Příručka pro kluky dobrodruhy

Příručka pro kluky dobrodruhy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160855/prirucka-pro-kluky-dobrodruhy-160855.jpg 5 17 6

Tuhle knihu by měl mít v knihovničce každý kluk, velký i malý. Poradí mu totiž se spoustou věcí, naučí ho řadu dovedností a rozhodně se s ní nikdy nebude nudit. A proč si ji rovnou nevzít do batohu, aby byla stále po ruce? Více než 40 kapitol nabízí např. návod jak si postavit týpí, vyrobit peněženku, luk a šípy, periskop, vodní mlýnek nebo malé zahradní jezírko, jak ošetřit rány, luštit kódy, poznávat zvířecí stopy, hmyz a ptáky, pozorovat hvězdy, vyznat se v mapě či měřit stromy, a jak pobavit sebe i své kamarády různými druhy her nebo rébusů. Na konci čeká ještě malý dárek - více než 50 samolepek.... celý text

Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Mladá fronta

Le Boy´s Book des petits aventuriers

marketa3815
04.03.2024 4 z 5

Tohle se naší devítileté dceři líbilo moc, miluje přírodu a je tvořivá, a přesně pro takové děti tahle kniha je. Jednu hvězdičku strhává za hloupý nápis: Holkám vstup zakázán.

Petra1323
04.01.2024 5 z 5

Takový "Můj zálesácký zápisníček", ale ještě vymakanější než jsem měla před padesáti lety. Pro kluky a některé holky od 4 do 99 let.

ddkk
06.04.2018 5 z 5

Skvělá knížka pro kluky a ode mne velmi nadšeně přijatý dárek pro vnuka. Zaměstnal s ní sice tátu i dědu, ale nakonec bylo nadšení všeobecné, protože všichni ti tři jsou vlastně prostě kluci! Doporučuji :-)

LucKys
13.03.2018 5 z 5

Krásná knížka, která mne vrátila do dětský let. Bohužel, máme ji v knihovně půl roku a zatím si ji nepůjčilo žádné dítě :o)

Cryptkeeper
09.12.2015 5 z 5

Úžasně provedená a ilustrovaná knížka pro malé dobrodruhy:)
Nejradši bych se vrátil do dětských let,když jsem to viděl..
Tak neváhej a pořid ji svému prckovi;)

zuzi1162
02.11.2015 5 z 5

Krásně provedená příručka pro malé dobrodruhy se spoustou nápadů a krásných ilustrací.