majík1

PropastPropastJitka Ludvíková

Skvělá kniha plná napětí, emocí, s koncem oko za oko nebo Boží mlýny.Jednu hvězdu ubírám za konec.

Prvok, Šampón, Tečka a KarelPrvok, Šampón, Tečka a KarelPatrik Hartl

Kniha úžasná a film ještě lepší.

Štěstí má barvu levanduleŠtěstí má barvu levandulePauline Mai

Nádherný románek pro jarní večery o tom,že někdy hledáme lásku,a přitom jí máme u nosu.Určitě doporučuji

Smrtelný hříchSmrtelný hříchMarkéta Harasimová

Výborná kniha o tom,kam až může zajít nenahlášené zneužívání v rodině.Rozhodně doporučuji

Pět kroků od sebePět kroků od sebeRachael Lippincott

Jedním slovem wau! Překrásná kniha o síle lásky a přátelství.Konec knihy jsem probrečela.Dozvěděla jsem se něco o nemoci c.f.Určitě doporučuji a za mně 6 *

Klinická smrtKlinická smrtMarkéta Harasimová

Pěkný román s prvky mystiky a předtuchy.Můžu doporučit, ikdyž má spisovatelka lepší knihy.

30.12.2020

Manželské zrcadloManželské zrcadloVlastimil Vondruška

Docela zajímavá detektivka.Jednu hvězdu ubírám za pomalejší rozjezd a jednu hvězdu za vyznání se v postavách.Jinak byl děj zajímavý,napínavý.

16.11.2020

Splnit si své snySplnit si své snyH. Winter (pseudonym)

Krásný příběh o tom,že nevíme,kdy a co nás potká a pokud to jen trochu jde,nemáme odkládat své sny na potom,protože pak a potom už být nemusí.

15.11.2020

Dvanáct vánočních schůzekDvanáct vánočních schůzekJenny Bayliss

Výborná odpočinková kniha ,která pobaví a zapomene se u ni na starosti.Bylo mi líto, že už je konec knihy a výborný by byl i film.I když tušíme jak ,kniha asi dopadne,kniha nutí číst dále, s kým se na schůzce potká a veselé jsou zde i hlášky.Určitě doporučuji na odreagování v této době.

11.11.2020

Drak spíDrak spíMichaela Klevisová

Výborná a napínavá detektivka.Určitě doporučuji

02.11.2020

Rodinné klbkoRodinné klbkoTáňa Keleová-Vasilková

Za mně je tato kniha hodně slabá.Taková vyumělkovaná.Nejdříve nic nikomu nevychází, pak každý najde štěstí, vše se zázrakem urovná.Červená knihovna a slabota.

02.11.2020

Nejkrásnější darNejkrásnější darMarkéta Harasimová

Knihu jsem přečetla jedním dechem.Občas ukápla i slza.O mladé ženě,která si prošla peklem a jak to dopadlo si už přečtěte sami:) Určitě doporučuji.

17.10.2020

Když svítí hvězdyKdyž svítí hvězdyMarkéta Harasimová

Pěkný dívčí román i o tom posuzovat lidi srdcem a že krásná tvář ještě nemusí znamenat partnera pro život.

17.10.2020

Román z pokoje 128Román z pokoje 128Cathy Bonidan

Kniha mne moc nezaujala.Hlavně je v ni přeposílání dopisů a sbírání informací.Romantika taky nic moc.Za mě spíše podprůměr.

22.09.2020

Dokonalá oběťDokonalá oběťEmma Kavanagh

Začátek napínavý, vtáhne Vás do děje a nutí číst stále dál a dál, konec dost urychlený a uspěchaný.

19.09.2020

Udělala jsem chybuUdělala jsem chybuPaula Daly

Pěkná kniha s detektivní zápletkou a z dnešního života. O tom,jak těžce se někdy žije rozvedeným matkám s dítětem a co vše je matka ochotna podstoupit pro klidný život.

13.09.2020

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

Začátek nic moc, teprve od půlky napínavé a zajímavé a konec velmi dobrý.Knihu bych jako BEST ale nedala.Četla jsem mnohem lepší.

01.09.2020

Jedna noc s nímJedna noc s nímElle Kennedy

Takový jednoduchý lehce erotický letní románek, ve kterém nechyběly i prvky humoru.Nic složitého, nic závratného,ale pěkné čtení pro ženy na odreagování a odpočinutí.

23.08.2020

OsmnáctOsmnáctMarkéta Harasimová

Velmi silný příběh,až hodně drsný a napínavý.Určitě doporučuji

16.08.2020

HádkaHádkaPetra Nachtmanová

Kniha byla pěkná- takový nenáročný thriller na letní čtení.

26.07.2020

S láskou tě nenávidímS láskou tě nenávidímJo Watson

Kniha neurazí,ale ani příliš nenadchne.Jsou tam momenty,kdy se člověk zasměje,ale jako celek nic extra.

18.07.2020

Bolest láskyBolest láskyMarkéta Harasimová

Pěkný románek na léto o bolestech, trápení a lásce.Doporučuji

05.07.2020

Růže a slzyRůže a slzyMarkéta Harasimová

Kniha o tom, kam až může dojít neohlášené domácí násilí.Určitě doporučuji

22.06.2020

Doktor chodí tišeDoktor chodí tišeMichael Palmer

Pěkná kniha jednu hvězdu ubírám za konec, jako kdyby autor nevěděl jak ukončit děj

14.06.2020

Doktorka ViktorieDoktorka ViktorieMarkéta Harasimová

Kniha byla super a opět s nečekaným koncem.Určitě doporučuji

14.06.2020

Foukneš do pěnyFoukneš do pěnyRadka Třeštíková

Vůbec jsem knihu nepochopila

11.06.2020odpad!

Sama sebouSama sebouJojo Moyes

Po dvojce,která se mi moc nelíbila,tato kniha celkem šla.Jednička je ale stejně nejlepší a TOP

17.05.2020

Jeden plus jednaJeden plus jednaJojo Moyes

Kniha pěkná a zajímavá, o tom, že i obyčejní lidé mohou najít své štěstí a ze zoufalství můžete udělat vše.Doporučuji,ale jednu hvězdu strhávám za začátek.

08.05.2020

RozcestíRozcestíMarkéta Harasimová

Pěkná kniha o tom,co vše může způsobit hloupá žárlivost.Doporučuji

03.05.2020

Tchyně a uzený...Tchyně a uzený...S. Monyová (pseudonym)

Bezvadná kniha - doporučuji

26.04.2020