Majča Mishix Majča Mishix komentáře u knih

Hlavní role Hlavní role Vítězslav Jareš

Nelze se ubránit srovnání příběhu s příběhem Lídy Baarové. Pletky s politikou, zemřelá sestra, pobyt v léčebně jako pobyt ve vězení, matka jako neúspěšná herečka. Je toho tolik, co se dá přirovnat k osudu známé herečky. To mne trochu zklamalo, jelikož si nemyslím, že je vhodné něco takového dělat. Možná je to ale jen mé zdání, jelikož mám příběh rodiny Baarových pod kůží a vím o nich víc než běžný čtenář. Nicméně to nebyla jediná vada na knížce. Velmi mi vadila mluva Lukáše a Terezy. Výrazy jako "mamuš" a spoustu pokusů o napodobení slangu teenagerů bylo velmi trapné. Při takových pasáží jsem se styděla za to, že vůbec něco takového čtu. Celkově byla kniha hodně klišoidní. Plus jsem viděla v postavě Ondruše, který byl alespoň trochu zajímavý.
Herecké prostředí vykreslené přehnaně.
Nemohu dát víc než dvě hvězdy.

14.05.2020 2 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Tato série mne dokázala rozplakat a to u knížek brečím opravdu jenom výjimečně!!

Miluji Setha, miluji Kierana, miluji Waverly a hlavně miluji celý tento příběh!!
Již dlouho jsem nečetla takhle výbornou a skvělou knížku a vlastně celou sérii! Doporučuji přečíst snad každýmu, kdo na tu knížku narazí!! Miluji ji!!

Vím, že to není naposled, kdy jsem tuto knížku četla! Vrátím se k ní!

Tato série se mi líbila o dost víc než slavný Hunger games!! Dojemný konec, nečekaný zvraty a mnoho dalšího!!

Amy Kathleen Ryan, jste ta nejlepší spisovatelka!

22.10.2015 5 z 5

Příběhy neohrabaný krasobruslařky Příběhy neohrabaný krasobruslařky Rachel Renée Russell

Krásné

02.04.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížka Divergence byla úžasná. Pro mě to bylo o moc lepší než film a mrzelo mě, že ve filmu toho docela dost vynechali! Čtyřka je krásný kluk jak ve filmu tak i v knížce. To se jim fakt moc povedlo!! Tris se i taky moc líbí. Líbí se mi, že je statečná a má ráda adrenalin. Na konci knihy mě trošku mrzelo, že už Čtyřkovi neříkají Čtyřko ale Tobiasi. Ale to není podstatné!!!! Všem doporučuji! Knihu miluji a určitě si přečtu i další díly!!!!!!!!

23.03.2015 5 z 5

Četli jsme si ve hvězdách Četli jsme si ve hvězdách Luděk Stínil

SUPR, moc mě bavila!

12.03.2015 4 z 5

Lekce z lásky Lekce z lásky Luděk Stínil

Knížka byla opravdu výborná, zajímavá a romantická. Akorát se mi zdálo, že autor zapomněl na to, že mu Pavlína chtěla něco říct. Zajímalo by mě co by mu řekla. Ale i přesto 5 hvězdiček dostala.

23.02.2015 5 z 5

Svět patří romantikům Svět patří romantikům Luděk Stínil

Kniha byla výborná, překvapivá a hodně romantická!!!

21.02.2015 5 z 5

Šílenství jménem Láska Šílenství jménem Láska Luděk Stínil

Tato knížka byla výborná!

20.02.2015 5 z 5

Ta holka se snad zbláznila! Ta holka se snad zbláznila! Luděk Stínil

Knížky Luďka Stínila jsou vždy výborné!! Tato knížka také nezklamala. Bavilo mě pozorovat Artura a Adélu, ale konec mě připadal docela uspěchaný. Zajímalo mě jestli Adéla vyhraje milion a nebo ne. Také by mě zajímalo, jestli se dají dohromady anebo ne, ale i tak byla knížka vynikající. Stínil výborně popsal utíkání před zlými lidmi a nedokázala jsem se od ní odpoutat!! VŠEM DOPORUČUJI!!!!

11.02.2015 5 z 5

Malé věci, velké věci Malé věci, velké věci Martina Drijverová

Tato kniha byla úžasná!! I když se mi k ní nějak moc nechtělo, kvůli koním, protože koně moc nemusím, mě potěšila. Tuto knihu jsem přečetla za pouhý den a to jedním dechem. Opravdu mě k srdci přirostl Honzík a hned jak Jana uviděla Anku, začala mi být příjemná. Moc se mi líbili chvíle strávené s ní!!! Určitě tuto knihu doporučuji!! Krásně psaná, jak emotivně tak i z pohledu puberťačky!!!!

03.02.2015 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Kniha byla příjemně psaná s výbornou zápletkou. V posledních kapitolách jsem měla o Kit strach. Jules mě připadal nesympatický ale v tu chvíli kdy jim řekl že je z Blackwoodu odveze pryč, mě připadal jako hodný kluk. Tato kniha je skvělá a líbí se mi na ní i to, že tam nejsou zbytečné popisy.....

02.02.2015 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Miluji tuto knihu. Básně si čtu nahlas. Nejradši mám svatební košili. Už ji umím i nazpaměť!!! Moc se mi líbí jeho veršovaná tvorba.

30.01.2015

Dědička Dědička Amanda Hocking

Tato kniha je super a teď na mě čeká druhý díl

30.01.2015

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Tato kniha je překrásná a Dante vás okouzlí hned prvním dojmem. Jsem ráda že jsem ji v knihovně našla a i když se mi ji ze začátku moc nechtělo číst, moc mě překvapila. Doporučuji si ji přečíst! V knize je tak napínavých událostí a na konci se vám bude chtít plakat! Miluji tuto knihu a myslím si že kluk jako Dante je snem mnoha dívek.

30.01.2015 4 z 5

Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Sarah Mlynowski

Tuto knihu jsem si vybrala protože mě zajímalo co by se opravdu stalo. Ale očekávala jsem to lepší. V knihovničce na mě čeká ještě Co by kdyby Popelka neztratila střevíček a doufám že to bude lepší.

30.01.2015 3 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Jsem teprva ve čtvrtině této knihy a moc mě baví

20.01.2015 4 z 5

Šepot Šepot Isabel Abedi

Byla to mega dobrá knížka. Samozřejmě všem doporučuji! A celou tuto knihu jsem si oblíbila tak že už jsem ji četla asi 5x. Byl to můj první horor který jsem četla a samozřejmě že nezklamal!!!

14.08.2014 5 z 5

Čekání na zázrak Čekání na zázrak Stacey Kade

No, tak tato kniha byla asi nejlepší z celé této série!! Zajímalo mě jak se ALONA dostane zpátky do těla LILLY. Konec mě velmi mile překvapil!

14.08.2014

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Luxusní knížka!! Doporučuji!! Ponoříte se do toho a doopravdy je to vážně mega hustě dobrý!!

02.08.2014 5 z 5

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

No, tak tento díl byl o dost slabší než první!! Ze začátku to bylo až mega nudný ale asi odprostředka už to začalo být lepší!!

02.08.2014 2 z 5