrát znamenají klimaktérium…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105453/rodinna-hrobka-YBT-105453.jpg 3.838

Chlápek od vedlejšího hrobu 2.

Vydáno, Motto

Familjegraven, 2009

Kniha Rodinná hrobka

madem
21.05.2019

První díl mi přišel občas vtipný, tak jsem sáhla po druhém. Jenže to, co bylo vtipné v jedničce, tak se vyčerpalo a nějak to už nefunguje. Desiré mi je místy fakt protivná a nesympatická. Kniha postrádá lehkost a vtip.

Ainyska
30.10.2018

Tento díl je pokračování prvního dílu. S ničím novým nepřichází a popravdě klidně bych si střihla ještě jeden díl. Kniha mě bavila a je v ní krásně ukázáno, jak si muži neváží práce ženy, která se stará o domácnost a ženy, které si neváží mužů, kteří neví kam dřív skočit. Neškodilo by, kdyby si ti dva prohodili role. Bylo by to zajímavé. Trošku mi totiž vadilo, že Benny si vůbec neuvědomoval, že želvička obětovala skoro vše, ale on nic. Přesto jí chtěl vzít i to poslední co jí zbývalo a to její práci.

Příjemná oddechovka, která stojí za přečtení.

medlovice
26.03.2018

Knížka na jeden den v posteli , když je v hospodářství klid. Příjemné čtení . Odpočineme si až v rodinné hrobce. To sedí.

Marcik7
05.03.2018

čtivá, oddechová, humorná knížka ze života

grafinka
05.04.2017

První díl jsem sice nečetla, ale řekla bych, že to ničemu nevadilo. Když se k němu dostanu, určitě napravím. Kniha pro mě byla neskutečně čtivá a přečetla jsem ji během pár hodin skoro jedním dechem. DOPORUČUJI !!

malen
19.07.2016

Druhý díl se mi líbil víc než první, je takový víc ze života. Dobře napsáno a zemědělcům vůbec nezávidím. Taky radši dávám přednost knížkám před sušením sena,

_Michelle_
19.07.2016

Bohužel musím konstatovat, že druhý díl knihy s ničím novým nepřichází. Dílko však hodnotím jako poměrně čtivé, i když charakter hlavní hrdinky se mi zejména na začátku knihy výrazně nezamlouval, což pro mě představovalo jakýsi rušivý element.

Augustina
24.01.2016

Pokračování knihy Chlápek od vedlejšího hrobu. Opět jsem ji přečetla během jednoho dne, ale 1. díl se mi líbil víc. Od pokračování jsem čekala větší pnutí v soužití farmáře a ženy z města. Na můj vkus se Želvička přizpůsobila hodně rychle a hodně dobře.

Rok vdovou
Rok vdovou