malazluta malazluta komentáře u knih

Proroctví Proroctví Jamie McGuire

Příjemné pokračování v duchu prvního dílu.

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Kniha se mi líbila, zajímalo mě, jak se děj vyvine.. ale uznávám, že ostatní knihy autorky (série Beautiful) jsou o něco lepší.

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

"Zlému" hochu Greysonovi nejde odolat :-))) knihy této autorky mám opravdu ráda, už se těším na další.

23.02.2016 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Zajímavá a napínavá knížka, moje první setkání s Danem Brownem a určitě ne poslední, akorát jsem měla u této knihy někdy problém se superhrdinskými schopnostmi hlavního hrdiny.

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Příjemná oddechovka, ke které se někdy ještě vrátím.

23.02.2016 5 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Nemůžu si pomoct, ale u této knihy jsem se děsně nudila. Celá kniha je jedno velké klišé a to, že je (podle mě) napsaná lepší formou než 50 odstínů ji nezaručuje dobré hodnocení. Trošku dramatu na závěr to už nezachrání. Hlavní postavy si mé sympatie nezískaly a postrádala jsem mezi nimi jakoukoliv chemii. Třeba je to mnou a tato kniha mi vůbec nesedla, ale jisté je, že se k ní už nevrátím.

05.06.2015 2 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Kellan a Keira si budují svůj vztah, potýkají se s odloučením, nejstotou a vzájemnou nedůvěrou.... no a nakonec to všechno dobře dopadne:-) Pokračování knížky Bezhlavě se mi moc líbilo, knížku můžu jenom doporučit.

22.05.2015 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Romantický příběh, milostný trojúhelník a téma nevěry.... Celá kniha se točí kolem toho, že se hlavní hrdinka nemůže rozhodnout mezi dvěma muži. Oba je miluje, oba mají své silné a slabé stránky. Na této knize jsem ocenila to, že nikdo ze zmíněné trojce nebyl vyloženě kladný nebo záporný. Každý měl své chyby, ale nikdo nejednal s cílem ublížit tomu druhému. Konec této knihy není zase takovým překvapením...každopádně se těším na pokračování.

22.05.2015 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Příběh Camerona a Avery tentokráte z chlapského pohledu. Nepřínáší do děje ani nic moc nového, ale mě to vlastně ani nevadilo.

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Těžko můžu říct, jestli se mi líbil víc druhý nebo třetí díl této série... oba je řadím k mým nejmilejším knihám. Celá série Dublin Street je super a Samantha Young se rozhodně patří k nejlepším autorkám tohoto žánru. Už se těším na její další knihu.

22.05.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Moje první setkání s touto autorkou a obávám se, že i poslední. Kniha mě moc neoslovila, ale to se stává - byla vtipná, příjemně se četla, ale s posledním "stránkou" zmizel i jakýkoliv zájem o příběh a nezůstalo nic. Navíc mě naštvalo, že zakoupená e-kniha končí někde na 75% a zbytek byly jenom reklamy na další knihy autorky, což považuju za podpásovku od nakladatelství (uznávám, že za toto autorka asi nemůže).

22.05.2015 3 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Hezký a příjemně romantický příběh. Přiznávám, že mě duchařská zápletka dlouho od této knihy odrazovala, ale nakonec jsem se do ní přece jenom začetla a rozhodně toho nelituju.

22.05.2015 4 z 5

Jesika - Zkouška lásky Jesika - Zkouška lásky Ashley Carrington (p)

Tuto knihu jsem objevila náhodou a nakonec se z ní vyklubalo příjemné čtení. Doporučuju - pro ukrácení dlouhé chvíle ideální:-)

22.05.2015 3 z 5

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Je to příjemná romantická pohádka, hrdinové tohoto dílu mi byli sympatičtí už v prvním díle této série a moc jsem se na jejich příběh těšila.

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Musím přiznat, že jsem z tohoto dílu poněkud rozpačitá - první 3 díly mi přišly osvěžující, ale "Nenasytná" je spíše nemastná, neslaná. Autorka jde podle mě s kvalitou dolů. V tomto díle se prakticky nic nového a zásadního neděje - jenom Eva nestále roní horké slzy, Gideon v tomto ohledu nezůstává pozadu, oba jsou neustále nadržení a jejich sex několikrát denně je opravdu těžko uvěřitelný - stávají se z něj nudné pasáže na úkor děje, skoro všichni ostatní v knize jsou proti vztahu hlavních hrdinů a jejich životní náplní se stalo ty dva vzájemně rozeštvat, Eva mi byla občas nesympatická tím, že se chovala, jako by měla doktorát z psychologie a dělala z komára velblouda (ale chápu autorku, že potřebuje děj natáhnout, tak něco - byť nesmyslně - hlavní postava řešit musí) a Gideon poněkud vyměkl (a to ne ve fyzickém smyslu:-). Nezbývá než doufat, že si autorka tímto dílem připravila půdu pro "velké finále", které nás snad čeká v posledním díle. Uvažovala jsem, že dám 2 hvězdičky, o jednu víc jsem dala spíše ze sentimentality k předchozím dílům.

21.05.2015 3 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Moje první kniha se zombie tématikou, která mě doteď opravdu nelákala. Jamie McGuire se s ní vypořádala se ctí a kniha se mi moc líbila. Neříkám, že se vrhnu na další knihy tohoto žánru, ale další díla od této autorky si přečtu moc ráda.

04.02.2015 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Tato kniha se mi moc líbíla, hlavně oceňuju, že hlavní hrdina není "zazobaný bysnysmen" (kterých je už na můj vkus až moc), ale právník na začátku své kariéry. Už se těším na další díla od těchto autorek.

04.02.2015 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Nemůžu si pomoct, ale autorka pořád píše o tom samém, první díl série se mi líbil, další díly mi přijdou jako psané přes kopírák - stejné charaktery hrdinů, děj předvídatelný. Myslím, že jednou přečíst stačilo...

03.02.2015 2 z 5

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Pěkný příběh, který je místy opravdu vtipný. Druhá polovina mi přišla slabší, ale i tak to je příjemná oddechovka.

29.01.2015 3 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Tato kniha je psaná opravdu zajímavou formou, je příběhem dvou lidí, kteří se milují a neustále se míjejí. Čtenáři je už na začátku jasné, že se nakonec přece jenom dají dohromady a tak se musí prokousat celou knihou plnou zvratů a promarněných šancí. Trochu podezřívám autorku, jestli příběh záměrně nenatahovala o další a další důvody, proč hrdinové nemohou být spolu, jenom aby se dostala na požadovaný počet stran. Přitom oběma stačilo ke šťastnému konci pouze jediné - upřímně si promluvit...ale to by vlastně tak obsáhlá kniha nevznikla.

29.01.2015 3 z 5