Týden hříchu přehled

Týden hříchu
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208977/bmid_spindle-cove-1-tyden-hrichu-05x-208977.jpg 4 77 77

Spindle Cove série

< 2. díl

Nezdárný lord a „modrá punčocha“ na cestě zkázy – tak by se dal ve stručnosti vyjádřit děj druhého románu série Spindle Cove, v němž se Minerva Highwoodová, zapřisáhlá odpůrkyně mužů, potřebuje dostat do Skotska. Colin Sandhurst, lord Payne, se potřebuje dostat… kamkoli, jen aby to bylo co nejdál od Spindle Cove. Tato nesourodá dvojice spolu musí z nezbytnosti strávit týden, během nějž jí nezbývá, než předstírat společný útěk za účelem sňatku, přesvědčit rodinu a přátele o své nehynoucí lásce, utéct ozbrojeným lupičům, přežít nečekané hrůzy a především urazit šest set kilometrů, aniž by se navzájem zavraždila – a při tom všem sdílet velmi malý kočár během dne a ještě menší postel za nocí. Tessa Dare předkládá čtenářkám poutavý, dějem nabitý a vtipný román, v němž – jak jinak – vítězí vášeň a láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Week to be Wicked , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Týden hříchu. Přihlašte se a napište ho.

munka
20.08.2023 4 z 5

Pekná romantika na letný večer.

kacenka6144
18.07.2023 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ještě víc. Colin, Minerva a jejich věčné špičkování. To, jak ze sebe Minerva s Colinovou pomocí sloupává jednotlivé tlumivé vrstvy a jde si za svým cílem. Jejich společné putování po anglickém venkově plné dobrodružství, které jim pomůže objevit sami sebe i jeden druhého. Škoda, že nejsou do češtiny přeložené i další díly.

petraj30
04.08.2022 5 z 5

Konečně příběh, který chytne za srdce. To byla nádhera.
Minerva byla velice odhodlaná dosáhnout svého za jakoukoliv cenu. Byla to milá, velice chytrá a v jistých situacích i naivní mladá dívka. Nepatřila sice k nejkrásnějším, ale svou osobností dokázala zaujmout. Třeba i takového záletníka, jakým byl Colin. Do jakých situací se ti dva dokázali dostat za jediný týden a jakými historkami krmil Colin nahodilé cestující, bylo k popukání.
Něco takového se nečte každý den, bylo to geniální. Škoda, že není k dispozici třetí díl, ten by jistě stál za to.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Týden hříchu v seznamech

historické romance