Jesika - Zkouška lásky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nevinně odsouzenou Jesiku deportují do australské kolonie. Na lodi panují špína a hlad, na denním pořádku jsou týrání a znásilňování žen. Po ztroskotání v bouři se zachrání jen Jesika a mladý osadník Mitchell. Ten se během strastiplného putování divočinou do dívky zamiluje. Jesika, nyní trestankyně na útěku, si uvědomuje, jakou hrozbu pro něho představuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187907/jesika-zkouska-lasky-187907.jpg 4.132
Série:

Jesika 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Jessica - Die Irrwege der Liebe, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jesika - Zkouška lásky

helenkan
17.04.2019

Nebylo to špatný,ale nějak zvlášť mě to neuchvátilo. Další díly oželím. Knížka se mi hodí do výzvy. Jesika se dostala do vězení Newgate a pak byla i deportována do australské kolonie.

evineckY
02.11.2017

Skvělý autor! Píše podrobně,úplně se člověk vžije do děje.Moc smutné,ale pěkné čtení. Taková byla tvrdá realita.Mám přečtené 3 - díly a těším se na 4.


ptacicek
04.05.2016

Knihu jsem dostala jako dárek. Moc nejsem na "růžovou knihovnu" ale nakonec jsem se do knihy pustila. Jako oddechovka není tato kniha špatná, ale pro mě byla zbytečně obsáhlá (a to miluju bichle) a děj se dal snadno předvídat...

malazluta
22.05.2015

Tuto knihu jsem objevila náhodou a nakonec se z ní vyklubalo příjemné čtení. Doporučuju - pro ukrácení dlouhé chvíle ideální:-)

Zdery
13.05.2014

Pěkná knížka. V recenzi na stránkách knihkupce jsem četla, že tato kniha je vynikající volba pro ty, kterým se líbily Ptáci v trní. To snad musel napsat někdo, kdo tuhle knihu vůbec nečetl! Jediné, v čem ji to připomíná je to, že děj se odehrává částečně v Austrálii. Pokud mi tenhle příběh něco připomíná, tak snad Noc v ráji od Candice Proctor.