Ta holka se snad zbláznila!

Ta holka se snad zbláznila! https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74117/ta-holka-se-snad-zblaznila-74117.jpg 4 15 3

Dovolte nám, abychom vám představili Artura a Adélu. Artur je - mírně řečeno - frajer, holkař a drzoun. Pracuje jako diskžokej, sebevědomí má na rozdávání, dívčí srdce láme na počkání a pro ostré slovo nebo protiútok nejde daleko. Naopak Adéla je normální dívka řešící hlavně starosti s tátou. Kluci jí taky příliš potěšení nepřinášejí, nicméně se životem se rve statečně, a i když se občas ocitne dole, dokáže se zase vyhrabat nahoru. Artura a Adélu svede život dohromady náhodou na jedné sobotní diskotéce, ovšem jakmile se jejich životy protnou, osud si s nimi začne potměšile pohrávat.... celý text

tittanie
10.09.2020

Stínilovy knihy čtu ráda. Jsou to takové rychle se čtoucí knihy. Tahle byla fajn, ale četla jsem od autora lepší.

arielka
14.08.2015 5 z 5

Moc příjemná !

Majča Mishix
11.02.2015 5 z 5

Knížky Luďka Stínila jsou vždy výborné!! Tato knížka také nezklamala. Bavilo mě pozorovat Artura a Adélu, ale konec mě připadal docela uspěchaný. Zajímalo mě jestli Adéla vyhraje milion a nebo ne. Také by mě zajímalo, jestli se dají dohromady anebo ne, ale i tak byla knížka vynikající. Stínil výborně popsal utíkání před zlými lidmi a nedokázala jsem se od ní odpoutat!! VŠEM DOPORUČUJI!!!!

Autoři knihy

Jana Kawuloková
polská, 1963
Luděk Stínil
česká, 1975

Kniha Ta holka se snad zbláznila! je v