Bohyňa lovu

Bohyňa lovu https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91763/bohyna-lovu-91763.jpg 4 28 3

Toby a Isabel série

Odvážna a nespútaná Lucy Walthamová sa rozhodla, že si uloví manžela. Najskôr si však musí osvojiť umenie zvádzať. Preto sa najprv obráti na bratovho najlepšieho priateľa Jeremyho Trescotta, vojvodu z Kendallu, aby si na ňom vyskúšala zvádzanie a overila triky, ktoré si predtým naštudovala z lacného románu. Jej nácvik bozkávania však zapáli tlejúcu vášeň a všetky jej plány môžu vyjsť navnivoč.Jeremy je vplyvný muž, má obrovský majetok a bolestnú minulosť plnú tajomstiev. Dlho si drží odstup od vlastných citov, aby však odviedol Lucinu pozornosť od nezodpovedného intrigánstva, musí uvoľniť uzdu svojim vášňam. Zápas zmyslov a vôle ho doháňa do šialenstva, no súčasne mu lahodí. Čím dlhšie sa Jeremy pokúša zvládať pokušiteľku, tým väčšmi stráca kontrolu nad sebou. Všetko však vyjde najavo a prepukne škandál. Bude si Jeremy robiť nároky na Lucy, alebo dovolí, aby sa pošpinila jej povesť? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Goddess of The Hunt , 2009

Ála1968
21.08.2023 4 z 5

Lucy byla pěkně praštěná,ale takovým hezkým způsobem.A Jeremy?Pro tyhle drsný chlapy mám prostě slabost,takže za mě skvělý příběh.

havrmoni
09.07.2019 4 z 5

Hlavní hrdinka se chovala přesně jako dítě, o které se nikdo moc nestará a aby nezlobilo dostane co chce. Naštěstí se ze svých chyb poučí a naučí se naslouchat i druhým. Je vnímavá a celkem sympatická. Hedina si s sebou vláčí temnotu v duši a podle toho se taky chová. Je to pěkné počtení, jen mi série Spindle Cove přišla mnohem hezčí a zábavnější.

immerin
26.03.2019 5 z 5

Tahle kniha se mi hodně líbila. Sice se hlavní hrdinka na začátku chovala nevyzrále, ale je mladá a v domácím prostředí. Vtipné chvilky jsem měla nejradši. Stojí za to přečíst.

Tessa Dare
americká