Soukromé bludiště

Soukromé bludiště https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86747/soukrome-bludiste-86747.jpg 3 15 6

Manželský trojúhelník je celkem banální záležitost. Ale když se z něj stane čtyřúhelník, do něhož je zapletený i exkomisař Houdek, jemuž učaruje krásná šéfredaktorka, která figuruje mezi podezřelými z vraždy starého redaktora, je to rázem jiná káva. Z detektiva se málem stává oběť a z jedné z obětí osudové ženy vrah. Nebo je tomu naopak?.... celý text

ElleNora
18.01.2021 3 z 5

Celkem oddychová detektivka, kde se věčně řešila témata nevěry a přitažlivost jedné mladé ženy. Na můj styl trochu málo napětí, ale přesto byla kniha čtivá.

astroweb
12.07.2018 3 z 5

Česká detektivka, čtivá, zajímavá, druhá od tohoto autora, oproti zahraničním některým "krvákům" přímo oddychová, je ovšem pravda, že trocha napětí by neškodilo.

Marcik7
20.05.2018 3 z 5

slušná detektivka, dobře se četla

Yetti
20.03.2014 5 z 5

Jestli je Marie F. fašounka nebo skinheadka, tak její rozhořčení chápu. Spíš ovšem má na autora spadeno z nějakých záhadných soukromých důvodů, jak dokazují její - stejně trapné - útoky na další jeho knihy, které napsaala ve stejný den. Ty knížky zřejmě vůbec nečetla, protože já v Soukromén bludišti žádné urážky homosexuálů či mladých lidí nenašel - a že jsem se poctivě snažil!

Marie F.
19.02.2014 1 z 5

Hrozné. Nudné, rozvleklé, ukecané. Ty urážky homosexuálů a mladých lidí mě štvaly. Z celé knihy čpí bolševik a bylo to v duchu: Za komunistů bylo hej. Pointa a motiv vraha - tomu by nevěřili ani za komunistů, dneska je to trapné

Daisy2Little
18.12.2012 3 z 5

Kniha se mi zdála dobře a čtivě napsaná, i když možná trochu natahovaná. Úplně mi neseděl takový zvláštní a nepřesvědčivý 'macho' typ detektiva. Vlastně mi svým chováním umožnil se rozvzpomenout, že muži s podobným postojem k ženám ještě po světě chodí...