Lucie.285 Lucie.285 komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tohle je jedna z knížek, ke které se vždy budu ráda vracet. Neuvěřitelně čtivé a vtipné. Hlavní hrdinové za mě nemají chybu a neskutečně to mezi nimi jiskřilo. Děj má hlavu a patu a dokonalé erotické scény jsou jen třešničkou na dortu. Opravdu doporučuji, pokud váháte, jděte do toho. Já se těším, až si jí v létě u bazénu přečtu znovu.

29.04.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

První díl je za mě prostě nejlepší. Všechny postavy ze série mám ráda, ale Garrett s Hannou jsou oblíbenci. Od knihy se prostě nejde odtrhnout, děj je čtivý, dialogy za mě nemají chybu. Pokud váháte jděte do toho.

04.07.2023

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Krásná romantická kniha. Anotace za mě moc neřekne, což je škoda, protože jsem si čtení moc užila. Máme zde tropy: dohodnuté manželství, slow-burn a sluníčko/bručoun. Rose je opravdu perfektní hlavní hrdinka, je vtipná, má nadhled, je cílevědomá, upovídaná a samostatná. A pak tu máme nevrlého právníka Jacka, který působí věčně naštvaně a arogantně, ale přitom má srdce ze zlata. Když se o ní staral během její nemoci, měla jsem slzy v očích. Líbilo se mi, že kniha začala hned jejich svatbou a pak jsme se dozvídali, proč se vlastně vzali. Samotný sňatek jí nabídl Jack, aby nepřišla o dědictví, ale proč to vlastně udělal? Samozřejmě nechybí erotické scény, ale na celou knihu jsou tři, takže přesně akorát. V jednu chvíli se člověk směje jako blázen a v druhé brečí. Za mě perfektní čtení a moc doporučuji. Autorka mě opět mile překvapila, těším se na její další knihu, která má vyjít co nevidět.

26.11.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Tak tohle byla naprostá pecka! Nechápu proč se o knize více nemluví. Neskutečně jsem se bavila a co se mi líbilo, že hlavní hrdinové spolu mluvili, jako že opravdu mluvili a byla to fakt sranda. Plus oba hlavní protagonisti jsou sympatičtí a i inteligentní. Dlouho jsem se u knihy tak nebavila. Už se těším na další díly o jeho bratrech. DOPORUČUJI.

18.04.2023 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Elle Kennedy je pro mě sázka na jistotu. Opět neuvěřitelně čtivé. Tentokrát je děj o dceři trenéra Brenně a kapitánovi konkurenčního týmu Jakeovi. Brenna působí jako drsňačka, která má všechno na háku, ale co když opak je pravdou? Jake klasický sympaťák, kterého si člověk musí zamilovat. Jen musím říct, že až teď mi došlo, že v každé Elle knize každý spí s každým, možná to mi zde trochu vadilo, ale jinak opět perfektní romantický děj protkaný i erotickými scénami. Chemie mezi hlavními hrdiny opět na jedničku.

05.09.2023 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Hate to love romantika s perfektními dialogy. Příběh je vyprávěn z obou pohledů, ale převládá spíše pohled hrdinky, ale ničemu to nevadí. Sofie i Weston byli prostě perfektní, skvěle to mezi nimi jiskřilo a jejich škádlení bylo dokonalé. Knihu jsem si moc užila a nešlo jí odložit. Všimla jsem si, že u některých scén se uculuji jako blázen. Erotické scény autorka umí a za mě krásně zapadly do děje. Dvě znepřátelené rodiny a dva hrdinové, kteří jsou odjakživa enemies, kteří spolu nyní musí spolupracovat, no nemusím říkat, že to mělo šťávu a já se těšila na každou jejich hádku. Doporučuji.

12.08.2023 5 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

(SPOILER) Další díl ze série se mi líbil o něco více než předchozí díl. A celkově je tato série prostě skvělá. Já jsem si čtení moc užila. V tomto díle se dovíme více o smutné minulosti Presley a o sexy herci, bývalém policistovi Shawovi. Presley je zvenčí za tvrďačku, ale uvnitř jí tíží vzpomínky na dětství a dospívání. Líbilo se mi, že Shaw hned od začátku věděl, co chce. Nebo spíše koho. V druhé třetině knihy dojde k časovému posunu, kdy mi trochu překvapilo, že se Presley snaží jít honem dál a také její chladné rozloučení. Ale na druhou stranu to přesně vystihovalo její osobnost, chtěla jít dál a skrývala své city, aby už jí nikdo nemohl ublížit. Akční scény autorce prostě jdou a epilogy také. Pokud nad touto sérií váháte, tak doporučuji. Určitě se najde nějaký slabší díl, ale jako celek to vše dává smysl a myslím, že se nudit nebudete.

11.07.2023 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Moje úplně první audiokniha. Opět kniha od Elle, která nezklame. Děj jsem si užila a přesně to splnilo to, co jsem čekala. Příjemný oddechový děj a hlavní postavy. Líbilo se mi, jak autorka pracovala se Summer a její poruchou učení a soustředění. U některých scén jsem se neuvěřitelně nasmála. Takže spokojenost, mělo to vše, co jsem očekávala.

08.07.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Tak tohle byla neuvěřitelná jízda! Za mě nejlepší kniha z mafiánského prostředí. Při čtení jsem snad ani nedýchala a musela jsem číst až do rána, protože nešlo přestat. S Rose a Dannym se život rozhodně nemazlil, když jsme se dozvěděli o jejich minulosti, svíral se mi žaludek. Oba jsou si strašně podobní, jsou stejně rozbití a po celou dobu to mezi nimi neskutečně jiskří, jsem si kolikrát říkala, aby mi knížka nechytla. Jejich rozhovory byly perfektní. U některých částí jsem se musela uculovat jako blázen a z konce jsem měla slzy v očích. Řadím mezi mé oblíbené knihy a už teď je mi jasné, že jsem jí nečetla naposledy. Takže za mě neváhejte ani chvíli. Jo a Danny je mafiánský boss, jak se patří, vůbec se s tím nemazlí a stejně jsem mu žrala úplně všechno. Rose je je jedna z nejsilnější hlavních hrdinek, co jsem zatím četla. A mimochodem erotické scény jsou napsány fakt luxusně. Top!

05.05.2023 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Nádherná romantická knížka, které nemohu vytknout vůbec nic. Krásně se četla a mezi hlavními hrdiny to jiskří od začátku. Prvních cca 50 stran pro mě bylo trochu těžší číst o všech Hayesovo dostaveníčkách, ale hlavní hrdinka to brala všechno s hlavou vzhůru a její pusa bez filtru neměla chybu. Máme zde chirurga Hayse, který se po nešťastné zkušenosti rozhodné dělat plastickou chirurgii místo pediatrie, navíc si nese nehezkou zkušenost s bývalou přítelkyní. Ale po celou dobu člověk ví, že je to dobrák, protože i v momentě, kdy se hádají, ukazuje drobná gesta ze kterých to lze poznat. Pak tu máme Tali, která musela opustit všechny své sny, aby se postarala o rodinu. Takže, když dostane nabídku pracovat jako Haysovo asistentka za nemalé peníze, je rozhodnuto. Máme tu slow-burn, hate to love, šéf-zaměstnankyně. Erotických scén akorát a epilog neměl chybu. Ráda se ke knize vrátím. Moc doporučuji.

11.01.2024 5 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Musím souhlasit se všemi pochvalnými recenzemi. Jedná se o krásnou romantickou knížku a autorka přesně věděla co chce napsat a jak. I přesto, že člověk tušil, co se stalo, byl napjatý až do posledních stran. Máme zde sympatické hlavní postavy Persy a Sama, jejich charaktery autorka krásně popsala. Myslela jsem, že se z její kamarádky nebo bratra Charlieho vyklube podvraťák, ale to se nestalo. Naopak jsem si v jeden moment říkala, že Charlie je dobrý kluk, jak se snažil Persy rozptýlit. Příběh vypráví hlavní hrdinka a prolínají se nám dvě linie-minulost a přítomnost. Z konce mi bylo smutno, ale nakonec všechno dopadlo šťastným koncem. Doporučuji.

18.10.2023 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Krásný romantický příběh. Neuvěřitelně čtivě napsáno a co musím vyzdvihnout je perfektní překlad, dlouho jsem nečetla knihu s tak dobrým překladem a hlavně bez překlepů. Lena je příjemná mladá holka, která se stěhuje do USA, aby dělala au-pair. Ryan se dává dohromady po těžké nehodě a i přesto, čím si prošel, to je sympaťák. Po delší době dva hlavní hrdinové, ke kterým jsem neměla žádnou výtku. Upřímně německé autorky moc nečtu, nějak mi vždy v jejich knihách něco chybí a není to ono, ale tuhle knihu rozhodně doporučuji všemi deseti. A další věc, co se mi moc líbilo bylo, jak autorka krásně popsala prostředí hor, kde se vše odehrávalo.

28.08.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Romantika jak se patří. Kniha je psána z obou pohledů, ale převažuje ten z Josie strany. Vzhledem k tomu, že jsem se před pár dny vrátila z jižní Francie a skoro všechny místa, které autorka popisuje, navštívila, musím říct, že všechno je perfektně popsáno dle skutečnosti a opět jsem se cítila jako na dovolené. Neuvěřitelně čtivé, musela jsem číst až do rána. I přesto, že člověk tuší, jak vše skončí, nejde přestat číst. Josie je architektka, která dala v práci výpověď a pomůže kamarádce a přijme na léto práci jako chůva pro ovdovělého milionáře. Xavier po smrti manželky zůstal s dcerou sám a před láskou se úplně uzavřel. Je zde mnoho sympatických vedlejších postav. Opravdu krásný romantický příběh a i přesto, že má skoro 500 stran, chtěla jsem číst pořád dál, bylo to tak příjemné čtení, že bych klidně dalších 100 přidala. Hlavní trop: single dad, chůva. Koukala jsem, že už je i druhý díl o Evanovi a Andree, tak snad nám ho nakladatelství brzy přeloží.

14.08.2023 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tak tohle byla prostě paráda. Opět neuvěřitelně čtivé. Jak Maxx, tak Charly mi byli sympatičtí, zajímavý příběh plný jiskření a samozřejmě žhavé erotiky. Jejich škádlení bylo perfektní. Já prostě hate to love miluju. Líbilo se mi, jak si Charly z něho nic nedělala i přesto, že byl většinou neskutečný mrzout. Perfektní oddechové čtení na dovolenou.

01.08.2023 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Sakra to bylo boží. Nechápu, proč jsem knihu tak dlouho odkládala, možná kvůli nižšímu hodnocení zde. Za mě si kniha zaslouží rozhodně pozornost a nemůžu dát jinak, než dát pět hvězdiček. Příběh mi přesně sedl do nálady, chtěla jsem na dovolenou něco oddychového a tohle bylo pravé ořechové. Kolikrát jsem se na pláži smála tak hlasitě, že i manžel se ptal, co se děje. Penelope byla prostě skvělá, co na srdci to na jazyku, absolutně neměla žádný filtr a s Jackem se perfektně doplňovali. Nápis na titulní straně "Sexy romantická komedie", to vystihuje dokonale. Takže pokud přesně tohle hledáte, budete nadšení.

26.07.2023 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Další kniha od autorky, kterou mě přesvědčila, že psát umí. Jedná se o romantickou knížku s hate to love a slow burn linkou. Od začátku jsem tušila, že věci nebyly tak, jak si Delila myslela. Té Maconovi náklonnosti k ní si našlo nevšimnout. Příjemné čtení. Kniha mi padla přesně do nálady a splnila mé očekávání.

14.07.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Třešnička na dortu, důstojné zakončení této série. Kniha je rozdělena do čtyř částí, což jsou vlastně takové větší epilogy pro každý pár. Příjemné čtení. Moc doporučuji.

04.07.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Přesně tohle jsem teď potřebovala. Vtip a romantika. Mezi Novou a Ronanem to po celou dobu neskutečně jiskří. Ano, je tam několik klišé, ale no a co. Strašně jsem si čtení užila a u některých částí jsem se neuvěřitelně nasmála. Nova byla prostě super vtipná. Kniha je vyprávěna z obou pohledů, takže má čtenář krásný přehled o pocitech obou hrdinů. Sexuální scény opět perfektní. Autorka se pro mě stává druhou L.J. Shen, tedy sázka na jistotu a už se moc těším na druhý díl, který bude o Tuckovi.

15.06.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Po delší době jsem četla fantasy a neskutečně jsem si to užila. Neuvěřitelně čtivé, od knihy se nešlo odtrhnout, protože se tam pořád něco děje. Námět a nápad na děj je originální a já hltala každou novou skutečnost o tomto světě. Rýsuje se nám tu milostný trojúhelník a musím říct, že to Layla nebude mít vůbec jednoduché, ale já jsem team Roth, je to prostě bad boy se srdcem na správném místě. A ten konec? To autorka dělá schválně, aby čtenář musel jít na další díl a to teď přesně jdu udělat.

07.05.2023 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Perfektní příběh plný akce, neuvěřitelně čtivá kniha a sympatické hlavní postavy, to vše tato knížka má. Od děje se nešlo odtrhnout. Kai je opravdový boss mafie, žádný obroušeny hodný hoch, jak jsem teď v několika knihách s podobnou tématikou četla, ale jedno se mu musí nechat, rodina a přátelé je pro něj vším a o to je více přitažlivý. Líbilo se mi, jak se spolu s Riley na začátku hašteřili. Hate to love prostě miluju. Takže pokud hledáte akční čtení v prostředí mafie a protkáno erotikou, doporučuji.

03.05.2023 5 z 5