Týden hříchu

Týden hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208977/bmid_spindle-cove-1-tyden-hrichu-05x-208977.jpg 4 77 20

Spindle Cove série

< 2. díl

Nezdárný lord a „modrá punčocha“ na cestě zkázy – tak by se dal ve stručnosti vyjádřit děj druhého románu série Spindle Cove, v němž se Minerva Highwoodová, zapřisáhlá odpůrkyně mužů, potřebuje dostat do Skotska. Colin Sandhurst, lord Payne, se potřebuje dostat… kamkoli, jen aby to bylo co nejdál od Spindle Cove. Tato nesourodá dvojice spolu musí z nezbytnosti strávit týden, během nějž jí nezbývá, než předstírat společný útěk za účelem sňatku, přesvědčit rodinu a přátele o své nehynoucí lásce, utéct ozbrojeným lupičům, přežít nečekané hrůzy a především urazit šest set kilometrů, aniž by se navzájem zavraždila – a při tom všem sdílet velmi malý kočár během dne a ještě menší postel za nocí. Tessa Dare předkládá čtenářkám poutavý, dějem nabitý a vtipný román, v němž – jak jinak – vítězí vášeň a láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Week to be Wicked , 2012

munka
20.08.2023 4 z 5

Pekná romantika na letný večer.

kacenka6144
18.07.2023 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ještě víc. Colin, Minerva a jejich věčné špičkování. To, jak ze sebe Minerva s Colinovou pomocí sloupává jednotlivé tlumivé vrstvy a jde si za svým cílem. Jejich společné putování po anglickém venkově plné dobrodružství, které jim pomůže objevit sami sebe i jeden druhého. Škoda, že nejsou do češtiny přeložené i další díly.

petraj30
04.08.2022 5 z 5

Konečně příběh, který chytne za srdce. To byla nádhera.
Minerva byla velice odhodlaná dosáhnout svého za jakoukoliv cenu. Byla to milá, velice chytrá a v jistých situacích i naivní mladá dívka. Nepatřila sice k nejkrásnějším, ale svou osobností dokázala zaujmout. Třeba i takového záletníka, jakým byl Colin. Do jakých situací se ti dva dokázali dostat za jediný týden a jakými historkami krmil Colin nahodilé cestující, bylo k popukání.
Něco takového se nečte každý den, bylo to geniální. Škoda, že není k dispozici třetí díl, ten by jistě stál za to.

Hatshepsut
23.07.2022 4 z 5

Opět krásný romantický příběh s vtipnými replikami mezi ústřední dvojicí. Originální děj, ikdyž nereálný, což u těchto knih ani neočekávám, ale s Colinem se Min, ani vy rozhodně nudit nebudete! :-)

účetní
25.04.2022 5 z 5

Pěkné to bylo, pro mně také lepší, než první díl, bylo to vtipné a čtivé, oba hlavní hrdinové byli super, to jak k sobě na první pohled dva naprosto odlišní lidé postupně pasovali. Konec byl moc krásný, myslím, že z Colinova vyznání jsme asi padly na zadek všechny, to byla romantika jak má být.

jarkaska
18.05.2018 5 z 5

Pěkné, vtipné čtení. Snad se od této autorky dočkáme i dalších knih.

Kiwicatko
30.09.2017 5 z 5

Tak tenhle dil byl lepsi nez prvni :-)
Uplne Colina zeru :-D

moira2912
18.05.2017 5 z 5

9.4.2017 - 4,5*
"Yes, ladies, I truly am this handsome. And I don’t even have to try."
- Colin, tak skromný hrdina. V myšlenkách Min, ale nejspíše i ve svých vlastních. :D :D :D
- a dokonalá scéna:
“Why don’t you read me your presentation again, and I can pretend to pose thoughtful questions?”
She laughed a little.
His voice warmed. “No, truly. I like listening to it. I can’t pretend to understand every word in your presentation, but I don’t have to be an expert to know you’ve something important to say. I don’t need to be a geologist to understand that it’s well-written and carefully reasoned. And the way you pronounce all those polysyllabic words?” His thigh nudged hers. “Makes me rock hard, every time.”

(omliouvám se, že jsou úryvky v angličtině, ale, well, četla jsem to v originále. *smích*)

kackajh
09.02.2017 5 z 5

Skvělá, vtipná. Moooc příjemné čtení. Možná lepší než jednička.

DUNIKO
04.02.2017 5 z 5

Krásné čtení.

havrmoni
28.01.2017 5 z 5

Místy lepší než předchozí. Pěkné čtení. Škádlení a jiskření a romantika co víc si přát od tohoto žánru. Napsala toho vìce a je škoda, že vyšly u nás pouze dvě knihy a na Slovensku tři. Myslím si,že tady bylo naznačena další dvojice a celkem zajímavá. No nezbývá než doufat.

boekwurm
06.01.2017 3 z 5

Řekl jsem si, že zkusím nějakou romantiku, ve které nikdo neumírá. Navíc mě lákalo to alternativní 19. století. I když ono to 19. století vlastně moc nebylo. Nebyla to úplně chyba, ale znovu se do něčeho takové už nepustím, prostě na to asi nemám hormony. Absurdita všeho co se v knize dělo, byla občas fajn, občas jsem si z toho rval zbytky vlasů na hlavě. Nelogičnost jednání postav prostě neodpouštím.

Nuttelka
25.08.2016 5 z 5

Min s Colinem mě moc bavili :-) A musím říct, že tento díl se mi líbil i více než díl předchozí...

Martiana
19.04.2016 5 z 5

Kniha se příjemně četla, měla děj a vůbec jsem se u ní nenudila. Nejvíc se mi líbilo, jak Colin škádlil Minervu a schválně jí oslovoval jinými jmény, začínajícími na M. Knihu doporučuji všem.

Den75
07.03.2016

Ďalšia nádherná kniha, vtipná, síce to začína z iného dôvodu , ale krásne sa zamotávali do vlastných citov. Trošku odvážnejšie scény... ale tie boli aj v prvej knihe... odporúčam

Bet
13.11.2015 3 z 5

Klidné pohodové čtení ;-)

malazluta
22.05.2015 4 z 5

Je to příjemná romantická pohádka, hrdinové tohoto dílu mi byli sympatičtí už v prvním díle této série a moc jsem se na jejich příběh těšila.

Katera
16.05.2015 4 z 5

Tenhle díl mě chytil víc než jednička. Příběh mi přišel takový akční a přitom nepostrádal i romantické okamžiky. Báječně se to četlo před spaním. Doufám, že další díly budou brzy následovat.

modranka
02.12.2014 3 z 5

Príbeh priamo nadväzuje na prvý diel, preto odporúčam začať prvou časťou a pokračovať až s týmto dielom. Postavy sú totožné, humor už bol slabší, v porovnaní s prvým dielom. Je to jeden z tých príbehov, kedy sa mladá žena vyberie dobrovoľne rozhodne zničiť si vlastnú povesť. Akosi mi to k 19. storočiu nepasovalo. Hlavné postavy robili totálne nepochopiteľné rozhodnutia.
SPOILER: Aby sa matka radovala, že jej dcéra prchla so zvrhlíkom... tak to už bola silná káva. Aby tzv. gentleman "pretiahol" pannu v šenku - to už snáď ani netreba komentovať... A pritom sa všetci tvárili, že tak to má byť.
No, smola, u mňa len za 3 hviezdičky aj to so zaťatými zubami. Ale mladšej generácii si príbeh bude určite páčiť.

narisa
02.12.2014 5 z 5

Tak tuto autorku jsem si opravdu oblíbila. Její romány jsou krásné. Druhý díl mě vůbec nezklamal. Colin byl se svou fantasií úžasný. Moc se mi tento příběh plný citu a něhy líbil :).

historické romance

Tessa Dare