Majulinek Majulinek komentáře u knih

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Kniha se úžasně dobře četla. Ale jen proč to tak muselo dopadnout. Ukápla víc než jedna slza.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Rozhodně musím souhlasit s ostatními, že je to pěkné pokračování. Super se čte :)

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Úžasná kniha, četla se jedním dechem.

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Kniha se mi velmi líbila. Toto byla má první kniha od Alexandry Potter. V této knize jsem se přímo zamilovala do pana Darcyho :)

Dopisy Malých žen Dopisy Malých žen Gabrielle Donnelly

Kniha se mi líbila. Je hodně veselá a optimistická. Příjemně se čte, dobře zpracované pokračování Malých žen. :)

07.01.2013 5 z 5

Kniha je rozhodně lepší než film. Moc hezká kniha o životě se psím mazlíčkem :)

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Celá trilogie se mi velmi líbila. Děj byl dojímavý a pěkný. :)

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Dobře to navazuje na první díl. Ale přesto druhý díl byl zajímavější než ten první, je v něm více dobrodružství a akce.

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Velmi zajímavé téma knihy. Ze začátku mi dělalo problém se začíst. Ale pak se velmi dobře četla :)

07.01.2013 4 z 5

Hezké vstávání Hezké vstávání Diana Peterfreund

Kniha mě víc zaujala jak film. Moc pěkné ;)

Tudorovci Tudorovci Philippa Jones

Zajímavá fakta, ale přišlo mi to celé trošku zmatené.

07.01.2013 3 z 5

Úžasná kniha. Sice většinou nemám ráda knihy podobného zaměření, ale tato mě přímo dostala.

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

Dobře se četly obě povídky, víc se mi líbila povídka Dívka za zrcadlem. Bylo to napínavé.

05.01.2013 4 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Mě se tento díl velmi líbil, hlavně to cestování časem, jak poznává své minulé životy a vztahy s Danielem.

Muka Muka Lauren Kate

Taky jsem toho mínění, že Muka byla lepší než Pád. Ale četlo se to velmi dobře, velmi to zpříjemnilo volný čas.

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Krásné zakončení, dojalo mě k slzám :) Moc krásné opravdu

Království za story Království za story Petr Šabach

Povídky od Šabacha se mi vůbec nelíbily.

30.11.2012 2 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tuto knihu jsem si přečetla ze zvědavosti, nečetla jsem anotaci, takže jsem nevěděla, o čem tato kniha je a co mě čeká. Můžu říct, že je to zajímavě zvolené téma, ale nejvíc napínavé to bylo na konci, ale jsem zvědavá na druhý díl :)

20.11.2012 5 z 5

Třetí královna Třetí královna Carolly Erickson

Tato kniha se mi velmi líbila. Krásné, ač někdy smutné líčení o Janě Seymourové. Nezapomenutelná královna pro Jindřicha VIII., jako jediná mu dala syna. Podle mě tato královna není moc v knižní sféře samostatně zmiňovaná. Ale rozhodně můžu doporučit všem milovníkům historie.

12.11.2012 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Zajímavý námět a super obálka, kniha se mi moc líbila.

04.11.2012 5 z 5