Hořké tajemství

Příběh mladé šestnáctileté dívky jménem Mary, žijící v bigotní katolické rodině na malém americkém městě. Když jí lékař sdělí, že je těhotná, považuje to za nesmysl, protože je dosud panna. Nikdo jí nevěří a straní se jí i rodiče a začíná štvanice, zejména ze strany faráře. Teprve nestranný lékař zjistí, že Mary může mít pravdu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/2678/horke-tajemstvi-6vU-2678.jpg 3.4195
Vydáno:, Alpress

Bitteres Geheimnis (1979)

Kniha Hořké tajemství

FisJit

Zajímavý příběh, ale svou odborností i dost náročný na čtení.

Ladyhawke1983

Jedna z méně oblíbených knih od Barbary Wood - zvolila tentokrát téma medicíny.
Nejsem sice biolog, ani žádný další expert, ale hledisko jakožto jedno z vysvětlení mi přišlo zajímavé (ačkoliv v reálu může a nemusí mít skutečný základ), zbytek týkající se církevních věcí už mi tak příjemný nepřišel.

ladyfromskye

Tuhle knížku jako by ani Barbara Woodová nepsala. Dvě * za téma a za poslední asi tři stránky, což byly asi tak jediné stránky, kdy mi byly postavy něčím sympatické. Jinak jsem knížku spíše protrpěla.

Lenoulinka
09.08.2018

Téma zajímavé a jen jsem čekala, jestli se narodí zdravé děťátko nebo "zrůda".

radkamysli
17.07.2018

Dávám pouze 1 hvězdičku za zajímavé téma o partenogenezi.

Barbora H
06.06.2018

Nemastné, neslané...

moudivlacek
27.01.2018

Velice zajímavé téma, každopádně jsem o tomto druhu otěhotnění slyšela poprvé, a v duchu by mě zajímalo, jestli je to opravdu možné, nasadilo mi to brouka do hlavy. Ale rozhodně jsem se u knihy nenudila.

Len2očka
29.10.2017