malazluta malazluta komentáře u knih

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Tím, že Sapkowski napsal další knihu o Zaklínači, mi udělal obrovskou radost. Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem a ani nemám slov, jak moc se mi líbila:-)

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl jsem si zamilovala a u pokračování tohoto příběhu jsem na tom uplně stejně. Vím, že se k oběma dílům budu moc ráda vracet. Jediné, co bych této knize mohla vytknout je poslední kapitola (epilog), která mi příšla absolutně zbytečná, ale to je jen drobnost.

Chlad Chlad Maya Banks

Ve srovnání s prvním dílem (který se mi líbil) prakticky nic nového - jakoby autorka pokračování psala podle stejné šablony - dominantní zámožný muž, majetnictví, arogance, posedlost kontrolou, neustálá sexuální nabuzenost... to vše tu už bylo v prvním díle, tak si říkám, jestli je pokračování ve stejném duchu nutné. Začátek této knihy vypadal slibně, jak ale děj pokračoval dál přiznávám, že pro mě tato kniha ztrácela kouzlo. Bethany mi zrovna k srdci nepřirostla.

Pád Pád Maya Banks

Byť je téma této knihy hodně podobné u Padesáti odstínů šedi (a tuto sérii opravdu nemusím), tak se mi tento příběh docela líbil.

Sázka lady Allertonové Sázka lady Allertonové Nicola Cornick

Od této knihy jsem čekala o něco víc, nakonec se z ní vyklubal příběh, který se mi po pár dnech vykouřil z hlavy.

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Colleen Hoover je opravdu skvělá spisovatelka akorát si říkám, jestli svým hrdinům někdy nenakládá starostí a problémů až moc... Tato kniha je opět velmi silný příběh nejen o smutných věcech, můžu ji jenom doporučit.

Losing it Losing it Cora Carmack

Líbilo se mi prostředí herců... jinak je to příjemná oddechovka, místy vtipná a dobře se čte.

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Můj hlavní problém s touto knihou je v postavě hlavní hrdinky. Je těžké oblíbit si příběh, když je vám hlavní postava opravdu hodně nesympatická. Autorka má rozhodně lepší knihy, které stojí za přečtení.

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Opět další povedená kniha od L. Kleypas... příběh se mi moc líbil.

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Hezký a zajímavý příběh, sympatické postavy... prostě L. Kleypas.

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Knihy o pirátech moc nemusím, ale tahle se mi docela líbila. Myslím, že série o Vallerandech se povedla.

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Velmi příjemné překvapení! Dostala jsem se k ní náhodou a přečetla jedním dechem, moc hezký příběh.

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

Autorka napsala i lepší knížky, tato je taková nemastná neslaná...pro mě trošku zklamání, čekala jsem víc.

Šest let Šest let Harlan Coben

Tuto knížku nešlo přestat číst...doslova jsem ji hltala a nepřestala, dokud jsem neviděla poslední stránky. Už dlouho jsem u knížky nebyla tak napnutá, děj vás doslova nenechá vydechnout.

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Přijemná oddechová kniha....jako nenáročnou knížku pro odreagování ji můžu jenom doporučit.

Ona Ona Carey Heywood

Kdy se oba díly spojily do jedné knihy, tak by se mi výsledná knížka moc líbila. Tento díl je dokreslení toho prvního, lecos doplní, řekne nám "jak to bylo dál", je to příjemná oddechovka.

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Z tohoto dílu jsem poněkud rozpačitá, přiznávám, že jsem se u něj nudila.

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Roštěnka sice nedosahuje úrovně prvního dílu, ale i tak se mi moc líbila. Mám ráda postavy této knihy a tak pokračování nešlo odolat a nelituju.

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Trochu napínavé, trochu romantika... prostě od každého něco. Knížka se mi líbila a můžu ji jenom doporučit.

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Lisa Kleypas opět nezklamala .... příjemný romantický příběh.