MájaM. MájaM. komentáře u knih

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Sice na začátku hned vyzrazen vrah,ale i přesto moc dobrá detektivka!:)
Zajímavý příběh,kniha má spád.
Určitě doporučuji.

21.03.2018 4 z 5

Stále půlnoc Stále půlnoc Denise Mina

Od knížky jsem nečekala mnoho,ale příjemně mě překvapila. Četla se mi vcelku dobře a musím říct,že mě i bavila:)

01.02.2018 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

První kniha od Stephen Kinga,kterou jsem četla. Musím říct,že styl psaní mi vyhovoval. Příběh byl zajímavý. V plánu mám i shlédnutí filmu,ale knize se to určitě nevyrovná:)

19.11.2017 4 z 5

Trojice Trojice Sarah Lotz

Knihu jsem si chtěla už delší dobu přečíst a možná proto jsem čekala něco víc. Kniha byla dobrá,čtivá,zajimavý příběh. Ale ze začítku jsem byla celkem zmatená. Kniha vyprávěla x příběhů od x lidí a trvalo mi než jsem si uvědomila,co ke komu patří. Přesto zajimavý příběh. Bohužel konec skončil celkem nevysvětleně a mám ještě více otázek než při čtení knížky. Knížka mě nezklamala,ale ani nenadchla.

01.09.2017 3 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Žádné složité čtení,taková oddechovka. Bohužel jsem od knihy čekala víc a možná proto mě ani tak nevzala. Taktéž filmu něco chybělo. Ale druhý díl si určitě přečtu:)

14.07.2017 3 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Nejlepší kniha z celé série:)
SPOILERY ↓
Nenapadá mě nic,co bych vytkla. Jen jsem byla zklamaná z toho,že Gabriela a Van autorka nechal zemřít a Nesbitt byl jen v polovině knihy. Myslím,že každého snad dostala Gabrielova smrt... Každopádně i přesto to dopadlo dobře a celá triologie má uspokojivé zakončení. Předpokládám že v budoucnu se k sérii vrátím:)

14.07.2017 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Pokračování úžasné série...
Můj názor je pořád stejný a to takový,že první díl je prostě ze série nejlepší,ale každý má něco do sebe.
Nejvíc mě asi dostalo,když autorka nechala podstatnou postavu zemřít... Nevím,čeho chtěla docílit. Mě tím zaskočila a zanechala ve mě prázdnotu. Přesto knihu doporučuji,pokud jste začali číst sérii:)

Film je o něčem jiném. Na jednu stranu chápu,proč to neudělali identické podle knížky,hodně lidí by to asi zklamalo. No každopádně se těším na další díl filmu a to na druhou část Aliance!:)

03.07.2017 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Kniha mě naprosto vtáhla do děje a nepustila:)
Pokud se vám líbí hra Zaklínač,tak doporučuji přečíst si i knihy.

12.05.2017 5 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Nečekané rozuzlení celé série:) Nic jiného neprozradím. Určitě se oplatí přečíst:)

22.02.2017 4 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Myslím,že tento poslední díl,byl nejlepší:) Konečně tam bylo i rozuzlení milostného trojúhelníku a vše,jak mělo být:) Mohu jedině doporučit:) Akorát by to chtělo další díl,hodně otázek zůstalo nezodpověděných...

24.11.2016 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Kniha se myslím povedla. S rozuzlením a poutavým příběhem,jen konec mohla autorka více rozvést a nebo napsat další díl:)

24.11.2016 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Nejlepší kniha z celé série. Přesně pro tuhle knihu se oplatilo přečíst si celou sérii:)

13.03.2016 5 z 5

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Tenhle díl byl lépe napsaný než předešlí a dobře se mi četl.
SPOILER!
Ke konci mě docela Laurel naštvala. Jak se jí Chelsea zeptala,jestli by jí vadilo,kdyby Davida na ten ples pozvala a Laurel se hned šla zeptat Davida,jestli nepůjde s ní... To jako nepochopila,že ho Chelsea chtěla na ten ples pozvat doopravdy,že to nebyla jen hypotetická otázka?!
Teď se jen vrhnout na další díl:)

08.03.2016 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Tak i přesto že má tento díl lepší hodnocení,u mě má o 1 hvězdičku horší. Sice kniha byla taktéž velmi napínavá a dobře se četla,ale některé části se podle mě hodně vlekly.

16.06.2018 4 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

Tenhle díl není až tak dobrý jako předchozí,ale málo které pokračování překoná první díl:) Za mě moc dobrá knížka/celá série.
Určitě doporučuji.

21.03.2018 4 z 5

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Další díl,který hodnotím kladně:) Přečtené za pár dní,lehká četba na večery.
Každopádně se těším na další díl,který si určitě přečtu:) Záhada nesmí zůstat nevyřešena!:D

12.05.2017 4 z 5

Pomsta Pomsta Oscar Balderrama

I přesto že seriál zatím nesleduji,tak knížka se mi opravdu líbila. Byl plná akce a zvratů:) Sice mi chyběl Oliverův pohled na celou situaci,ale i tak doporučuji přečíst. Určitě nebudete litovat.

22.02.2017 5 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Pro mě tedy nejlepší díl z celé série. Nevím,jestli to bylo proto,že mám Balthazara strašně ráda a nebo tím,že tam bylo nejvíce akce z celé série:) Každopádně doporučuji přečíst.

22.02.2017 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Opravdu o hodně lepší než první díl:) Konečně jsme více mohli poznat Balthazara:) Těším se na další díl:)

23.12.2016 4 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Díl se mi zase naprosto líbil:)
Těším se na další díly a na Erika:D

23.12.2016 5 z 5