MahulenaK MahulenaK komentáře u knih

Fahrenheitova dvojčata Fahrenheitova dvojčata Michel Faber

Ujete-jako vzdycky,ale skvele-jako vzdycky :-)

02.08.2014 3 z 5

Štvanice Štvanice Denise Ryan

Tak nevim,rozdelila bych svoje hodnoceni na tri casti.Zacatek se tocil v kruhu,pak pribeh dostal spad a konec byl dost rozpacity.Klidne bych i par (desitek)stranek vynechala.

02.08.2014 2 z 5

Kapitán Smrt Kapitán Smrt Dominik Dán

Hodně depresivní příběh, jsem ráda, že to neskončilo přílišným happyendem, vzhledem k povaze příběhu by to ani nebylo vhodné. Závislost na Dánovi mě ale dále neopouští :-)

23.07.2014 3 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Pro mne zatím nejlepší od Dána.

07.07.2014 4 z 5

Na vodě Na vodě Penelope Fitzgerald

Nějak jsem knížce nepřišla na chuť. Na to, jaké měla recenze, tak pro mě velké zklamání. Čekala jsem humorné historky z hausbótů a zatím to bylo celé dost pochmurné a divné. Ještěže je to útlá knížka, jinak bych ji asi ani nedočetla :-(

28.06.2014 1 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Nemůžu si pomoct, ale knížky D. Dána mě fakt hodně baví, Noc plná lží nebyla výjimkou. Už mám půjčené dvě další a za chvíli se budu muset "přehodit" na slovenštinu, protože přeložené už mám přečtené skoro všechny a odmítám čekat na další překlady:-)

28.06.2014 4 z 5

Klub radostí dnešního dne Klub radostí dnešního dne Petra Braunová

Knížku jsem přečetla jedním dechem, ale pořád jsem měla trochu nepříjemný pocit, což se na konci potvrdilo. Myslím, že se hned tak do nějaké skupiny na FB nepřihlásím...

19.06.2014 2 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Milá knížka, jen poslední část ze současna se mi tam moc nehodila, i když je jasné, že do kroniky patří.

08.06.2014 3 z 5

Život na lednici Život na lednici Alice Kuipers

Teda tohle jsem nečekala! Útlá knížečka s velkým příběhem, přiznám se, že na konci jsem bulela jak želva, to už se mi dlouho nestalo. Ach jo. Tak teď zas něco veselejšího...

06.06.2014 4 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Další čtivá knížka. I když tam není kdovíjaká zápletka nebo akce, tak se výborně čte a osobně se moc těším na další.

04.06.2014 3 z 5

Moucha Moucha Dominik Dán

Dán mě baví čím dál víc a netrpělivě čekám na rezervaci z knihovny-volné pokračování Mouchy :-)

27.05.2014 4 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Celkem dobrá oddechovka-doporučuji přečíst mezi dvěma "zásadnějšími" knížkami. Podle mého názoru se hlavní postava zbytečně moc zabývala svými pocity, navíc nijak překvapivý konec, v podstatě jasný od seznámení se s příběhem. Ale víc jsem od knížky nečekala, takže mě vlastně nezklamala.

12.05.2014 2 z 5

Pražská svatba a jiné erotické povídky Pražská svatba a jiné erotické povídky Zdenek Merta

Musím se přiznat, čekala jsem, že to bude horší. Ale stejně jsem přečetla jen pár povídek, abych si udělala obrázek a dál už mě to neláká.

03.05.2014 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasně čtivá knížka, jaktože jsem o ní nikde neslyšela?! Těžko se teď začtu do nějaké další...

03.05.2014 5 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Hodně drsná knížka, navíc když jsem na závěr zjistila, že je to podle skutečné události...Ale těším se na další.

21.04.2014 3 z 5

Přišla z moře Přišla z moře Miloš Urban

Tak jsem se těšila, až jsem byla docela zklamaná. Knížka je čtivá, to jo, ale příběh dost "plochý" a konec dost divný :-(

07.04.2014 2 z 5

Dobrodruzi hlavního proudu Dobrodruzi hlavního proudu Jiří Hájíček

Ještěže jsem si od Hájíčka první přečetla Rybí krev. Kdyby to tak nebylo, tak bych se k ostatním knížkám od něj asi vůbec nedostala. Jenže to tak bylo, takže mě zajímaly i ty ostatní. Bohužel. Začátek "dobrodruhů" ještě celkem ušel, ale pak už to bylo jenom horší a do konce jsem se prokousala jen silou vůle :-( Trochu mi unikaly časové souvislosti a vůbec, některé pasáže bylo dost neuvěřitelné.

07.04.2014 1 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

U prvního dílu jsem se smála nahlas, u druhého se občas pousmála, ale stejně mě bavil a pokud vyjde další, tak asi neodolám.

23.03.2014 3 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Ani nevím, jak okomentovat. Není od věci si knížku přečíst a trochu se zamyslet nad žebříčkem hodnot...

23.03.2014 2 z 5

Čistý Čistý Andrew Miller

Dlouho jsem se odhodlávala k přečtení, vyplatilo se. Skvělá knížka, syrová, odlišná.

18.03.2014 4 z 5