Ludy1990 Ludy1990 komentáře u knih

Alan Rickman: Deníky Alan Rickman: Deníky Alan Rickman

Kniha nic moc, podle mého zbytečně moc dlouhá, téměř půlka knihy je o tom, že někdo zemřel. Ale některé kapitoly byly zajímavé.

29.07.2023 3 z 5

Teorie velkého třesku od A do Z Teorie velkého třesku od A do Z Amy Rickman

Je to hezká,zajímavá,pohodová,malá knížka akorát do ruky.Snad skoro vše,co jste chtěli vědět o Teorii Velkého Třesku,zákulisí a vše o hercích,i když některé věci mi tam chyběli. Ale nevadí! Mnohem více vadily ty pravopisné chyby. ( Nejsem expert na gramatiku ale i tak ).

15.02.2023 4 z 5

Můj přízvuk je skutečný Můj přízvuk je skutečný Kunal Nayyar

I přesto,že mám toho herce ráda ( hlavně jako Raje Koothrappaliho ),tak mě kniha moc nezaujala.Ale bylo fajn se dozvědět něco o indické kultuře a jeho životě.

06.02.2023 3 z 5

Přečteno jedním dechem,hltala jsem každé slovo a to nejsem vůbec žádný fanoušek Harryho Pottera.Kniha nás zavede do světa Harryho Pottera ale i do osobního života Toma Feltona,kde popisuje svoje světlé i stinné stránky života.Kniha je velice čtivá,vtipná.

P.S. Kniha mě zaujala natolik,že jsem ji přečetla za jeden den a to nejsem takový veliký nadšenec do knih.Doporučuji !

29.01.2023 5 z 5

Za mě super ! Knížka je čtivá,vtipná,zajímavé historky o životě Lauren a taky o Gilmorových děvčatech.

27.01.2023 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Tak moc jsem se těšila až si přečtu tuto knihu,jelikož jsem milovník seriálu Přátel a můžu bohužel říct,že mě tato kniha docela zklamala.Mínusy - v knize jsem objevila par chyb ( ať už gramatika nebo dějové chyby - když popisuje epizody ).Docela bych uvítala,kdyby tam autorka dala i nějaké fotky ( třeba i ze zákulisí ).

23.01.2023 3 z 5

Kniha je o životě,přátelích a nejvíce o jeho závislosti,kterou docela detailně popisuje.Chvilkami jsem se v tom ztrácela,chvilkami mě to i nebavilo číst ale i tak přečetla jsem to za par dní. Když jsem se dívala na seriál Přátelé,tak jsem neměla tušení,čím si prochází,pak jsem přečetla knížku a jsem z toho docela v šoku.

15.01.2023 3 z 5

Hněv spravedlivých Hněv spravedlivých Manel Loureiro

Zajímavá trilogie.Na třetí díl jsem dlouho čekala,mezi tím jsem znovu přečetla předchozí dva.Třetí díl trošku zklamal ale i tak si ode mě zasloužil 5*. Celá trilogie byla velice čtivá,napínavá,chvilkami i zábavná.Tuto trilogii určitě zařadím do knih,které si za čas přečtu znovu.

18.12.2022 5 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Asi jsem očekávala něco více.Nijak mě to nezaujalo ale i přesto jsem to po nějaké době přečetla.Sice to nezaujalo ale pustím se do druhé knížky.Chci vědět jak to celé dopadne

26.12.2021

Volba Volba Jakub Trpiš

Celkem nudná záležitost,chvilkami zajímavé ale i tak mě to nezaujalo.

05.03.2021 2 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Docela zajímavá četba,místy to bylo napínavé,akční i zábavné.Škoda,že se nedočkám 3 dílu.

05.12.2020 4 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Celkem smíšené pocity.Ze začátku mě celkem nudila,nakonec jsem se do toho začetla na tolik,že se těším na další díl.

12.09.2020 3 z 5

Čekala jsem spíše,že to bude o těch Gilmorkách,když už je to v názvu.A i když to bylo víceméně o životě spisovatelky,tak i tak mě to neodradilo to přečíst dokonce během pár dní.Kniha byla dobře čtivá a chvilkami i vtipná.Mínus - uvítala bych i více fotek.

19.08.2020 5 z 5

Jak (ne)přežít konec světa 21. 12. 2012 aneb Vyžírkové zániku Jak (ne)přežít konec světa 21. 12. 2012 aneb Vyžírkové zániku Martin Komárek

Stručně řečeno,je to blbost.Celkově mi ta kniha přišla jako nudná záležitost.Arogantní,každou chvíli se tam řešil sex,divná jména.

13.08.2020 odpad!

Drsné počasí Drsné počasí Bruce Sterling

Celkem zajímavá kniha,docela mě i pobavila,sem tam to bylo vtipné.Ale mohlo to být více napínavější.

16.07.2020 4 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

Zatím nejhorší kniha co jsem četla.Znásilňování,zabíjení,hladovění,kanibalismus,hodně postav.Kniha je jen jeden velký chaos,člověk aby se v tom vůbec vyznal.Dočetla jsem to jen proto,že mě zajímal konec,z kterého jsem i tak mimo.

04.07.2020 odpad!

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

(SPOILER) Tento díl mě trošku zklamal.Docela mi tam chyběla forma psaného deníku.Bylo mi líto i sestry Cecilie,potom všem čím si asi musela projít,musela zemřít zrovna takto.Taky mi to tolik nepřišlo napínavé jako u prvního dílu ale i tak si to zaslouží 5 hvězdiček.Poslední věc co mě štve,že na další díl,musím čekat tak dlouho.

11.05.2020 5 z 5

Došel nám čas Došel nám čas Barbora Walterová Benešová

Podle recenzí a většinou negativních jsem přemýšlela jestli tuto knihu mám vůbec číst.A nakonec jsem jí přečetla za pár dní a ani toho nelituji.Byla velice zajímavá,čtivá a napínavá,miluji tyhle postapokalyptické scénáře.Doporučuji.

22.04.2020 5 z 5

Apokalypsa Z: Začátek konce Apokalypsa Z: Začátek konce Manel Loureiro

Knihu doporučuji přečíst,zvlášť těm co mají rádi knihy se zombíky.Bylo velice zajímavé právě tuto knížku číst v této době a při představě že tu po celém světě běhají zombíci,mi naskočila husí kůže.Každopádně se mi tato kniha velmi líbila a přečetla jsem ji za pár dní a určitě se vrhnu i na další díly.

22.04.2020 5 z 5

Den poté Den poté Louis Whitley Strieber

Více doporučuji film,ten podle mě byl lepší a mnohem napínavější.Navíc se v knize nacházejí pravopisné chyby,což mě docela i vadilo.I přesto není na škodu si přečíst i knihu.

29.06.2018 4 z 5