Maggie168 Maggie168 komentáře u knih

Končí sa to nami Končí sa to nami Colleen Hoover

Knížka byla skvělá! Určitě se k ní ráda vrátím. Colleen opravdu umí

25.05.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Super oddychovka,Blake byl vtipnej a fakt jsem se bavila!

08.02.2018 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Příběh Sky, tentokrát však v podání Deana, taky skvělý, stejně jako první kniha Bez naděje. Nahlédnete na děj zase z druhé stránky. A samotný konec příběhu, kdy Dean čte dopis od Les, oko nezůstalo suché! Navíc jsem ráda, že autorka více rozvinula konec příběhu, než v první knize, takže jsme mohli nakouknout i trošku dál. Ráda se ke knize v budoucnu vrátím.

Lov Lov Elle Kennedy

Prostě Elle Kennedy, netřeba nic dodávat, jako vždy skvělá kniha! Četla jsem originál v angličtině, stejně jako druhý díl a máte se na co těšit!

12.05.2019 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Tak po sérii Božský a Vášnivý opravdu velké zklamání! Tohle se hodně nepovedlo. Vyloženě jsem se do čtení musela nutit, což se u předchozích knih rozhodně říct nedá!

26.06.2018 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nebylo to sice špatné, ALE .... Zajímavý děj to mělo, ale chvílemi jsem se musela do čtení vážně nutit, určitě se ke knize znovu nevrátím.

12.01.2018 3 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Přečteno na jeden zátah, kniha se mi líbila! I když je to trošku klasické klišé, ale zápletka byla zajímavá a určitě si knihu zase někdy v budoucnu ráda přečtu!

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Wow! Za mě nejlepší příběh celé série Božský!

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nádherná, romantická a velice čtivá kniha, přečetla jsem jedním dechem! Příběh Tate a Milese si prostě musíte přečíst, stojí to za to! Obdivovala jsem Tate za její trpělivost a příběh Milese, prostě neskutečný. Líbilo se mi, jak se nakonec Milesovo vyprávění příběhu přeneslo z minulosti do současnosti a epilog, ten byl sladký, oko nezůstalo suché!

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Jedním slovem WOW, strhující příběh! I když během čtení začnete tušit, co se asi v minulosti stalo, tak nakonec vás samotný děj a konec překvapí! Za mě velký palec nahoru! Kniha se skvěle četla, strhující příběh a zápletka, nakonec s dobrým koncem. Ráda se ke knize zase někdy vrátím.

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Byť už dávno nepatřím do YA kategorie, i přesto jsem si knížku koupila a přečetla. Bylo to čtivé, ovšem hlavní hrdinka je kolikrát neuvěřitelně naivní a její vztah s Bishopem neuvěřitelně zvrácený. Vadilo mi, jak autorka vždy něco nakousla a zase od toho upustila. Ne jinak je tomu i v druhém dílu, který jsem přečetla v angličtině. Skončil úplně stejně jako první, takže jsem sakra zvědavá jak se to ve třetím dílu celé rozsekne!

27.03.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tak na závěr této knižní série jsem opravdu moc zvědavá! Protože konec tohoto dílu mě opravdu dostal a nečekala jsem ho. Ví se, kdy u nás vyjde poslední díl?

28.01.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Skvělá kniha! Četla se sama. K příběhu Gillian a Jakea se zase ráda někdy vrátím! A epilog byl sladký!

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Příběh Harlow a Finna se mi líbil z celé série nejvíc!

Božský Božský Christina Lauren

Za mě nejslabší díl z celé série, ale líbil se mi konec, kdy jsme zase měli možnost nahlédnout do života Chloe s Benettem, Sáry s Maxem a Hanny s Willem.

05.01.2018 3 z 5

Bez rozlúčky Bez rozlúčky Samantha Young

S knihami Samanthy Young nemůžete šlápnout vedle. Opět moc krásný příběh

30.12.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Četla se dobře, děj byl napínavý, přečetla jsem ji na jeden zátah, ovšem ten konec mě trochu zklamal. Na to, jak to bylo napínavé byl najednou konec v pár odstavcích a hotovo.

12.01.2018 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Nádherný, silný a strhující příběh lásky! To si musíte přečíst a prožít s nimi!