Majča Mishix Majča Mishix komentáře u knih

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Tato série mne dokázala rozplakat a to u knížek brečím opravdu jenom výjimečně!!

Miluji Setha, miluji Kierana, miluji Waverly a hlavně miluji celý tento příběh!!
Již dlouho jsem nečetla takhle výbornou a skvělou knížku a vlastně celou sérii! Doporučuji přečíst snad každýmu, kdo na tu knížku narazí!! Miluji ji!!

Vím, že to není naposled, kdy jsem tuto knížku četla! Vrátím se k ní!

Tato série se mi líbila o dost víc než slavný Hunger games!! Dojemný konec, nečekaný zvraty a mnoho dalšího!!

Amy Kathleen Ryan, jste ta nejlepší spisovatelka!

22.10.2015 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Tato kniha je překrásná a Dante vás okouzlí hned prvním dojmem. Jsem ráda že jsem ji v knihovně našla a i když se mi ji ze začátku moc nechtělo číst, moc mě překvapila. Doporučuji si ji přečíst! V knize je tak napínavých událostí a na konci se vám bude chtít plakat! Miluji tuto knihu a myslím si že kluk jako Dante je snem mnoha dívek.

30.01.2015 4 z 5

Šílenství jménem Láska Šílenství jménem Láska Luděk Stínil

Tato knížka byla výborná!

20.02.2015 5 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Luxusní knížka!! Doporučuji!! Ponoříte se do toho a doopravdy je to vážně mega hustě dobrý!!

02.08.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížka Divergence byla úžasná. Pro mě to bylo o moc lepší než film a mrzelo mě, že ve filmu toho docela dost vynechali! Čtyřka je krásný kluk jak ve filmu tak i v knížce. To se jim fakt moc povedlo!! Tris se i taky moc líbí. Líbí se mi, že je statečná a má ráda adrenalin. Na konci knihy mě trošku mrzelo, že už Čtyřkovi neříkají Čtyřko ale Tobiasi. Ale to není podstatné!!!! Všem doporučuji! Knihu miluji a určitě si přečtu i další díly!!!!!!!!

23.03.2015 5 z 5

Četli jsme si ve hvězdách Četli jsme si ve hvězdách Luděk Stínil

SUPR, moc mě bavila!

12.03.2015 4 z 5

Lekce z lásky Lekce z lásky Luděk Stínil

Knížka byla opravdu výborná, zajímavá a romantická. Akorát se mi zdálo, že autor zapomněl na to, že mu Pavlína chtěla něco říct. Zajímalo by mě co by mu řekla. Ale i přesto 5 hvězdiček dostala.

23.02.2015 5 z 5

Svět patří romantikům Svět patří romantikům Luděk Stínil

Kniha byla výborná, překvapivá a hodně romantická!!!

21.02.2015 5 z 5

Malé věci, velké věci Malé věci, velké věci Martina Drijverová

Tato kniha byla úžasná!! I když se mi k ní nějak moc nechtělo, kvůli koním, protože koně moc nemusím, mě potěšila. Tuto knihu jsem přečetla za pouhý den a to jedním dechem. Opravdu mě k srdci přirostl Honzík a hned jak Jana uviděla Anku, začala mi být příjemná. Moc se mi líbili chvíle strávené s ní!!! Určitě tuto knihu doporučuji!! Krásně psaná, jak emotivně tak i z pohledu puberťačky!!!!

03.02.2015 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Miluji tuto knihu. Básně si čtu nahlas. Nejradši mám svatební košili. Už ji umím i nazpaměť!!! Moc se mi líbí jeho veršovaná tvorba.

30.01.2015

Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Sarah Mlynowski

Tuto knihu jsem si vybrala protože mě zajímalo co by se opravdu stalo. Ale očekávala jsem to lepší. V knihovničce na mě čeká ještě Co by kdyby Popelka neztratila střevíček a doufám že to bude lepší.

30.01.2015 3 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Kniha byla příjemně psaná s výbornou zápletkou. V posledních kapitolách jsem měla o Kit strach. Jules mě připadal nesympatický ale v tu chvíli kdy jim řekl že je z Blackwoodu odveze pryč, mě připadal jako hodný kluk. Tato kniha je skvělá a líbí se mi na ní i to, že tam nejsou zbytečné popisy.....

02.02.2015 4 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Tato kniha je super a teď na mě čeká druhý díl

30.01.2015

Šepot Šepot Isabel Abedi

Byla to mega dobrá knížka. Samozřejmě všem doporučuji! A celou tuto knihu jsem si oblíbila tak že už jsem ji četla asi 5x. Byl to můj první horor který jsem četla a samozřejmě že nezklamal!!!

14.08.2014 5 z 5

Hlavní role Hlavní role Vítězslav Jareš

Nelze se ubránit srovnání příběhu s příběhem Lídy Baarové. Pletky s politikou, zemřelá sestra, pobyt v léčebně jako pobyt ve vězení, matka jako neúspěšná herečka. Je toho tolik, co se dá přirovnat k osudu známé herečky. To mne trochu zklamalo, jelikož si nemyslím, že je vhodné něco takového dělat. Možná je to ale jen mé zdání, jelikož mám příběh rodiny Baarových pod kůží a vím o nich víc než běžný čtenář. Nicméně to nebyla jediná vada na knížce. Velmi mi vadila mluva Lukáše a Terezy. Výrazy jako "mamuš" a spoustu pokusů o napodobení slangu teenagerů bylo velmi trapné. Při takových pasáží jsem se styděla za to, že vůbec něco takového čtu. Celkově byla kniha hodně klišoidní. Plus jsem viděla v postavě Ondruše, který byl alespoň trochu zajímavý.
Herecké prostředí vykreslené přehnaně.
Nemohu dát víc než dvě hvězdy.

14.05.2020 2 z 5

Příběhy neohrabaný krasobruslařky Příběhy neohrabaný krasobruslařky Rachel Renée Russell

Krásné

02.04.2015 5 z 5

Ta holka se snad zbláznila! Ta holka se snad zbláznila! Luděk Stínil

Knížky Luďka Stínila jsou vždy výborné!! Tato knížka také nezklamala. Bavilo mě pozorovat Artura a Adélu, ale konec mě připadal docela uspěchaný. Zajímalo mě jestli Adéla vyhraje milion a nebo ne. Také by mě zajímalo, jestli se dají dohromady anebo ne, ale i tak byla knížka vynikající. Stínil výborně popsal utíkání před zlými lidmi a nedokázala jsem se od ní odpoutat!! VŠEM DOPORUČUJI!!!!

11.02.2015 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Jsem teprva ve čtvrtině této knihy a moc mě baví

20.01.2015 4 z 5

Čekání na zázrak Čekání na zázrak Stacey Kade

No, tak tato kniha byla asi nejlepší z celé této série!! Zajímalo mě jak se ALONA dostane zpátky do těla LILLY. Konec mě velmi mile překvapil!

14.08.2014

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

No, tak tento díl byl o dost slabší než první!! Ze začátku to bylo až mega nudný ale asi odprostředka už to začalo být lepší!!

02.08.2014 2 z 5