LucKys LucKys komentáře u knih

Náčelník z Vysočiny Náčelník z Vysočiny Hannah Howell

oddechovka, jen místi zmatečný překlad z překladače

04.06.2023 3 z 5

První stopa První stopa Markéta Peggy Marvanová

začátkem jsem se prokousávala a nutila do čtení. Pak vás to ale strhne

22.05.2022 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

čtivé, napínavé, trochu romantiky a opravdu je spousta věcí jinak, než čekáte ...

22.05.2022 5 z 5

Z králova rozkazu Z králova rozkazu Shannon Drake (p)

pro mne zatím nejslabší/nejnudnější kniha této autorky - ve zkratce - nevěřím ti, nenávidím tě, stejně se s tebou vyspím at chceš nebo ne, odjíždím, přijíždím, nevěřím ti, nenávidím tě ...

30.12.2021 3 z 5

Králův generál Králův generál Daphne du Maurier

Daphne du Maurier nikdy nezklame. Ve všech knihách má jakési zvláštní napětí, tajemství i tajemno, které vás nutí číst dál a dál

03.11.2021 5 z 5

Z lodiček do traktoru Z lodiček do traktoru Ree Drummond

taková zvláštní kniha - pořád ji musíte číst dál, protože čekáte, že se něco stane, a ono nic. Na to, že je o ničem, se četla sama

14.10.2020 4 z 5

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Jedna z nejlepších knih, hlavně pokud zažíváte něco podobného v práci

15.09.2020 5 z 5

6x Angelika 6x Angelika Karel Princ (p)

Nedočteno

15.06.2020 1 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Pro mne nejslabší, ale přesto čtivý díl. Některé "scény" bych klidně vynechala, něco mi přišlo až moc roztahané a konec naopak rychlý. Na pár stránkách vše vyřešeno. Jako by si spisovatelka oddychla, že už má konečně hotový předepsaný počet stránek a rychle vše ukončila. I tak se těsím na pátý díl.

15.06.2020 4 z 5

Dům na pobřeží Dům na pobřeží Daphne du Maurier

prostě musíte číst dál a dál

11.05.2020 5 z 5

Z nebe do ráje: Román z Provence Z nebe do ráje: Román z Provence Sophie Bérard (p)

nedočteno, nesedla mi

11.05.2020 2 z 5

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

oddychovka

06.04.2020 5 z 5

Nalož to: Kujme pi©kle v kuchyni Nalož to: Kujme pi©kle v kuchyni Daniela Turecká

pro všechny, kdo milují naložené sýry, ale i jiné pochutiny

04.11.2019 5 z 5

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

Kniha pro mládež, napsaná tak poutavě, že vtáhne do děje nejednoho dospěláka. Ani jsem si neuvědomila, že čtu fantasy :)

12.03.2019 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Nejčtenější kniha mého dětství

12.03.2019 5 z 5

Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Miloš Bondy

Kniha přečtená jedním dechem. Pro mne v ní ale bylo něco zvláštního - nevzbuzovala ve mě žádné pocity vzteku, beznaděje, strachu jako jiné podobné knihy. Doporučuji

07.10.2018 5 z 5

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Jeden děj, napsaný zajímavě z pohledu více osob.

13.03.2018 5 z 5

Příručka pro kluky dobrodruhy Příručka pro kluky dobrodruhy Michéle Lecreux

Krásná knížka, která mne vrátila do dětský let. Bohužel, máme ji v knihovně půl roku a zatím si ji nepůjčilo žádné dítě :o)

13.03.2018 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

chvílemi nechcete číst dál, ale přesto musíte

24.01.2018 5 z 5