M.C.SMITH Online M.C.SMITH komentáře u knih

Jiný svět Jiný svět Nariana Noverová

Vůbec netuším, jak mám knihu hodnotit.
Nezaujala mne. Do čtení jsem se musela nutit a dokonce jsem byla odhodlaná knihu odložit nedočtenou, ale nakonec jsem to zvládla.
Postava Orony mne nebavila a její bratr mne také nezaujal. Pro mne to byla průměrná četba, která nenadchla, ale ani neurazila.

14.07.2023 3 z 5

Bojovníci s Nicotou Bojovníci s Nicotou Kate Murray

Tato kniha mne velmi mile překvapila. Neměla jsem od ní žádná očekávání a musím říci, že za začátku jsem se nemohla vůbec začíst. Ale pak se to zlomilo a když jsem se dostala na konec, věděla jsem, že si ráda přečtu i další díl.
Byla to milá oddechovka a hlavní hrdinka se mi zamlouvala. Sice si sama sebou nebyla dlouho jistá, ale byla dobrá.
Kniha se mi líbila a ráda si počkám na pokračování.

12.07.2023 4 z 5

My všichni neřádi My všichni neřádi Amanda Foody

Tato kniha mi neuvěřitelně sedla. Ano, je to takové Hunger Games s magií, ale já jsem nadšená.
Do knihy jsem se začetla a nutilo mne to číst dál a dál.
Pro mne super. Postavy skvělé, námět parádní. Moc se mi kniha líbila a mohu jen a jen doporučit.

10.07.2023 4 z 5

Stín Stín Adam Przechrzta

Můžu s klidem říci, že mne tato série bavila.
Zhltla jsem ji jako malinu a ač si myslím, že je určena spíše mužům, klidně se do ní mohou pustit i ženy.
Knihy byly skvěle napsané a plné akce a děj čtenáře jen tak nepustí.
Bylo to příjemné počtení, které mohu jen doporučit.

08.07.2023 4 z 5

Místodržící Místodržící Adam Przechrzta

Přečteno jedním dechem.
Kniha mne velmi mile překvapila, akce od začátku do konce a já jsem nemohla jinak než číst stále dál a dál.
Skvělé.

06.07.2023 4 z 5

Adept Adept Adam Przechrzta

Parádní čtení.
Sice bych knihu dala spíše pánům, ale mne kniha bavila.
Kniha byla propracovaná a autor si dal opravdu zaležet. Nechala jsem se nalákat obálkou a nelituji. Líbilo se mi pojetí magie a alchymisté mne vždy zajímali. Pro mne zajímavé čtení, chytlavé.
Určitě stojí za přečtení.

05.07.2023 4 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Tahle fantasy mne bavila. Sice bych to označila spíše za milostný román s kapkou fantasy, ale jo, bavilo mne to.
Byla to příjemná oddechovka, která se četla dobře. Obě hlavní postavy mne bavily a já nemám co vytknout.
Sice jsem od knihy očekávala něco jiného, ale tohle bylo milé překvapení.

03.07.2023 4 z 5

Limea Limea Lin Rina

Vůbec nevím, jak tuhle knihu hodnotit. Námět super, potenciál to mělo, ale nějak mi to nesedlo. Přišlo mi to nemastné neslané.

30.06.2023 3 z 5

Královská spravedlnost Královská spravedlnost Richard Swan

Tato kniha nebyla vůbec špatná, četla se dobře a i přes nudnější pasáže mne bavila.
Fantasy detektivka, která má zajímavý námět.
Hlavní hrdinka Helena mne bavila.
Jistě, mělo to své mouchy, ale šanci si zaslouží.

28.06.2023 4 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Tuhle knihu jsem si užila od začátku až do konce. Mám ráda fantasy, kde vystupují lovci, kteří bobují proti příšerám a tady byli jak upíři, čarodějnice, tak i duchové.
Roxy byla zajímavá postava a dokázala jsem se do ní vcítit.
Shaw je zajímavý a jsem opravdu zvědavá, co je zač.
Kniha mne bavila a ráda si přečtu i ostatní díly.

26.06.2023 4 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Tato série má krásné obálky, ty mne také upoutaly na první pohled a proto jsem si knihy pořídila.
Člověk by neměl soudit knihy podle obalu.
Série mi nesedla, musela jsem se ke čtení přemlouvat a zdolání další stránky pro mne bylo malou oslavou.
Tuto sérii jsem přečetla stěží a vím jistě, že se k ní už nikdy nevrátím. Je to škoda, ale něco mi na knihách nesedělo. Trollové asi nebudou mí oblíbenci.

24.06.2023 2 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Já se musím přiznat, že toto je snad úplně první série, se kterou mám velké problémy.
Nedokážu se začíst, žádná z postav mne nesedí a musím se do další stránky nutit.

24.06.2023 2 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Tohle pro mne byly dva dny docela dost velkého utrpení. Jsem člověk, který přečte všechno - tedy téměř všechno, ale tohle bylo vážně na mne trochu moc. Vůbec jsem se nemohla začíst, žádná z postav mi nesedla. Nebylo tam nic, co by mne nutilo číst dál.
Knihu jsem četla již podruhé a pamatuji si, že jsem po přečtení prvního dílu celou sérii odložila na neurčito. Nyní jsem se k ní po letech vrátila a bohužel musím říct, že se můj názor nezměnil.
Ještě dám šanci druhému dílu, snad se začtu.

22.06.2023 2 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Byla to fajn série, která je určena spíše pro mladší čtenáře. Já jsem si při čtení odpočinula.
Konec byl pro mne super, ale přesto mi tam něco chybělo.
Je to takové průměrné čtivo. Sérii jsem přečetla již podruhé a můžu s klidným svědomím, že se to těchto vod již nevrátím. Dvakrát stačilo.

Určitě stojí za to dát sérii šanci, ale nebude se líbit každému.

20.06.2023 3 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Trochu slabší než první díl.
Projeli jsme se po ostatních zemích, poznali panovníky a spoustu nových lidí.
Kniha se četla dobře a já jí měla za několik hodin zhltnutou, ale prostě už to nebylo ono.
Kapitoly s Matherem mne nebavily.
Theron je šikula, to tedy ano!
Je to příjemná oddechovka.

20.06.2023 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Příjemná fantasy, při které se dá krásně odpočinout.
Nejvíce mi sedl Theron.
Bylo to milé čtení - knihu jsem měla za dva a půl dne přečtenou.
Knihu bych spíše doporučila začínajícím čtenářům fantasy. Tuto sérii čtu již podruhé a pořád je to dobrá oddechovka.
Určitě stojí za přečtení a já jdu na další díl.

19.06.2023 4 z 5

Deset tisíc životů Deset tisíc životů Michael Poore

Tato kniha nebyla nic pro mne. Byla pro mou duši přínosem, hodně jsem při čtení přemýšlela sama nad sebou, ale jinak jsem se musela stránkami prokousat.
Některé životy mne bavily, ale bylo jich jak šafránu.
Námět byl skvělý, ale zpracování mi moc nesedlo.

17.06.2023 2 z 5

Rozdělené království Rozdělené království Joelle Charbonneau

(SPOILER) Opět takový průměr. Konec byl pěkný, ale trochu mne naštval Andreas, který když uviděl svou sestru, došel naprostého osvícení a zase z něj byl hodný hoch, který dělá vše správně.
Kniha se četla dobře, snad i o trochu lépe než první díl.
Byly to mé první knihy od této autorky, snad se ještě v budoucnu odhodlám přečíst od ní další dílka.

16.06.2023 3 z 5

Prokletý trůn Prokletý trůn Joelle Charbonneau

Taková průměrná fantasy, která nenadchne a ani neurazí.
Andreas je pitomec, který mne štval snad od samotného začátku.
Carys má dobré úmysly, ale to je asi tak všechno. Dvojčata mi nepřišla ničím sympatická.

Na knihu jsem se těšila, líbila se mi obálka a anotace taky nebyla marná, ale celý příběh mi přišel takový obyčejný.

14.06.2023 3 z 5

Zajímavá kniha příběhů.
Některé jsou všeobecně známé, o jiných jsem neměla ani ponětí. Bylo to zajímavé čtení.

11.06.2023 3 z 5