BooksLucyKing BooksLucyKing komentáře u knih

Spánek Spánek Haruki Murakami

Opravdu zajímavá povídka.

22.02.2014 5 z 5

Proč nepožádali Evanse? Proč nepožádali Evanse? Agatha Christie

Vynikající detektivka. Bobby a Frankie byli super dvojka.

20.02.2014 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Naprosto geniální! Moc jsem si to užila.

17.02.2014 5 z 5

Svobodnej národ Svobodnej národ Terry Pratchett

Nejdřív jsem byla z Toničky trochu v rozpacích, ale hned jak jsem se začetla, tak jsem si ji moc oblíbila a no prostě v kombinaci s Piktimužíky :D to byla dokonalost. Vážně sranda. Celkově to bylo víc pohádkové než jiné zeměplochy, ale vůbec to nevadilo.

14.02.2014 5 z 5

Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Angličanem Seznam pana Rosenbluma aneb Soubor dobře míněných rad pro každého, kdo se chce stát Angličanem Natasha Solomons

Nádherná kniha. Postavy mi přirostly tak moc k srdci.

26.01.2014 5 z 5

Murphyho zákony a domácí zvířata Murphyho zákony a domácí zvířata Karl Wagner (p)

úžasná kniha, s velké většiny skutečně pravdivá :D a pokud umíte anglicky, knihu si užijete ještě o kousek víc díky názvům daných zákonů.

21.01.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Teda já na takovýhle knížky fakt nejsem, ale tohle byla paráda. Děj opravdu jednoduchý a značně předvídatelný. Ale Markéta byla úžasná. A ondatra a hrablo mě rozsekalo. Mám pocit, že se mi ještě nestalo, abych z knížky měla několika minutovej záchvat smíchu, který by mě dohnal až k slzám.

18.01.2014 4 z 5

Filé z platýse Filé z platýse Gerald Durrell

Úžasně zábavná sbírka povídek. Hlavně ta z té léčebny, z té jsem prostě nemohla smíchy. A taky výborná byla ta z Afriky. No zkrátka celá kniha je výborná a hrozně srandovní.

18.01.2014 5 z 5

John na konci umře John na konci umře David Wong

Naprosto úžasná, vtipná a šílená kniha. Doufám, že vyjde pokračování.

17.01.2014 5 z 5

První pohádky První pohádky Michal Černík

Co já se toho načetla :) Jedna z mých nejoblíbenějším knih z dětství.

Pan Sova Pan Sova Arnold Lobel

Jako malá jsem ji milovala :)

Žofka ředitelkou ZOO Žofka ředitelkou ZOO Miloš Macourek

Včera jsem probírala staré věci a narazila na můj dětský čtenářský deník, těch vzpomínek a najednou na mě vykoukla Žofka, já úplně zapomněla, že tahle kniha existuje a pak jsem si vzpomněla jak moc jsem ji měla ráda. Opravdu tahle kniha byla jedna z nejlepších mého dětství. Dokonce jsem si vzpomněla, že jsem po ní pojmenovala jednoho mého opičího plyšáka.

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Tak tahle kniha mě vážně pobavila. Bylo to super. Těším se na další díl. :D

03.01.2014 5 z 5

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Tak tohle je kniha dle mého gusta. Záhady, tajní agenty, neviš komě věrit, bezvadné postavy, prostě paráda. Zatím pro mě nejlepší od Berryho. Použít jako hlavni linku honbu za ztracenou knihovnou, sen knihomola - dobrodruha.

03.01.2014 5 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Nádherná knížka, kraťoučká, ale vezme za srdce.

30.12.2013 5 z 5

Rukopis nalezený v Akkonu Rukopis nalezený v Akkonu Paulo Coelho

Moc zajímavá kniha, která se nedá obsáhnout jen jedním přečtením.

20.12.2013 4 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. Moje očekávání to vůbec nesplnilo, ale když od toho upustím, tak kniha byla jak na houpačce, začátek se mi moc líbil, pak to začalo drhnout, sem tam se to zase povedlo, a ke konci to bylo úplně nahoru dolů. Ten nejkritičtější, kulminující moment byl super, ale absolutní konec už snad kýčovitější a předvídatelnější být nemohl. Takže celkově oddechové čtení, které nenadchne ale ani neurazí.

11.12.2013 3 z 5

Vyšetřování ztráty třídní knihy Vyšetřování ztráty třídní knihy Zdeněk Svěrák

Tahle hra nemá chybu, ať už tištěná nebo hraná :D

02.12.2013 5 z 5

Zkouška bratrství Zkouška bratrství Tracy Hickman

Tenhle poslední díl se mi hrozně moc líbil. Po tom debaklu s předešlým dílem se mi zase vrátila radost a víra v kroniky, že to přece jenom stojí za předčtení.

28.11.2013 5 z 5

Hollywood Hollywood Charles Bukowski

Teda tady ale bylo chlastu :D Takové pohodové čtení. Čekala jsem něco úplně jiného. Ale nebylo to špatné.

25.11.2013 3 z 5