lucakuca Online lucakuca komentáře u knih

Magická swingers party Magická swingers party František Kotleta (p)

Je to zase pecka. Přiznám se, musela jsem si "mezi knihami" dělat pauzy a číst jiný žánr. On by mi v hlavě bůh Bakulga udělal pěknej guláš.
:-)
Kaluže krve, spermatu a potu, kde ženy vědí, co je správné při záchraně světa, že si musejí strhat šat a nabídnout své tělo na oltář magie,
doktoru Koskovi a dalším božským bestiím v okolí.
Krev cáká, kosti se drtí, mozek se lepí
na paty a boje proti všem magiím jsou pěkně drsné!

12.06.2024 4 z 5

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

Je to pecka, která hodně frčí u dětí.
Nedalo mi spát, proč je tahle kniha věčně zamluvená a půjčená... Až přišel čas, kdy jsem si ji uloupila pro sebe a pane jo! Napínavé čtení, plné přátelství, intrik, nebezpečí a úžasného rozuzlení!
Čtivé, větší pismena, odstavce, šifry, obrázky, krátké kapitoly... Ta kniha se čte sama...

25.01.2024 4 z 5

O Snožroutkovi O Snožroutkovi Michael Ende

Juuu, to bylo přímo snový! Pohádka na opravdu dobrou noc :-) :-)

12.05.2021 5 z 5

Kubík a autíčko Kubík a autíčko Eliška Mauleová

Klučičí čtení. A tady se nám zrodí budoucí milovníci Autosalonu, Top Gearu či odběratelé Auto Moto Revue :-) Kubík zažije setkání s MHD mašinama, drsným bagrem, letitým traktorem a pokračuje to dál. :-) Za každým rohem na ně číhá další neuvěřitelný dopravní týpek. Ale hlavní je, že doma je doma :-) :-).

15.03.2021 4 z 5

Dračí úlet Dračí úlet Oldřiška Ciprová

Parodie na pohádky. Už obal to slibuje. Přečteno a pobavena, je to prostě příjemný úlet. :-) Rozhovor krále s královnou nad svatebním dortem jejich dcery: "Ale nebylo by lepší, kdybys ty rozinky z dortu pouze vybírala? Když do něj boříš celé ruce, trochu ho tím ničíš. Nechci ti do toho mluvit, ale zvaž to prosím."

04.10.2020 3 z 5

Chmatákovi a velká narozeninová loupež Chmatákovi a velká narozeninová loupež Anders Sparring

Láskyplná rodina zákeřňáků! Však mi ten dárek pro Tondu vyšpióníme, ukradneme nebo šlohneme ! HASTA LA VISTA, babi!

17.08.2020 4 z 5

Ať vás to ani nenapadne Ať vás to ani nenapadne Sarah Mlynowski

Celkem vzato dooost nepříjemná situace ?. „Naslouchejte hlasu mého skutečného já! Myšlence! A víš proč? Protože mám vakcínu! Zvláštní přeskakování a vsunování myšlenek, jako když se sejdou bábičky a mají omezený čas na předávku informací…

11.08.2020 3 z 5

Vlásky Vlásky Magdalena Takáčová

Krásné obrázky, ale než však stačím říct kalispera, příběh je fuč. O čem to je? „Život je změna, poper se.“

09.08.2020 3 z 5

To je věda! To je věda! Debra L. Green

Parádička!!! Bavila jsem se přímo královsky!!! Prezentace vědeckých experimentů byla dlouhá jízda komických situací. Energeťák na dnešní den :-)

05.08.2020 5 z 5

Sloni v domě Sloni v domě Stephanie Schneider

Nějaké dup dup buch buch a trub trub. Příběh o jinakosti a prvním kroku.

23.07.2020 3 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Dvakrát slovy 2x jsem knihu odložila, že ji nedočtu. Recenze ostatních mě přesvědčily, ať vydržím, že to stojí za to. Dočetla, vydala jsem ryk, jako vítěz maratonu běžící cílovou páskou a už neee díky.

14.07.2020 2 z 5

Strakáč a Tioni Strakáč a Tioni Daniel Rušar

Povinná četba pro mateřinky! Z fleku! Čtení se stává stezkou odvahy pro tvrdohlavé nebojsy – válečné barvy, velké obrázky, smutné našlapování v nebezpečném prostředí… a nakonec… Si to prostě přečtěte! :-)

01.07.2020 4 z 5

Vražda v ulici Black Swan Vražda v ulici Black Swan Andrea Penrose

Zbytečně zdlouhavé a přitom zajímavé. Čtivé, v mém případě, pouze díky dávkování kapitol - asi takhle: každé ráno na lžíci a šup do pusinky! Je to zdravé!

11.06.2020 3 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

To jako jen tak málo stránek jo? No Kotleto fuj. Takhle dobře naladit a rozjet a …. SKONČIT?! Bůh hrátek ti to vrátí! Karma je mocná!

20.04.2020 4 z 5

Země příběhů – speciální průvodce Země příběhů – speciální průvodce Chris Colfer

Vše co obsahovala celá série – postavy, místa, fotky, nákresy a také malé překvapení :-)

16.04.2020 5 z 5

Pohádky nejsou fér Pohádky nejsou fér Shannon Hale

Celkem fajn příběh, než jsem se však zorientovala, že Apple je dcera Sněhurky, Raven zase Zlé královny atd. atd., chvíli to zabralo.

28.03.2020 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Pohádka o Popelce v moderním hávu. Předvídatelné a přitom čtivé. Ella je neuvěřitelná a sympatická hrdinka, která umí být vtipně jedovatá.

28.03.2020 3 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Uklidňující, pohodový, milý příběh. Papoušek s filmovými hláškami, hromady zapálených svíček, ňuchňacích dek, tlustých ponožek a očistných procházek po okolí.

28.03.2020 4 z 5

Cukrárna U Šilhavého Jima Cukrárna U Šilhavého Jima Marek Toman

Úžasně vtipné vysvětlivky. Jsou tam hlášky, které ocení spíše dospělí. Např. Bílý Tesák má syna Mléčného Tesáčka. Ha! Vidíte?

28.03.2020 4 z 5

Bouřkový drak Bouřkový drak J. R. Castle

Skvělá dračí fantasy, čtená jedním dechem. Co říct nového? U každého dílu je to stejné. Stručné, jasné, akční bez omáček a příkras. Problém je tu, jdeme ho řešit!

28.03.2020 5 z 5