Luci_T Luci_T komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Výborná kniha u které jsem málem zapomněla dýchat. Wow!

13.08.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Na léto, k vodě - ideální. Podezření jsem měla správné. Oddechovka pro každého, kdo má rád trochu napětí, ale nečeká litry krve..

13.08.2020 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Doporučuji, mě se kniha velmi líbila a ten konec, super.

13.08.2020 5 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Psychothriller v podání jedenáctilétého chlapce Billyho mě neskutečně bavil! Velice originální podání příběhu v kombinaci se sympatickými vyšetřovateli si mě získalo všema deseti. Hltala jsem stránku za stránkou, tato kniha se opravdu povedla.

24.03.2020 5 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

Skvělá kniha se zajímavou zápletkou. Měla jsem ji přečtenou během pár dní. V závěru jsem byla překvapená, že je vše jinak - až mi z toho bylo smutno, jak se dokáží lidé k sobě chovat. Kniha mi sedla a osobní příběh vyšetřovatelky také - není to žádná super hrdinka, spíš naopak. Velmi slibný začátek nové série, já byla spokojená :)

18.12.2019 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Měla jsem trochu zmatek v dílech, tak jsem četla na přeskáčku. Příběh se mi líbil, kniha byla napínavá, jen sem tam měla dlouhé odstavce, které mě moc nebavily, ale série je má oblíbená a Davidovi prostě fandím.

22.11.2019 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Naprosto geniální psychologie lidského chování a postav. Tuhle knihu miluju a strašně ráda se k ní vracím. King je mist nad mistry na kterého nedám dopustit :)

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělý a promyšlený příběh, který mě bavil od začátku do konce. V postavách jsem se sice někdy malinko ztrácela, ale rozhodně můžu doporučit na dlouhé zimní večery. Kaštánek nezklamal.

22.11.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi moc líbila i přes to, že King je prostě King, ten nejde napodobit. Četka se sama, příběh se mi líbil, za mě dobrý :)

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kate mi byla sympatická, fandila jsem jí. Neříkám, že to byla nejlepší kniha, kterou jsem za poslední měsíce četla, ale Robertovi knihy mám prostě ráda, těším se na další díl.

Sucho Sucho Jane Harper

Aaron si mě získal. Kniha s velmi zajímavou zápletkou a ještě zajímavějším koncem. Za mě jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Kniha mě velmi bavila od začátku do konce. Nečekejte zde krvák, ale psycho jízdu v krásné přírodě. Musím říct, že jedna z mála knih, kdy jsem se brzdila, abych ji brzy nedočetla. Snad má autorka něco dalšího v záloze!

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kim si mě získala hned v první knize. Byla to jízda a jsem ráda, že mám před sebou ještě celou sérii. Rozhodně doporučuji všemi deseti!