majík1 majík1 komentáře u knih

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Výborná a napínavá detektivka.Doporučuji

10.04.2020 5 z 5

Všetko alebo nič - príbeh pokračuje Všetko alebo nič - príbeh pokračuje Eva Urbaníková

Docela dobrá,ale první díl byl lepší.

10.04.2020 3 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Krásná a dojemná kniha.Jedna z lepších od spisovatelky,která nebyla červenou knihovnou.Jen konec by mohl být ještě trochu jiný.

07.04.2020 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Vzpomínka na mládí o dívčích problémech a zároveň, jak z nedostatku udělat přednost.Hezky se čte a zajímavý i druhý díl.

28.03.2020 5 z 5

Není to kniha jen pro pejskaře.Já pejska nemám a přesto kniha chytla za srdíčko.Je v ní humor i dojemné vyprávění.Pěkný je i film.

28.03.2020 5 z 5

Jak jsme poslouchali noc Jak jsme poslouchali noc Stanislav Rudolf

Velice pěkná kniha,ikdyž konec trochu depresivní,ale i takový je život.

07.03.2020 4 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Pěkná kniha, která je konečně ze života a není červenou knihovnou.Rozjezd trochu pomalejší, ale jedna z těch lepších od spisovatele

02.02.2020 4 z 5

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Tato kniha je velmi působivá co se týká domácího násilí,nechybí v ní ani erotika a napětí až do konce.Za mě vynikající kniha od autorky.

26.12.2019 5 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Kniha s detektivní zápletkou a romantikou.Moc pěkně se četla

05.12.2019 5 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Velmi pěkná detektivka ,ve které nechybí ani láska.Spisovatelku mám velmi ráda a její knihy jsou moc pěkné a napínavé.

09.11.2019 5 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Výborná kniha pro podzimní čtení s trochou duchařiny,lásky a zrady.

02.11.2019 5 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

U knihy jsem se dobře pobavila.Takové pěkné čtení na léto.Výstižně zachycuje dovolenou manželského páru a myšlení muže a ženy..

18.08.2019 1 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Za mě určitě ano.Napětí až do konce, mělo to děj a spád.Přečteno za pár dní a určitě si přečtu další knihy.

21.07.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

nic zvláštního- neurazí - nenadchne

15.07.2019 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Také bych byla pro pokračování a nebo i film.Krásná kniha,která pobavila.

09.07.2019 5 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Trochu jiná kniha než jsem zvyklá,ale tím je pěkná a vyjímečná.Vypráví i o tom, jak lze lidi potěšit a udělat jim nezištně hezčí dny.

08.07.2019 4 z 5

Láska pro samouky Láska pro samouky Barbora Šťastná

Příjemné a milé letní čtení s humorem. Doporučuji.

05.07.2019

Tři vánoční přání Tři vánoční přání Alexander Stainforth (p)

Pěkné počtení pro ženy a dívky.Doporučuji.

05.07.2019 5 z 5

Naštvaná vdova Naštvaná vdova Minna Lindgren

Tak u této knihy jsem se vyloženě nudila.Čekala jsem humor.Děj byl složitý a těžko pochopitelný.Hvězdičku dávám snad jen za konec jinak nezáživná kniha.

26.05.2019 odpad!

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Moc hezká kniha.Taková ze života o jedné blbé náhodě.Přečteno jedním dechem ač nepatřím k mladé generaci.

26.05.2019 5 z 5