lucie8854 lucie8854 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Krasne napsána. Přečetla jsem ji jedním dechem.

24.01.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Silný příběh, libilo se mi, jak byl napsaný. Doporučuji hlavně rodičům.

24.07.2022 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Za mě druhá nejlepší knížka od Mornstajnove. Je velice ctiva, zajímavý příběh.

24.01.2021 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tak tohle bylo velké překvapení. Kniha možná klame obálkou i názvem, čekala jsem jednoduchý oddechový příběh, ale je v ní o tolik víc. Oceňuji těžká témata, která v knize jsou a doufám, že v češtině vyjdou i další autorciny knihy. Moc doporučuji.

22.09.2022 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Mornštajnová opět dokazuje, že je to paní spisovatelka s velkým S. Neskutečně silný a mistrovsky napsaný příběh. Nemohu jinak než 5*.

16.04.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Parádní oddechovka. Přečteno jedním dechem. Doporučuji.

24.08.2022 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Autorka se ozehavych témat vážně nebojí. Knížka se mi líbila, ale za mě nejlepší pořád zůstávají Vrány.

25.01.2023 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Od druhého dílu jsem měla velká očekávání jelikož na goodreads je kniha velmi dobře hodnocená. A nezklamala. Příběh byl super a líbilo se mi, že se zde objevovaly postavy z minulého dílu. Jen konec mi přišel až moc velké klišé. Doufám, že u nás vyjdou i další autorčiny knihy.

25.06.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

To je tak krásná kniha. Čtení jsem si moc užila. Pro mně jedna z nejlepších knih tohoto roku. Moc doporučuji.

06.10.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Knížku jsem četla na dovolené a dostala jsem od ní přesně to co jsem chtěla. Jednoduchou oddechovku u které vypnu, takže za mě spokojenost.

09.08.2022 4 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Tato knížka je pohlazení po duši. Neskutečně milý příběh. Moc doporučuji.

22.07.2022 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Za mě asi nejslabší knížka od autorky. Hotýlek mě moc nechytl.

24.01.2021 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Uff tak to byl emoční nářez, jak to Colleen umí:-D. Musím souhlasit hodnocením a podle mě se jedná o jednu z nejlepších autorčiných knih. Kniha se četla sama a zhltla jsem jí během dvou dnů, moc doporučuji.

09.06.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Nádherně čtiva kniha. Autorka opět nezklamala. Jak už tu bylo zmíněno, doufám, že dílo bude zařazeno do povinné četby. 5/5*

13.11.2022 5 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Za mě tedy celkem zklamání. Kniha by mohla mít klidně o polovinu méně a nic by se nestalo. Ten příběh má určitě potenciál, ale to jak ho autor rozvedl...nevím...moc mi to nesedlo, vadilo mi příliš mnoho časových linek. Na to jaká to měla být bomba, jsem zkrátka čekala něco víc.

27.06.2022 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Neoslovila mě, musela jsem se k ní vracet a četla ji dost dlouho.

24.01.2021 1 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Za mě nejlepší od Hartla.

24.01.2021 3 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Bohužel za mě velké zklamání. Na knihu jsem se těšila, bohužel mi, ale vůbec nesedla. Vadilo mi, že autorka neuvozuje přímou řeč a celý děj se poměrně táhnul. Ani vyprávění z pohledu celé rodiny se mi nelíbilo.

24.01.2021 1 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Takto to bylo bohužel velké zklamání. Upřímně nechápu vysoká hodnocení zde a hype okolo knihy. O divoké říši a světě jako takovém a jeho fungování jsme se nedozvěděli prakticky nic. Hlavní hrdinka je prostě ve všem nejlepší a celkově mi nebyla moc sympatická, uvidím jestli se dokopu přečíst si pokračování.

09.06.2023 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Začátek, jak už mnozí píšou, složitější. Ale potom se to rozjede a je to pecka. Mezi hlavní dvojicí to správně jiskri, moc jsem si je oblíbila. Těším se na další díl a doporučuji.

27.06.2022 5 z 5