Země příběhů – speciální průvodce

Fanoušci Země příběhů, pozor! Doplňte svoji knihovničku o bohatě ilustrovaného průvodce oblíbených příběhů. Přehledně zpracovává původ a historii řady postav, míst a kouzelných předmětů. Zachycuje spletitá magická dobrodružství, jak je znáte a milujete, a zároveň přináší i nové, dosud neznámé obrázky a informace. Třešničkou na dortu jsou originální skici postav a obálek od Chrise Colfera a další bonusové materiály, které dokumentují vznik slavné série....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420707/big_zeme-pribehu-specialni-pruvodce-2mq-420707.jpg 4.542

Země příběhů / Krajina príbehov

Fantasy, Pro děti a mládež, Encyklopedie

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Land of Stories: The Ultimate Book Hugger's Guide, 2018

Kniha Země příběhů – speciální průvodce

1evca1

Skvělý doplněk série Země příběhů. Sice se musím přiznat že jsem některé strany vynechávala, ale nápad vytvořit takovouhle knihu se mi líbí.

Knihořádky
03.07.2021

Milý průvodce Zemí příběhů, který mi připomněl všechna dobrodružství, která čtenář s dvojčaty a dalšími postavami prožil. Kromě popisů postav a míst se v knize nachází i bonusové kapitoly nebo první nákresy obálek od samotného Chrise. Pro doplnění informací ze Země příběhů je tento průvodce určitě fajn zdroj.

Fortuna7
29.05.2021

Krásné připomenutí skvělé série. Moc se mi líbily autorovi ilustrace.

Adam2021
12.05.2021

Mám velice rád sérii Země příběhů, s jejími živými postavami. Nejde je nemít rád. A právě tady, v tomto skvělém průvodci, jsem zjistil proč tomu tak je. Protože postavy jsou na někom založené. A pokud jste fanoušky této jedinečné série, tak vám nesmí tento průvodce chybět.

roman9276
16.11.2020

Doplňková knížka Země příběhů mě překvapila hned, jakmile jsem jí vzal do ruky, protože ačkoli nemá tolik stránek jako klasický díly, tak je o dost těžší. Jaký bylo překvapení, když jsem jí otevřel, krásný ilustrace, vysvětlivky, dvě doplňkový kapitoly, pár vět a rad od autora, prostě super. Pokud milujete Zemi příběhů, tak tohle prostě potřebujete.

amejzlík
15.11.2020

Doplňková kniha, která vám objasní vše, co se chcete o Zemi příběhů dozvědět. Jsou zde shrnuty věci, které již známe z celé série. Těm, co milují Zemi příběhů tahle kniha v jejich sbírce nesmí chybět. Přečtena během jednoho večera.

Nejvíce mne zaujalo když autor vysvětloval jak napsal postavy. Má dle mého názoru neuvěřitelné nadání vytvořit takové charaktery, ke kterým si vybudujete vztah. Ať už kladný, či záporný. Jeho postavy nejsou takzvaně ,,papírové” Jako například v Eragonovi. Tam mi bylo ukradené co se s jakou postavou stane - nebylo k nim z mé strany vázáno citové pouto. V Zemi příběhů jsem hltala každou další stránku abych věděla co bude. A díky této doplňkové knize jsem si pouze utvrdila proč to tak bylo. Lidsky napsané charaktery. To je pro každý příběh naprosto nezbytné. A to Colferovy knihy rozhodně mají, ačkoliv jsou pro děti.

BáraŠ23
22.07.2020

Miluji doplňkové knihy. Myslím, že autor zakončil sérii skvěle. ( i když doufám, že vyjde ještě nějaký díl).

book_fan
19.07.2020

Přehledně zpracovaný průvodce se spoustou bonusových informací přímo od autora. Za mě nutnost pro každého fanouška.

Celkově hodnotím pěti hvězdami.