Země příběhů – speciální průvodce

Země příběhů – speciální průvodce obálka knihy
Mé hodnocení:

Fanoušci Země příběhů, pozor! Doplňte svoji knihovničku o bohatě ilustrovaného průvodce oblíbených příběhů. Přehledně zpracovává původ a historii řady postav, míst a kouzelných předmětů. Zachycuje spletitá magická dobrodružství, jak je znáte a milujete, a zároveň přináší i nové, dosud neznámé obrázky a informace. Třešničkou na dortu jsou originální skici postav a obálek od Chrise Colfera a další bonusové materiály, které dokumentují vznik slavné série....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420707/zeme-pribehu-specialni-pruvodce-2mq-420707.jpg 4.630

Země příběhů / Krajina príbehov

Fantasy, Pro děti a mládež, Encyklopedie
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Země příběhů – speciální průvodce

roman9276
16.11.2020

Doplňková knížka Země příběhů mě překvapila hned, jakmile jsem jí vzal do ruky, protože ačkoli nemá tolik stránek jako klasický díly, tak je o dost těžší. Jaký bylo překvapení, když jsem jí otevřel, krásný ilustrace, vysvětlivky, dvě doplňkový kapitoly, pár vět a rad od autora, prostě super. Pokud milujete Zemi příběhů, tak tohle prostě potřebujete.

amejzlík
15.11.2020

Doplňková kniha, která vám objasní vše, co se chcete o Zemi příběhů dozvědět. Jsou zde shrnuty věci, které již známe z celé série. Těm, co milují Zemi příběhů tahle kniha v jejich sbírce nesmí chybět. Přečtena během jednoho večera.

Nejvíce mne zaujalo když autor vysvětloval jak napsal postavy. Má dle mého názoru neuvěřitelné nadání vytvořit takové charaktery, ke kterým si vybudujete vztah. Ať už kladný, či záporný. Jeho postavy nejsou takzvaně ,,papírové” Jako například v Eragonovi. Tam mi bylo ukradené co se s jakou postavou stane - nebylo k nim z mé strany vázáno citové pouto. V Zemi příběhů jsem hltala každou další stránku abych věděla co bude. A díky této doplňkové knize jsem si pouze utvrdila proč to tak bylo. Lidsky napsané charaktery. To je pro každý příběh naprosto nezbytné. A to Colferovy knihy rozhodně mají, ačkoliv jsou pro děti.

BáraŠ23
22.07.2020

Miluji doplňkové knihy. Myslím, že autor zakončil sérii skvěle. ( i když doufám, že vyjde ještě nějaký díl).

book_fan
19.07.2020

Přehledně zpracovaný průvodce se spoustou bonusových informací přímo od autora. Za mě nutnost pro každého fanouška.

Celkově hodnotím pěti hvězdami.

blackoutzuzi
19.05.2020

Miluju doplňkové knihy! Obzvlášť k sériím, které miluji :) Jste-li fanoušci Země příběhů, je tohle kniha, která by vás rozhodně neměla minout! Je v ní krásně shrnuté vše podstatné, ať už jednotlivé postavy, místa či kouzelné předměty. Vedle toho zde naleznete nepublikované kapitoly, originální autorovy skici postav či návrhů obálek. Za mě spokojenost a ideální vánoční čtení.

Kami97
16.04.2020

Průvodce plný nádherných ilustrací a zajímavostí k postavám a ději. Rozhodně doporučuji všem, kterým se celá série Země Příběhů líbila.

lucakuca
16.04.2020

Vše co obsahovala celá série – postavy, místa, fotky, nákresy a také malé překvapení :-)

EliškaZX
05.04.2020

Země příběhů je jedna z mých oblíbených sérií a když jsem se dozvěděla, že vyjde tento doplňkový díl vyskočila jsem 2 metry do vzduchu. Kniha je velmi pěkně zpracována a doplněna ilustracemi, zajímavými články a mnoho dalšího. Jsem velice ráda, že jsem tuhle knihu našla pod stromečkem, protože mě opravdu příjemně překvapila a určitě je to taková ta sladká tečka nakonec.