m2056 m2056 komentáře u knih

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Kniha je čtivá dobře jen je delší než je potřeba více jak polovina knihy velice člověka baví pak už je to taková trochu zdlouhavé nudné protože tušíte jak to bude a co přijde.

12.12.2023 3 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Kniha se dobře čte je trochu delší než jsem čekal ale je to takové že vás to ničem nešokuje. Příběh je pohodový že rivalové v podnikání se dají později dohromady. Kniha je humorná není plná sexu ale je lehce předvídatelná pohodové čtení.

08.12.2023 3 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Kniha mě nezaujala jsou to případy co rozebírá spisovatelka s kriminalistou, čekal jsem povídky příběhy i když je to podle skutečnosti tak mě to nechytlo proto to nehodnotím.

06.12.2023

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se super četla a příběh vás bude plně bavit a chytne od počátku po konec. Dvojice Kate a Tristan vás budou bavit skvělé se k sobě hodí a doplňují těším se na další pokračování téhle dvojice.

06.12.2023 5 z 5

Nikdy nepovím Nikdy nepovím Casey Kelleher

Kniha má dobře udělaný konec jinak je to nic moc čtení než pochopíte o co vlastně jde mě se kniha moc nelíbila.

30.11.2023 2 z 5

Třešně v rumu Třešně v rumu Michaela Janečková

Kniha se čte velice dobře jen po polovině knihy mě už Kniha tolik nebavila bylo pořád stejný je to taková kniha na odpočinek u které nemusíte dlouho přemýšlet.

29.11.2023 3 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Kniha se čte dobře je rozdělena na dvě části první je zbytečně dlouhé čtení a chvilku i nudí to bych dal tak dvě hvězdy, druhá část knihy je o hodně lepší živější čtení co člověka baví proto bych dal čtyři hvězdy celkově průměr.

27.11.2023 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Kniha se čte dobře ale nic zajímavého nepřinese je to stejný jako minulé knihy tak nečekejte nic zvláštního první kniha série byla nejlepší. Tohle i nudí tak vás kniha moc bavit nebude.

24.11.2023

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Kniha je čtivá velmi dobře příběh taky dobře baví a udrží vás v napětí skoro po celou dobu čtení. Začátek je velmi dobrý prostřední pasáž trochu zdlouhavé ale konec je dobrý i když trochu tušíte jak to dopadne přesto říkám Kniha se mě líbila a bavila. Před pár roky Kniha byla velmi hledaná a vyhledávaná jsem rád že jsem si ji přečetl udělejte to také nebudete litovat.

22.11.2023 4 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Kniha se četla dobře je napsaná tak že příběh letí dobře není to nataženo jako malé kalhoty na velkém zadku. Není nic co tak vytknout za mě plný počet bodů.

15.11.2023 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Kniha se dobře čte je pochopitelná pro každého čtenáře silný příběh lidi z města Přerova. Ale co mě zklamalo byl konec knihy dopadlo to tak jak jsem si nepřál bohužel tak to chtěla autorka chtěl jsem aby to dopadlo jinak ale to je můj názor. Jinak knihy od Lenky se mě líbí beru to jako pohled do oken sousedům protože Přerov mám hodně blízko 15 km tak je to pro mě takové zvědavé čtení co se tam zase stalo a děje.

14.11.2023 4 z 5

Neviditelný Neviditelný C. D. Payne

Kniha se čte velmi dobře dobrý námět i vymýšleno nechybí humor prostě Kniha člověka baví od začátku do konce.

12.11.2023 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Kniha mě vůbec nechytila hodně přehnané nereálné zklamání.

12.11.2023 1 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha se čte dobře jen mě vadí kolikrát zbytečně natažené detailní popis události a některé věci co znova opakují ale jde to číst.

12.11.2023 3 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Na to jak je Kniha v některých kruzích vychvalovana až do nebes tak za mě zklamání a zdlouhavé nic moc

12.11.2023 2 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Kniha se četla dobře jen některé pasáže bylo zbytečné nataženo na to že někteří vynášejí na YouTube autorku až na pomyslný Olymp tak mě to nepřesvědčilo za mě lepší průměr.

Krvavé sudoku Krvavé sudoku Shelley Freydont

Kniha se čte dobře normální průměr nezklame ale nijak vám v hlavě dlouho nezůstane taková jednohubka co sníte a jdete za další knihou.

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Super pokračování předešlého dílů nenechá čtenáře v klidu a chtějí dál a dál číst jak příběh dopadne Kniha se čte skoro sama.

10.11.2023 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Skvělé Skvělé kniha se čte dobře a člověka baví tak když máte čas tak automaticky po knize sahate a hltate jak příběh se odvíjí dál.

10.11.2023 4 z 5

Výpadek systémů Výpadek systémů Martha Wells

Kniha je zklamání začátek dobrý ale to je vše co Kniha nabízí jinak je to ztráta času raději jinou knihu zvolte.

10.11.2023 1 z 5