Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Příběh pěkný, popelkovský, ale na druhý díl nemá...Kimber mě štvala v mnoha situacích, asi chápu její nevraživost, ale bylo toho asi moc... Pěkný závěr :)

22.11.2022 4 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Pěkné, nezklamalo :) Vede u mě příběh Cola, ale tohle taky nebylo špatné :)

05.11.2022 4 z 5

India Place India Place Samantha Young

Celkově hodnotím kladně, a to spíše kvůli ostatním členům rodiny…Marco v pohodě, ale Hannah mě teda štvala na konci hodně…
Tento díl byl za mě zatím nejslabší.

28.10.2022 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Třetí díl se mi zatím líbil nejvíc. Zde nemám ten pocit jako u předchozích dvou dílů, že něco tomu chybí :)
I když Liv byla na mě až moc naivní, že se v 26 letech chce nechat "učit" a myslet si, že to je v pořádku. Až moc rychle se ze "skoro panny" stala tak sebevědomá žena...

Ale jinak to školení bylo fajn, Nate byl super :) ( jako většina mužů v těchto typech knih :-D )

25.10.2022 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Nebylo to vůbec špatné, ale trošku zdlouhavé, v některých místech se to trochu vleklo, ale jinak není co úplně vytknout. U těchto knih člověk nemůže úplně moc přemýšlet nad logikou jestli něco sedí nebo nesedí, je dotáhnuté do konce a podobně, prostě takový příběh na oddech :D

12.10.2022 4 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Pěkné to bylo, autorky mají sice lepší, ale nebylo to špatné - láska nakonec i u těch tvrďáků zvítězí, alespoň v knihách :)

23.09.2022 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Paráda :) oba díly je dobré číst po sobě

30.08.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Každý další příběh je skoro lepší než předchozí…všechny co jsem zatím četla jsou hezké, procítěné, k zamyšlení…žádná těžká literatura :) ale mají ty příběhy něco do sebe, něho ze života, i když ne většinou reálného, v některých situacích vidím sama sebe, pocity, myšlenky, něco co mě tak nějak oslovuje :)

25.08.2022 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden, chvilku mi trvalo ho tak nějak začít brát, víc vnímat, ale nakonec pěkný příběh :) tak teď Maddox…

14.04.2022 4 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Jednoduché, ale tak krásné :) není co dodat…to se povedlo :)

23.12.2021 5 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Další sestra. Její příběh moc hezký, závěr dokonalý. Příběh “babičky Lucía” byl ze začátku super, ale... asi to neměli lehké, nicméně Tiggy to zvládla :)

30.10.2020 5 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Třetí sestra Star... krásně napsané, krásný příběh. Každá, prozatím, se sester má něco do sebe. Tak jako je každé prostředí jiné, je i každá se sester jiná. Ale napsané opět bravurně :)

30.10.2020 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

krásný příběh :-)

21.04.2017 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Pěkný příběh, plynulo to od začátku do konce klidně, žádná velká zápletka. Láska zvítězila :) ...ale, čekala jsem trochu víc.

29.11.2022 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Moc hezké :) Spisovatelku jsem neznala, milé překvapení :) Jdu na další díl :)

14.11.2022 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Bylo to pěkné, ale třetí díl, který jsem četla dřív se mi líbil víc :)

08.11.2022 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Chvílemi mě Joss fakt lezla na nervy, i když se dá pochopit, proč byla tak uzavřená. Braden měl velkou trpělivost :)
Jsou tedy lepší knihy tohoto žánru, přesto si přečtu i ostatní díly.

22.10.2022 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Pohotový příběh, nic náročného. Přišlo mě, že až moc rychle se z “nepřátel” stali “přátelé”… ale jinak taková oddechovka na víkend :)

16.10.2022 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

A mě se to líbilo :) žádný velký stres, šlo to plynule. Láska zvítězila :)
Přemýšlela jsem nad svými spolužáky ze základky. A nic, u mě tam nebyl žádný takový :D I když si vzpomínám na jednoho, se kterým jsme se nesnášeli ve 3 třídě, ale pak ve vyšších ročnících jsme byli kamarádi, ale nic hlubšího tam nebylo, jen jsme byli o něco rozumnější, ale to je asi běžné :)

15.10.2022 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Ze začátku mě toho “jen sexu” přišlo až moc, resp. bez citu. Nicméně čím víc jsem se dozvídala důvody Jakeova cynismu, tím jsem ho víc chápala.
Nejvíc se mě líbily ty jeho odpovědi druhým lidem, perfektně napsané, humorné :)

V létě jsem na letišti viděla jednoho nejsexy chlapa v uniformě při letištní kontrole…byl úplně jako by ho vystřihli z těchto typů románů… Na pár sekund jsem přestala dýchat :D ( fakt existují i v reálu ) :D
Takže si dokážu představit úplně živě některé pocity popisované v těchto erotických knihách :D

13.10.2022 4 z 5