Jesika - Zkouška lásky

Jesika - Zkouška lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187907/jesika-zkouska-lasky-187907.jpg 4 35 5

Jesika série

Nevinně odsouzenou Jesiku deportují do australské kolonie. Na lodi panují špína a hlad, na denním pořádku jsou týrání a znásilňování žen. Po ztroskotání v bouři se zachrání jen Jesika a mladý osadník Mitchell. Ten se během strastiplného putování divočinou do dívky zamiluje. Jesika, nyní trestankyně na útěku, si uvědomuje, jakou hrozbu pro něho představuje…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Jessica - Die Irrwege der Liebe , 2010

helenkan
17.04.2019 2 z 5

Nebylo to špatný,ale nějak zvlášť mě to neuchvátilo. Další díly oželím. Knížka se mi hodí do výzvy. Jesika se dostala do vězení Newgate a pak byla i deportována do australské kolonie.

evineckY
02.11.2017 5 z 5

Skvělý autor! Píše podrobně,úplně se člověk vžije do děje.Moc smutné,ale pěkné čtení. Taková byla tvrdá realita.Mám přečtené 3 - díly a těším se na 4.

ptacicek
04.05.2016 2 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek. Moc nejsem na "růžovou knihovnu" ale nakonec jsem se do knihy pustila. Jako oddechovka není tato kniha špatná, ale pro mě byla zbytečně obsáhlá (a to miluju bichle) a děj se dal snadno předvídat...

malazluta
22.05.2015 3 z 5

Tuto knihu jsem objevila náhodou a nakonec se z ní vyklubalo příjemné čtení. Doporučuju - pro ukrácení dlouhé chvíle ideální:-)

Zdery
13.05.2014 5 z 5

Pěkná knížka. V recenzi na stránkách knihkupce jsem četla, že tato kniha je vynikající volba pro ty, kterým se líbily Ptáci v trní. To snad musel napsat někdo, kdo tuhle knihu vůbec nečetl! Jediné, v čem ji to připomíná je to, že děj se odehrává částečně v Austrálii. Pokud mi tenhle příběh něco připomíná, tak snad Noc v ráji od Candice Proctor.

Ashley Carrington (p)
německá, 1951