lucie2952 lucie2952 komentáře u knih

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Druhý díl lepší než první. Ethanovi myšlenky mě místy hodně pobavily. Akorát ke konci mě to moc nebavilo a odstavce jsem přeskakovala. Další díl si asi už nepřečtu nebo přečtu později...

03.10.2017 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Taková menší kopie 50 odstínů šedi. Akorát tohle je daleko lépe napsáno. U 50 odstínů jsem knihu v půlce odložila, ale tahle byla tak čtivá, že nešla přestat číst, i když to byl skoro pořád samý sex. Kdyby konec nebyl jaký je, tak bych druhý díl nečetla, ale nemůžu si pomoct. Musím vědět jak to dopadne!

30.09.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kdyby knihy byla napsány jako jedna, tak by to rozhodně byla lepší. Hodně scén jak z první, tak z teto knihy, vůbec nemusely být. Tato kniha byla rozhodně horší než první a odstavce jsem přeskakovala. Další díl už si nepřečtu. Za mne velké zklamání.

29.09.2017 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se z počátku vlekla a měla jsem chuť ji odložit. Ale jak se America dostala do selekce, tak mě to vtáhlo do děje a nešlo přestat číst, ikdyž se dějově toho moc nedělo. Kniha je čtivě psaná. Jdu se vrhnout na druhý díl

28.09.2017 3 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

V půlce jsem knihu odložila. Dějově nic moc a celkem předvídatelné. Romantika pro náctileté.

25.09.2017 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Ze začátku mě kniha hodně bavila. Ale někdy v půlce mě přestala bavit. Ke konci jsem už přeskakovala sloupce a byla ráda, že už to končí. Za mne tedy nic moc.

22.09.2017 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Kniha se četla jedna báseň. Ikdyž kniha byla hodně smutná, tak byla i přesto moc hezká. Měla jsem ji přečtenou za dva dny. Colleen prostě umí psát.

18.09.2017 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Na 70. Straně jsem knihu odložila. Děj prakticky o ničem.

16.09.2017 odpad!

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tahle kniha snad nejde popsat slovy... No, Colleen by to dokázala, protože ona sakra umí psát! Prostě si knihu přečtěte, to uděláte nejlíp, protože já jsem z knihy tak unesena, že nemám slov. Knihy od Colleen Odvrácená tvář lásky a Možná jednou nasadily tak vysokou laťku, že jsme si myslela, že lepší knihy už nebudou. Jak jsem se mýlila! Můžu říct, že tohle je zatím nejlepší kniha od Colleen!

14.09.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Dostala Colleen nějakou cenu za to jak krásně píše? Jestli ne, tak nějakou udělám a předám ji jí.
Četla jsem jako první knihu Možná jednou a myslela si jak žádná kniha nebudete tak krásná. Omyl! Odvrácená tvář je krásnější. A když jsem tuhle knihu brala do rukou, tak jsem si myslela jak knihu cca v půlce odložím, protože já erotické romány nečtu. Omyl! Čtu erotické romány, ale jedině od Colleen! Protože ona fakt umí psát. Jak to všechno popisovala... Ach, bože. Chci být Tate...
Kde se dá takhle naučit psát? Chci to taky umět! Colleen je moje nová nejoblíbenější spisovatelka.

09.09.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tak tohle byla ta nejvíc smutná, ale zároveň krásná knížka, kterou jsem kdy četla. Skoro celou jsem jí probrečela. A ten epilog mě rozbrečel nejvíc.. Nejdřív jsme nechápala co to čtu.. A pak jsem jen se slzami v očích zírala jak to dopadlo. Opravdu nejlepší zakončení jaké jsme kdy četla. Klaním se před autorkou. Nemám víc slov... Brečím ještě teď..

04.09.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Jako všechny tři filmy doporučuji. Ale jako knihy ne! A to jsem jako první knihy! V knihách se to strašně vleklo, kdežto ve filmu vše šlo jako po másle. Mě knihy tedy velice zklamaly..

27.08.2017 odpad!

Střípky minulosti Střípky minulosti Martina Kastlová

Začatkem byl strašně urychlenej. Jak se hned hlavní hrdinové do sebe zamilovali... Pak se to trochu zvolnilo a dalo se to číst. Ke konci jsme už stránky přeskakovala, protože se to strašně táhlo. Za mě taková upíří nic moc romantika.

21.08.2017 3 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Hezká romantická oddechovka. Neurazí ani nenadchne..

01.07.2017 3 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

V půlce knihy jsem knihu odložila. Kniha se sice dobře četla, ale už mi ten děj přišel nudný a opakujíci se. Škoda, kniha mohla mít velký potenciál..

01.07.2017 3 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Po 150 stránkách jsem to vzdala. Pořád jen sex, sex a sex. Děj skoro žádnej. Horší jak padesát odstínů!

28.06.2017

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Katastrofa to teda byla. Ale hrozná! Nedalo se to číst. Měla jsem strašný problém se do knihy začíst a přišlo mi jak kdyby to psala dvanáctiletá holka. V půlce knihy jsem to vzdala a knihu odložila. Škoda, dle popisu mohla být přesně můj typ. Bohužel, letí do koutu...

09.06.2017 odpad!

Puto Puto Anna Todd

Nejslabší díl. Jsem ráda, že je konec série. Chvílemi jsem odstavce přeskakovala protože se opakovali věci z minulých dílů. Jinak zakončeno skvěle. Jsem ráda, že to tak dopadlo. Célá série byla skvělá a musím přiznat, že mi Tessa s Hardinem budou chybět ikdyž jsem trochu ráda, že už to skončilo.

20.04.2017

Tajemství Tajemství Anna Todd

Třetí díl stejně tak výborný jako předešlé dva.
Zírala jsem s otevřenou pusou na ten konec. Něco takoveho jsem ke konci sice tušila, ale stejně jsem zírala. Jsem zvědavá jak se s tím Hardin vyrovná a jak to celé skončí. Smutně se vrhám na poslední díl, protože moje nejoblíbenější série je skoro u konce :'(

11.04.2017 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl stejně tak dobrý jako první. Autorka fakt skvěle píše. Do knihy od ní bych se začetla i kdyby to byla kuchařka :D Vrhám se na třetí díl ❤

01.04.2017 5 z 5