Zvábená siréna přehled

Zvábená siréna https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110279/zvabena-sirena-110279.jpg 4 23 23

Toby a Isabel série

Hýčkaná dedička Sofia Hathawayová sa v zúfalstve rozhodne utiecť pred tlakom spoločnosti a pred manželstvom, do ktorého by mala vstúpiť bez lásky. Dá košom svojmu nastávajúcemu, zbalí si farby a skicár a vystupuje pod cudzím menom ako vychovávateľka, aby sa dostala na palubu lode Afrodita. Chce žiť po svojom: nekonvenčne, bez zábran. Jedno je však svoje necudné predstavy kresliť, a celkom iné je čeliť nebezpečne driečnemu chlipníkovi, ktorý ju môže obrať nielen o panenstvo, ale aj o zlato. Benedict „Gray“ Grayson v priliehavých šviháckych čižmách predstavuje problém pre každú slušne vychovanú dámu. Je to nesvedomitý darebák, plaví sa po moriach, vyhľadáva len rozkoš a zisk, až kým jeho srdcom nepohne Sofiino umenie. Bude vzdorovať žralokom, ohňu, búrke a moru, len aby si ju udržal? Stane sa táto „vychovávateľka“ jeho spásou? Alebo tajomstvá dedičky na úteku zničia ich šancu na lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Surrender of a Sirene , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvábená siréna. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
21.08.2023 4 z 5

Sofie mi přišla dost jako zhýčkaná slečinka,která neví, co chce.Nebyla mi už moc sympatická v prvním díle.No nakonec to vlastně zachránil Gray,jak jinak.Úžasný drsný pirát.

havrmoni
11.07.2019 4 z 5

Kdyby to nebylo tak trochu dobrodružný a v jiném prostředí než v Anglii, tak nic moc. Takhle to celkem šlo. Sofii jsem sice moc nemusela ani v předchozím díle, ale i tak to stálo za přečtení.

immerin
26.03.2019 5 z 5

Nejsem zrovna na piráty, ale tahle kniha mne příjemné překvapila. Sympatičtí hrdinové, akce, láska, vtip. Co víc bych mohla čekat?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvábená siréna v seznamech

Tessa Dare