Svět patří romantikům

Svět patří romantikům https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20916/bmid_svet-patri-romantikum-Hd3-20916.jpg 4 19 4

Dvacetipětiletý Lukáš vypráví svůj příběh, ve kterém je hlavním problémem jeho vztah k velmi mladé dívce. Láska, sex, sport a kamarádi - to je svět mladého muže, Lukáše. Snadno navazuje nové známosti a s lehkostí je i opouští. Za nezvyklých okolností se seznámí s dívkou, kterou je okouzlen. Vážné problémy nastanou ve chvíli, kdy zjistí, že Sandře je pouze čtrnáct let. Do jejich vztahu zasáhne nejen otec dívky, ale i Lukášova dávná láska, které dal před léty písemný slib, že se s ní ožení.... celý text

Zlatinka.Emilly
29.03.2022 3 z 5

Pro mě dobře, že se Lukáš se Sandrou rozešel, ten vztah přece nemohl pokračovat, vzhledem k věku. Ale co když???? Otevřený konec možná vedl k znovu setkání.

Ann98
28.01.2018 5 z 5

Bomba! Za mě jedna z nejpovedenějších knih od tohoto autora. Dokonale jsem se dokázala do příběhu Lukáše, kde hlavním problémem je jeho vztah k velmi mladé dívce, vžít. Po přečtení ve mně nadále přetrvával onen zvláštní pocit, který nedokážu správně pojmenovat. Jednou se k této knize určitě vrátím.

Majča Mishix
21.02.2015 5 z 5

Kniha byla výborná, překvapivá a hodně romantická!!!

Vendulik
28.05.2012 3 z 5

Dobrá knika. Moc se mi líbíla a je to taková odpočinková kniha :)

Kniha Svět patří romantikům je v