Lotka Lotka komentáře u knih

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Přečíst se to dalo, zajímavá zápletka a rozuzlení, ale po pár dnech si na ni ani nevzpomenete. Jedna rychlá jednorázovka.

15.12.2019 2 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Je pár knih, kde je hlavní hrdina nesympatický blbec - a má to tak být. Tohle je jedna z nich. Pro mladou generaci asi fajn čtení, pro mě už poněkud přežité.

18.11.2019 3 z 5

Oběť Oběť James Carol

Jamesi Carole, pište dál, protože Winter je úžasný. Skvělá série.

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Když se smíříte s tím, že je Winter génius a uvědomíte si, že je to prostě detektivka (nečekejte něco reálného), tak si to opravdu užijete.

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Winter? Nová láska! Hrdina dle mého gusta. Není to zrovna čtení pro citlivé povahy, ale my drsňáci to oceníme.

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

U tohodle dílu už musím říct, že to není co bývalo. Už i vykreslení postav hlavních hrdinů ztrácí sympatie... Velmi průměrná detektivka.

08.11.2019 3 z 5

Debordelizace hlavy Debordelizace hlavy Ivo Toman

Buďte flegmatický sobec a bude vám dobře.

08.11.2019 2 z 5

Jak poznat, když vám někdo lže Jak poznat, když vám někdo lže Joe Navarro

Kniha o řeči lidského těla...ve většině případů zajímavý popis jednotlivých ukazatelů, ale stejně se nic jednoznačného nedozvíme.

04.11.2019 3 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Celkově dobrý, ale zhruba kolem prostředku knihy to byla nuda, nuda, nuda.

31.10.2019 3 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Ze série zatím nejlepší. Četla se skvěle... Jen Lacey je v těch vztazích prostě nablblá...

24.10.2019 4 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Když do toho nebudu moc šťourat a budu to brát jako odpočinkovou detektivku, tak za mě dobrý. Trochu nechápu ten “vztah”, to je lehce odfláknutý...no není to červená knihovna, ale na tom by to chtělo trochu zapracovat.

24.10.2019 4 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak jsme se seznámili s hlavními hrdiny detektivní série a uvidíme, jak to s nimi bude dál, protože první díl se povedl, tak směle dál do Volavky.

13.10.2019 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Jen malou chviličku mi přišlo, že děj ztratil spád, ale vše odpušteno, celkový dojem skvělý. Hlavní hrdina vykreslen bravurně (jsem si říkala “ty seš fakt debil”).

13.10.2019 4 z 5

Kniha říkadel Kniha říkadel Josef Lada

Čtu dětem stále dokola. Jako malá jsem ty kresby příliš v lásce neměla, ale doma mým malým ne/čtenářům se líbí.

05.10.2019 4 z 5

Serotonin Serotonin Michel Houellebecq

Neoslovila mě. Děj nezáživný, nedokázal mě pořádně vtáhnout a hlavní hrdina byl debil.

05.10.2019 2 z 5

Žiadne prudké pohyby Žiadne prudké pohyby Maxim E. Matkin

Autorův styl je tam stále cítit stejně, ale nemá to takové grády a spád jaoo třeba Půlnoční denník.

03.10.2019 2 z 5

Říkadla Říkadla Josef Lada

Obě děti ji milujou.

03.10.2019

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Jedna velká táhlá nuda...i když začátek vypadal slibně.

02.10.2019 1 z 5

Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Bernd Harder

Úsměvné, poučné, něco je víc zajímavé pro Němce. Celkově prostě oddechovka.

02.10.2019 3 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Zařadila bych to mezi rodičovsky povinné čtení. Každý ať si z toho vezme to, co je třeba. Určitě to není zádné dogma, ale některé pasáže byly víc než pravdivé.

02.10.2019 4 z 5