lucie9998 lucie9998 komentáře u knih

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Hodnotím z pohledu náctileté holky, kdy jsem knihy pro dívky od Lanczové četla. Lanzovou jsem zbožňovala, navzdory tomu, že téměř vždy víte, jak to dopadne.

30.03.2020 4 z 5

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Tak z této knihy jsem nadšená, dnes jsem ji dočetla a možná se mi líbila ještě víc, než mnou označený nejlepší "Robin". Je vtipně napsaná, poutavá a v druhé části i napínavá. Doporučuji.

30.03.2020 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Knihu jsem si přečetla protože mě zaujala knížka od Jodi Picoult: "Vypravěčka" a jinou než tuto v knihovně neměli. Příběh mě zaujal, i když je spíše pro dívky, než pro ženy. Je to ale velmi hezká a originální knížka.

28.03.2020 3 z 5

Hořké tajemství Hořké tajemství Barbara Wood

Tak tato kniha pro mne byla velkým zklamáním. Námět se mi nelíbil a dočetla jsem to pouze proto, že spisovatelka má hezký styl psaní.

28.03.2020 1 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Kniha se mi nad očekávání líbila. Autorka píše výborně!

28.03.2020 4 z 5

Užívej noci Užívej noci Linda S. Howington

Od knihy jsem čekala víc. Další dvě knihy, které jsem od této autorky četla jsou mnohem lepší.

28.03.2020 3 z 5

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Na Follettovi je skvělé to, že i když je sám Angličan, vůbec Anglii nenadržuje a píše to tak, jak se to skutečně stalo. Vlastně s nikým se tam nemaže, ať už jsou to Rusové nebo Němci. Celá trilogie "Století" je fantastická!

24.03.2020

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Přečetla jsem celou pentalogii jako jednu knihu a určitě stojí za přečtení. Nejvíce se mi líbil první a poslední díl.

Nemilovaná Nemilovaná Virginia Cleo Andrews

Vím, že celou pentalogii už nikdy číst nebudu, ale rozhodně to stojí za přečtení. Tato "série" se mi líbila ještě o trošku víc, než Květy z půdy apod.

Robin Robin Zdena Frýbová

Nejzdařilejší kniha od Frýbové, kterou jsem četla. Má to spád a nejsou tam nudné pasáže jako u Malinkatého kreténa. Jinak psa Robina, bych doma psychicky určitě nedala... :-D

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Napínavá, dojemná a skvěle napsaná kniha! Výborná je i kniha Klid před bouří, i když tematicky je úplně jinde.

Hranice věčnosti Hranice věčnosti Ken Follett

Celá trilogie je naprosto úžasná!

Matkou na půl úvazku Matkou na půl úvazku Věra Řeháčková

Vím, že je to pouze smyšlený příběh, ale "matku" v knize jsem doslova nenáviděla. Kniha je velmi dojemná, určitě stojí a přečtení.

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Super knížka! S hlavním hrdinou se sžijete a příběh vás úplně vtáhne do děje.

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

Nejlepší knížka od této autorky, i když Závěje jsou také velmi povedené. Krásný příběh.

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Knížka, u které se vážně hodně nasmějete! Já jsem vůbec nevěděla, co od toho čekat a byla jsem nadšená.

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Pilíře země, Na věky věků a Ohnivý sloup jsou jedny z nejlepších knížek vůbec! Folletta mám hrozně ráda.

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha je super! Ráda čtu knihy na toto téma a tato je velmi poutavá, nedotrhnete se od ní.

Osm Osm Radka Třeštíková

No...Podle mě je to trochu přeceňovaný román. Měla jsem ho půjčený s tím, že je to fakt bomba a mě se to jako bomba nezdálo. Víc se mi od této spisovatelky líbila kniha Bábovky.

23.03.2020 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Podle mě druhá nejlepší kniha od této autorky.